16 23 * * * /home/piotr/Pulpit/dd.mp3
Co zrobiłem źle, że się nie włącza?
#linux #mint #cron #januszelinuxa
Co zrobiłem źle, że się nie włącza?
#linux #mint #cron #januszelinuxa
wpisy
Najnowsze
Archiwum
16 23 * * * mplayer /home/piotr/Pulpit/dd.mp3tylko xubuntu #bojowkaxubuntu
usunąłem #ubuntu i zainstalowałem #mint.
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Siedzę obecnie na Minicie, jednak mój sprzęt jest już starawy (C2D E4700, 2Gb DDR2), i o ile na początku działał spoko, o tyle teraz znacząco zwolnił, i nie pracuje się z nim zbyt przyjemnie. Zastanawiam się nad przejściem na Debiana albo openSUSE. Myślicie, że odczuję jakiś przyrost wydajności?
Komentarz usunięty przez autora