Pytanko, #csgo działa bez problemu na #linux #mint #pytanie
wpisy
Najnowsze
Archiwum

AmokK
- 1

mlglegitnoscopez
- 0
@AmokK: Potwierdzam, dziala chociaz mialem troche problemow ze skaczacymi fpsami
@cdrw: Masz dość egzotycznego laptopa. Do sterowania jasnością możesz użyć
Poza tym może to kwestia lxde, które jest raczej dość prymitywne i może nie obsługiwać tych klawiszy funkcyjnych. Z tego co widzę to Mint nie ma
xbacklight, dodaj sobie skróty xbacklight -inc 5 do pojaśnienia i xbacklight -dec 5 do ściemniania. Do sterowania głośnościąamixer -q sset Master 5%+amixer -q sset Master 5%-amixer -q sset Master togglePoza tym może to kwestia lxde, które jest raczej dość prymitywne i może nie obsługiwać tych klawiszy funkcyjnych. Z tego co widzę to Mint nie ma
- 0
@vxrd: dzieki sprawdze.
Musi byc lxde bo mam wadliwa grafike http://www.wykop.pl/wpis/13757939/linux-sprawa-wyglada-tak-ze-mam-lapka-z-uszkodzona/
Musi byc lxde bo mam wadliwa grafike http://www.wykop.pl/wpis/13757939/linux-sprawa-wyglada-tak-ze-mam-lapka-z-uszkodzona/
Komentarz usunięty przez autora
[0x8b71d40] ps demux warning: this does not look like an MPEG PS stream, continuing anyway
@cdrw: Nie działa, bo pewnie plik jest uszkodzony.
- 3
- 1
@spontanicznosc: taka ściąga
źródło: comment_eWUQS79TRsbCLIQOV5WTGejUBMKCOPCj.jpg
Pobierz- 3
Wygląda na to że #mint to mega dobre distro. Wszystko działa, jestem w szoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SosnoWicher: ogólnie tak, ale faktycznie wszystko działa, niektóre popularne wirusy/exploity też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bo dla wygody domyślnie włączają closed-sourced i binary-blob jak flashe, sterowniki nvidii i takie tam.
W praktyce fajny, ale gdybyś robił coś co wymaga wysokiego bezpieczeństwa (tajemnice biznesowe, lekarskie, tranzakcje bankowe na duże kwoty) to polecał
@rfree: a nie czasem Fedory?
- 1
- 2
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@suore: Xubuntu #bojowkaxubuntu
- 0
@arturfartur: nie pamietam jak to szło na ubuntu/mint ale da sie wrócić albo przecierp ze dwa dni to pewnie poprawią
konto usunięte via Android
- 0
@stackoverflow: u mnie tak
Mirki z #webdev, pytanie o system. Na czym siedzicie i dlaczego?
Mam obecnie Win 8.1 + Brackets + GIMP + EasyPHP (do testów). W którym miejscu jest bariera, po przekroczeniu której nie ma miejsca na #windows, a mam się przerzucić na np. #mint albo #ubuntu? A może jak najszybciej jest dobrze przerzucić się na #linux, klepać kod i
Mam obecnie Win 8.1 + Brackets + GIMP + EasyPHP (do testów). W którym miejscu jest bariera, po przekroczeniu której nie ma miejsca na #windows, a mam się przerzucić na np. #mint albo #ubuntu? A może jak najszybciej jest dobrze przerzucić się na #linux, klepać kod i
konto usunięte via Android
- 5
@Tojtek: W domu Ubuntu, bo Linux jest najlepszym systemem developera, w pracy Windows 7, bo muszę pracować z rozwiązaniami Microsoftu (Azure, SQL Server, inne).
W każdym przypadku innym niż praca z .NET Linux lub OS X są znacznie lepszym rozwiązaniem.
W każdym przypadku innym niż praca z .NET Linux lub OS X są znacznie lepszym rozwiązaniem.
konto usunięte via Android
- 4
I lista powodów dla których warto używać Windowsa:
- gry
- DirectX
- .NET
- Office
- Photoshop (ale na Maca też jest)
- gry
- DirectX
- .NET
- Office
- Photoshop (ale na Maca też jest)
- 3
Komentarz usunięty przez autora
#linux #mint
Co ja z------m że nie da się przeprowadzić aktualizacji ?
(wcześniej jakieś 10 ekranów ściąga + jest info o pakietach których nie da sie zweryfikować)
Pobieranie:381 http://ftp.uwsg.indiana.edu/linux/debian/ wheezy/main erubis all 2.7.0-2 [11,1 kB]
Pobieranie:382 http://ftp.uwsg.indiana.edu/linux/debian/ wheezy/main hddtemp amd64 0.3-beta15-52 [62,8 kB]
Co ja z------m że nie da się przeprowadzić aktualizacji ?
(wcześniej jakieś 10 ekranów ściąga + jest info o pakietach których nie da sie zweryfikować)
Pobieranie:381 http://ftp.uwsg.indiana.edu/linux/debian/ wheezy/main erubis all 2.7.0-2 [11,1 kB]
Pobieranie:382 http://ftp.uwsg.indiana.edu/linux/debian/ wheezy/main hddtemp amd64 0.3-beta15-52 [62,8 kB]
- 1
@wychodze_z_friendzone: nie pomaga
@wytrzzeszcz: Masz minta bazującego na Ubuntu to skąd masz repo Debiana? Wywal całą zawartość pliku: /etc/apt/sources.list. Potem daj sudo apt-get update
Mirki, pytanie odnośnie Linux Mint (wersja 17.1). Mamy podejrzenie, że ktoś na kompa w biurze próbował się logować i nie udawało mu się to. Gdzie znajdę logi zawierające nieudane próby logowania? Potrzebny jest nam dowód, który zawiera datę i godzinę (i potem można w monitoringu obczaić), a jeżeli to możliwe - login, na który ktoś próbował wejść.
/var/log/auth.log wygląda jakby czyścił się przy każdym uruchomieniu komputera.
#komputery #linux
/var/log/auth.log wygląda jakby czyścił się przy każdym uruchomieniu komputera.
#komputery #linux
- 1
@wytrzzeszcz: pewnie jakiś javascript, albo flash, różne blokery mogą pomóc.
- 2
@fervi: nie strasz
- 2
@wytrzzeszcz: Eee tam, myszka 10zł
Ostatnio korzystam sobie z myszy i tak kółko przestaje działać, jakby oporu nie było przy kręceniu, rozkręcam by zobaczyć, może jakimś cudem naprawię, ale popatrzyłem, wyrzuciłem, znalazłem zastępnik :D
Ostatnio korzystam sobie z myszy i tak kółko przestaje działać, jakby oporu nie było przy kręceniu, rozkręcam by zobaczyć, może jakimś cudem naprawię, ale popatrzyłem, wyrzuciłem, znalazłem zastępnik :D
Pomocy!
Od jakiegoś czasu nie działa mi Youtube na linuchu - po prostu: Brak Serwera, albo Strony Nie Odnaleziono. MiniTube też nie widzi, pingi są ok. Ktoś może pomoże?
System Linux Mint17 Ubuntu
#linux #mint #kiciochpyta #informatyka
Od jakiegoś czasu nie działa mi Youtube na linuchu - po prostu: Brak Serwera, albo Strony Nie Odnaleziono. MiniTube też nie widzi, pingi są ok. Ktoś może pomoże?
System Linux Mint17 Ubuntu
#linux #mint #kiciochpyta #informatyka
Przepraszam Mirki i Mirabelki ale mam problem z moim internetem - posiadam modem Modem Huawei E3131 z T-Mobile i chciałbym mieć możliwość korzystania z internetu na swoim Linux Mint 17.1 MATE. Kiedy podłączam modem do portu usb to system widzi tylko modem jako dysk flash. Wchodze i są pliki konfiguracyjne programu InternetMenager i pliki w rozszerzeniu .exe ( ͡° ʖ̯ ͡°) Na laptopie z systemem Łindołs internet działa
@Indikatiwus_presentusaktiwus: Ale E3131 ma taki model w wersji HILINK (to nie nazwa producenta) nie potrzebuje on sterowników do działania, coś na zasadzie wirtualnej karty sieciowej.
- 0
@MiloszWrogosz: a niech on se ma jakiegos tam chce tego ojca :-P W kazdym razie dzieki za pomoc
@spontanicznosc: Tak
Komentarz usunięty przez autora
konto usunięte via Android
- 1
@Indikatiwus_presentusaktiwus: mint













