#mirko #pasta

Kiedy pierwszy raz wszedłem na mirko, miałem wrażenie że przez przypadek trafiłem na jakieś forum integracyjne dla uczniów szkół specjalnych, albo koprofagów zawzięcie dyskutujących o zaletach jedzenia kupy.

Po pewnym jednak czasie i bacznych obserwacjach użytkowników tego forum, zacząłem zauważać, że cała ta otoczka jest tylko grubą przykrywką pod prawdziwe oblicze pisujących tu ludzi. MIrko jest bowiem czymś na kształt elitarnego klubu ekspertów z każdej dziedziny
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy, nawiązując do tego wpisu, doświadczyłem niesamowitego uczucia, że chce mnie poznać 216 osób. Jako, że chętnie pogadam z jakimś normalnym #rozowepaski, a z facetem na piwerko przez neta to tak dziwnie, to robię plebiscyt na najgłupszą wiadomość na priv ever. Która wygra, tej się postaram odwdzięczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A teraz lista plusujących różowych:
@jabadabadupka @rurka_kapilarna @Ranfun @batgirl @
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shodan56: teraz wszyscy są mistrzami ironii, a prawda jest taka, że ironię trzeba przekazać w odpowiedni sposób. Sam tekst to słabe medium, ciężko przekazać emocje, ton głosu i takie takie inne hemoglobiny.
  • Odpowiedz
Kiedyś, kilka lat temu, z 3-4, albo i więcej? Nie pamiętam. Było na głównej takie znalezisko z linkami do wszystkiego. Ludzie w komentarzach podawali linki do wartościowych stron na dany temat. Kojarzycie to? Może zrobimy wersję 2.0 tego projektu. To raz. Dwa, przydałby się link bo nie potrafię tego znaleźć...

#pomocy #pytanie #kiciochpyta #mirko #wykop
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach