Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Wykopki, postanowiłem napisać małą fraszkę wieczorną (pierwszą w moim życiu), może kogoś ona zainspiruje :)
"Wieczne kopanie i tagowanie
A wewnątrz stuleja i niedoczekanie..."
#poezja #nocnazmiana #heheszki #mirko
"Wieczne kopanie i tagowanie
A wewnątrz stuleja i niedoczekanie..."
#poezja #nocnazmiana #heheszki #mirko
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Cesarz_Polski: oni odpisza na ten sam, a ten już chyba płatny xD
@Cesarz_Polski:
@WutkaBXL:
Za darmo, ale potem pewnie ileś za dzien. Tez dostałam tego smsa z 2 dni temu. Naciągacze pewnie firma w Malezji zarejestrowana.
@WutkaBXL:
Za darmo, ale potem pewnie ileś za dzien. Tez dostałam tego smsa z 2 dni temu. Naciągacze pewnie firma w Malezji zarejestrowana.
@socjaIista: ALE PYSZNA ZABAWA, WPISZĘ SIĘ ŻE JESTEM O PÓŁNOCY NA WYKOPIE, JAK LOSOWO ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°
@TaylorSwiftVerified: No przecież ci z dziennej to lamusy, nie wpisują się co godzinę pod wpisami zajebistych, cool nadludziów z nocnej! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 843
Uff! To było szalonych kilka tygodni. Mogę nareszcie oficjalnie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do ostatniej zbiórki na następny sezon materiałów Time Warp na arhn.eu!
Dotarł już do mnie Robot ROB na którego zbieraliśmy, więc jest przynajmniej jakiś dowód, że nie przepiłem. Tu wielkie podziękowania dla @MacLife , którzy od ręki wpłacili całość kwoty natychmiastowo rozwiązując wszystkie problemy. Dzięki też wszystkim, którzy mimo tego wpłacali $$$ dalej. Dzięki temu dokupiłem szereg dodatkowych
Dotarł już do mnie Robot ROB na którego zbieraliśmy, więc jest przynajmniej jakiś dowód, że nie przepiłem. Tu wielkie podziękowania dla @MacLife , którzy od ręki wpłacili całość kwoty natychmiastowo rozwiązując wszystkie problemy. Dzięki też wszystkim, którzy mimo tego wpłacali $$$ dalej. Dzięki temu dokupiłem szereg dodatkowych
źródło: comment_7d7Y3wTodH1uwpWLat9kiwGijzjosCWG.jpg
Pobierz- 21
@WujekOprawca: @kamil-litwinczuk-9: To może jeszcze dorzucę tylko, że nie wiem jeszcze kiedy Time Warpy trafią na arhn.eu. Wciąż czekam na Famicom Disk System, który wciąż nie dotarł z Japonii i kilka pomniejszych akcesoriów. Chciałbym skończyć pierwszy odcinek nowego sezonu przed końcem września, ale z uwagi na kwestie losowe i pocztę nie jest to obietnica, a jedynie szacunkowy termin. Trzymajmy kciuki! :)
- 33
@sunsu-sun: Ale AVGN to takie bardziej heheszki i pokazówka, a nie zaprezentowanie rysu historycznego danego urządzenia. :)
- 16
@2beornot2be: po prostu spamujesz czy to jakieś #pdk typu "ehe pamiętacie obwarzan75 rogalking jak byliśmy w '99 na zlocie pieczywa tostowego w Siedlcach? XD Co tam się działo to głowa mała!!! Całe życie z wariatami XDDD KTO MA WIEDZIEĆ TEN WIE XD"?
Kurde nie dość, że dostałem szybko odpowiedź to jeszcze od specjalisty z odpowiednim do tego loginem:-) #mirko
źródło: comment_LiM7EKlS4IkmsxkvxsXLzKVT1BrS65zC.jpg
Pobierz@nieocenzurowany88: to jest dalej związane z remontami w mieście, czy to zmiana na stałe?
- 1
@MarianKolasa: z tego co wiem to przez remonty, ale jest od dwóch lat przynajmniej
- 1
To na pewno było na #wykop a konkretnie gdzieś na #mirko wśród #smieszneobrazki
#pytanie może ktoś z Cumpli i Cumpelek podrzucić #link do obrazka gdzie po lewej stronie były kadry z wynalazkami i osiągnięciami Zachodu a po prawej osiągnięcia #islam i całej tej holoty muslimów w tych samych latach?
#kiciochpyta #prosba #pomoc #jakosnapewnosieodwdziecze
#pytanie może ktoś z Cumpli i Cumpelek podrzucić #link do obrazka gdzie po lewej stronie były kadry z wynalazkami i osiągnięciami Zachodu a po prawej osiągnięcia #islam i całej tej holoty muslimów w tych samych latach?
#kiciochpyta #prosba #pomoc #jakosnapewnosieodwdziecze
- 0
@sztagan: Dzięki k------o wielkie Cumplu!
To mój pierwszy wpis na #mirko więc chciałbym się przywitać!
A teraz do meritum, od jakiegoś czasu bujam się z myślą kupienia dysku #ssd. Celuję w 256GB i od tych wszystkich testów i benchmarków wszystko mi się miesza. Co polecicie w cenie ok 450 zł do laptopa? W tej cenie wydaje mi się fajną opcją Samsung 850 EVO.
Oczywiście zastanawiałem się nad dopłaceniem do np. Samsunga 850
A teraz do meritum, od jakiegoś czasu bujam się z myślą kupienia dysku #ssd. Celuję w 256GB i od tych wszystkich testów i benchmarków wszystko mi się miesza. Co polecicie w cenie ok 450 zł do laptopa? W tej cenie wydaje mi się fajną opcją Samsung 850 EVO.
Oczywiście zastanawiałem się nad dopłaceniem do np. Samsunga 850
@roboczyNick Poszukaj jakiegoś Crucial_a super cena w porownaniu do jakości ;-)
@wiatraczyna: Witojcie bracie.
@wiatraczyna: a dobry, dobry
- 1
@Waspin: gdybyś nic nie powiedział też by nie było dobrze :) ...
@egocentryczka: @efeeem mnie średnio lubi :< bo nie dzwonię po niego na wariatta
- 4
@laurix: #dopierosieucze :)
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@pogromca: dobra, doczytałem drugą odpowiedź XD
2. "Rozpocząć rozdanie odgórnie narzuconą wartością żetonów" bo to może np. znaczyć, że zaczynasz rozdanie mając 500 żetonów w stacku. Odpowiedź nie jest dobrze określona.
3. Przez całe studia, na analizie matematycznej, rachunku pstwa, statystyce nie usłyszałem by ktoś tak mówił. Owszem to są synonimy w języku polskim, ale tutaj akurat się dziwię dlaczego ten synonim zastosowałeś.
2. "Rozpocząć rozdanie odgórnie narzuconą wartością żetonów" bo to może np. znaczyć, że zaczynasz rozdanie mając 500 żetonów w stacku. Odpowiedź nie jest dobrze określona.
3. Przez całe studia, na analizie matematycznej, rachunku pstwa, statystyce nie usłyszałem by ktoś tak mówił. Owszem to są synonimy w języku polskim, ale tutaj akurat się dziwię dlaczego ten synonim zastosowałeś.
@pogromca: na zdrowie.
@sheilacooper: jestem oburzony takimi dniami!
- 1
@Lookazz: życie i kamery nad głowo :(
- 2
- 1





























źródło: comment_NRg0lEdJiwFH0XMwu5Zqngrrpw9zWglQ.jpg
Pobierz