Wie ktoś jak w #mint z poziomu konsoli komendą zrestartować ustawienia sterownika graficznego karty graficznej? Bo po zmianie z otwartoźródłowego na oficjalny, który był zalecany, po restarcie wysrało grafike, system odpala się tylko w trybie tekstowym i nie da się właczyć środowiska graficznego.
System był świeżo po instalacji, nawet kopii zapasowej nie zdążyłem zrobić (zresztą, bawie się póki co linuxem, nie jest to coś na co zbyt szybko przejdę przez
System był świeżo po instalacji, nawet kopii zapasowej nie zdążyłem zrobić (zresztą, bawie się póki co linuxem, nie jest to coś na co zbyt szybko przejdę przez




























Co jest nie tak z tym linuxem? Uzywam go tylko do internetu...
Da się to jakos naprawić czy na nowo stawiac
#mint #linux #linuxmint
źródło: comment_1588200704QNFTRJzlOjbHb16bjQCxtY.jpg
Pobierz