Koxy z tagów #linux #docker #mint . Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jestem noobem i dopiero zaczynam
Miałem sobie #raspberrypi na nim #homeassistant . Fajnie działało ale pi padło i nie chce brać nowego bo szkoda kasy bo mam w domu nieużywanego lapka z linux mint i chciałem spróbować jakoś to homeassistant na tym postawić.
Udało się, napotkałem kilka problemów ale działa. Tylko nie
Miałem sobie #raspberrypi na nim #homeassistant . Fajnie działało ale pi padło i nie chce brać nowego bo szkoda kasy bo mam w domu nieużywanego lapka z linux mint i chciałem spróbować jakoś to homeassistant na tym postawić.
Udało się, napotkałem kilka problemów ale działa. Tylko nie


























Czyli co?Zwykły mint ze starociem? #lmde
#mint #linux #ubuntu #debian
Są jakieś wersje z kernelem 5.0 i skonfigurowanym x orgiem?Ktoś mówił, że jest jakiś zamiennik x orga, a nie smuży przy scrollowaniu i nie przycina nic?