W świetle ostatnich wpisów Mirasów użalających się nad sobą, doszedłem do wniosku ze jestem idealnym przykładem osoby której Mirki na wykopie nienawidzą ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Żeby od razu sprostować Januszy wszechwiedzących, mój ojciec jest budowlańcem a matka nie pracuje ( ͡º ͜ʖ͡º)

P.S. Żeby dolać oliwy do ognia, zdjęcie zrobione iPhonem. Mam 22 lata a Mesia kupiłem już prawie 3 lata temu i w
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W świetle ostatnich wpisów Mirasów użalających się nad sobą, doszedłem do wniosku ze jestem idealnym przykładem osoby której Mirki na wykopie nienawidzą ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Żeby od razu sprostować Januszy wszechwiedzących, mój ojciec jest budowlańcem a matka nie pracuje ( ͡º ͜ʖ͡º)

P.S. Żeby dolać oliwy do ognia, zdjęcie zrobione iPhonem. Mam 22 lata a Mesia kupiłem już prawie 3 lata temu i w
p.....n - W świetle ostatnich wpisów Mirasów użalających się nad sobą, doszedłem do w...

źródło: comment_RPKnLFitiOz7voJftFLAjUU2GA7gJNSm.jpg

Pobierz
  • 292
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirku który wracałeś dziś II linią metra około 18:30 i przeglądałeś wykopalisko na smartfonie z pękniętym wyświetlaczem.
Wyglądałeś na zafascynowanego każdym wpisem, dogłębnie czytałeś najlepsze komentarze i nie wiem czy nie przegapiłeś swojego przystanku. Pewnie jakieś #bordo
Widz, że siedziałem obok Ciebie i miałem lekkie #heheszki ( ͡ ͜ʖ ͡)
Plusujcie nich to
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Mircy, szukam takiej grafiki która ostatnio była na #mirko, przedstawia mapę Europy podkreślając kraje w których nie ma wojny oraz kierunek imigrantów którzy wybierają Niemcy bądź UK
#tagujtogowno #4konserwy pomóżcie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LaPetit: Nie ma obiektywnych mediów każda stacja i dziennikarz przedstawia swój punkt widzenia, dlatego trzeba śledzić różne źródła aby wyrobić sobie pełen obraz. Nie rozumiem tego wiecznego hejtu i pisania elaboratów jaki to TVN jest zły xDD

  • Odpowiedz
@LaPetit: ci sami ktorzy oskarżają tvn o manipulacje wrzucają i wykopują fake znaleziska o rządzie, imigrantach, przekrętach, czy cokolwiek byle było po myśli hehe niezmanipulowanych wykopków
  • Odpowiedz
@mietkov: Nie wiem, ale już tam trochę jest- sam wstawiałem w maju. Nie wiem czy buda z lodami pod kładką po drugiej stronie ulicy jest jeszcze otwarta, ale lody mieli zajebiste.
  • Odpowiedz