Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Mirabelkowa: @ninakraviz: ja i brudstock? To się nie dodaje XD
W świetle ostatnich wpisów Mirasów użalających się nad sobą, doszedłem do wniosku ze jestem idealnym przykładem osoby której Mirki na wykopie nienawidzą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Żeby od razu sprostować Januszy wszechwiedzących, mój ojciec jest budowlańcem a matka nie pracuje ( ͡º ͜ʖ͡º)
P.S. Żeby dolać oliwy do ognia, zdjęcie zrobione iPhonem. Mam 22 lata a Mesia kupiłem już prawie 3 lata temu i w
Żeby od razu sprostować Januszy wszechwiedzących, mój ojciec jest budowlańcem a matka nie pracuje ( ͡º ͜ʖ͡º)
P.S. Żeby dolać oliwy do ognia, zdjęcie zrobione iPhonem. Mam 22 lata a Mesia kupiłem już prawie 3 lata temu i w
@wytrzzeszcz: Gratuluję sukcesu zawodowego!
- 0
Te awatary, przypadek? wołam @Carax i @POcziwinaUsmiechnieta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#niewiemjaktootagowac #mirko
#niewiemjaktootagowac #mirko
źródło: comment_KJ9YANuCOgETk0nF3fPOHrglg7ufi3C8.jpg
Pobierz- 1
Nie znam Mirka, ale trzeba przyznać, że jak już zgapia od kogoś avatar to robi to dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Carax: Sorry Cumplu, jak chcesz to zmienie :)
- 0
@larvaexotech: do dziś to robi w okolicach północy :)
- 0
@Waspin: kto to?
- 1117
Jestem idealnym przykładem tego, kogo nienawidzi używalająca się w ostatnich wpisach część mirko.
Mój ojciec jest śmieciarzem, mama szwaczką. Mam 30 lat, Golfa od 6.
Żeby dolać oliwy do ognia, zdjęcie robione. Samsungiem.
#pdk #mirko #niebieskiepaski #pijzemnokompot #15kbieda #januszebiznesu
Mój ojciec jest śmieciarzem, mama szwaczką. Mam 30 lat, Golfa od 6.
Żeby dolać oliwy do ognia, zdjęcie robione. Samsungiem.
#pdk #mirko #niebieskiepaski #pijzemnokompot #15kbieda #januszebiznesu
źródło: comment_LvW5qfBFyaUW3DCM3EsOOaH8EpKs2dtx.jpg
Pobierz- 78
@mateolinho: Nawet na buty nie stać?
- 627
W świetle ostatnich wpisów Mirasów użalających się nad sobą, doszedłem do wniosku ze jestem idealnym przykładem osoby której Mirki na wykopie nienawidzą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Żeby od razu sprostować Januszy wszechwiedzących, mój ojciec jest budowlańcem a matka nie pracuje ( ͡º ͜ʖ͡º)
P.S. Żeby dolać oliwy do ognia, zdjęcie zrobione iPhonem. Mam 22 lata a Mesia kupiłem już prawie 3 lata temu i w
Żeby od razu sprostować Januszy wszechwiedzących, mój ojciec jest budowlańcem a matka nie pracuje ( ͡º ͜ʖ͡º)
P.S. Żeby dolać oliwy do ognia, zdjęcie zrobione iPhonem. Mam 22 lata a Mesia kupiłem już prawie 3 lata temu i w
źródło: comment_RPKnLFitiOz7voJftFLAjUU2GA7gJNSm.jpg
Pobierz- 981
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 925
@paxton: brak potencjału na shitstorm, a ten kubek ze Starbucksa świadczy o zamożności równie mocno jak kubek od dolewki w KFC ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mirku który wracałeś dziś II linią metra około 18:30 i przeglądałeś wykopalisko na smartfonie z pękniętym wyświetlaczem.
Wyglądałeś na zafascynowanego każdym wpisem, dogłębnie czytałeś najlepsze komentarze i nie wiem czy nie przegapiłeś swojego przystanku. Pewnie jakieś #bordo
Widz, że siedziałem obok Ciebie i miałem lekkie #heheszki (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Plusujcie nich to
Wyglądałeś na zafascynowanego każdym wpisem, dogłębnie czytałeś najlepsze komentarze i nie wiem czy nie przegapiłeś swojego przystanku. Pewnie jakieś #bordo
Widz, że siedziałem obok Ciebie i miałem lekkie #heheszki (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Plusujcie nich to
- 72
(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
źródło: comment_QnRmFLmJTafZyZ1q2BKL6P2Z95UBvA74.gif
PobierzMircy, szukam takiej grafiki która ostatnio była na #mirko, przedstawia mapę Europy podkreślając kraje w których nie ma wojny oraz kierunek imigrantów którzy wybierają Niemcy bądź UK
#tagujtogowno #4konserwy pomóżcie
#tagujtogowno #4konserwy pomóżcie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Tak wyglądały najlepsze komentarze w 2005 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdrawiam mirka @KKKas bo cały czas "jest wśród żywych"
#mirko #ciekawostki # historia
#mirko #ciekawostki # historia
źródło: comment_vkmXDQYjUWubaZtYuxoEkVDtDlNeF6Ia.jpg
Pobierz@Felonious_Gru: Linux, Lem, programowanie, webdev...
@dzwonekempetrzy: wyślesz mi eksplołżyn przez podczerwień?
- 0
@prawdziwek: Spoko xD (Pamiętam te czasy :D)
- 8
@LaPetit: Nie ma obiektywnych mediów każda stacja i dziennikarz przedstawia swój punkt widzenia, dlatego trzeba śledzić różne źródła aby wyrobić sobie pełen obraz. Nie rozumiem tego wiecznego hejtu i pisania elaboratów jaki to TVN jest zły xDD
konto usunięte via iOS
- 2
@LaPetit: ci sami ktorzy oskarżają tvn o manipulacje wrzucają i wykopują fake znaleziska o rządzie, imigrantach, przekrętach, czy cokolwiek byle było po myśli hehe niezmanipulowanych wykopków
- 2
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 5
Dla tych, co lubią #rakcontent , darmowe źródło nieskończonych rachunków za chemioterapię i jeśli się postaracie to dziesiątki, jeśli nie setki plusów na #mirko : https://twitter.com/hashtag/stypazpowodukoncawakacji .
- 274






























źródło: comment_SNGeoiZ459KwABd0BrpPfilBV3fw84Cj.jpg
Pobierz