Kupiłem #telewizor sharp w #mediamarkt na świątecznej promocji. Sprawdziłem, że wszystko w porządku z obrazem dźwiękiem przez odpalenie youtuba i netflixa. Właśnie wprowadziłem się na mieszkanie i okazuje się, że tylny panel nie działa w ogóle. Wejscie antenowe nie łapie kanałów, hdmi nie odbiera sprzętów itd. Niestety telewizor stał w kartonie przez 3 miesiące. Co mogę w tej sytuacji zrobić? Zostaje tylko gwarancja czy jakaś inna opcja wchodzi
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
W Media Markt pod przyjkrywką sprzedaży elektroniki dzieją się ludzkie dramaty!
Kupiłem robot sprzątający Xiaomi, który ciągle się psuje. Pokazuje, „sprawdź filtr”, mimo że jest wyczyszczony i przestaje pracować.
W kółko woziłem go na reklamację, za każdym razem wymieniali wentylator, po 2 tygodniach znów się psuł.
Tym razem oddałem go na „rękojmie”.
Dostałem odpowiedź, że „nie stwierdzono usterki”, w niedziałającym odkurzaczu.
Co mam teraz zrobić? UOKiK? Nie mam doświadczenia z tak fatalnym sprzętem. Jeszcze sprzedawca Media Markt
Kupiłem robot sprzątający Xiaomi, który ciągle się psuje. Pokazuje, „sprawdź filtr”, mimo że jest wyczyszczony i przestaje pracować.
W kółko woziłem go na reklamację, za każdym razem wymieniali wentylator, po 2 tygodniach znów się psuł.
Tym razem oddałem go na „rękojmie”.
Dostałem odpowiedź, że „nie stwierdzono usterki”, w niedziałającym odkurzaczu.
Co mam teraz zrobić? UOKiK? Nie mam doświadczenia z tak fatalnym sprzętem. Jeszcze sprzedawca Media Markt
#ps5 Mija 15 dzień z 21 dni roboczych gdzie #mediamarkt nadal przetrzymuje na serwisie mojego padzika (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
@PeriodFromVaginax9 jest możliwym że zrobią dobrze
najlepiej tam halle wstawić i mieć spokój na bardzo długo ale to nieautoryzowany serwis musi robić
najlepiej tam halle wstawić i mieć spokój na bardzo długo ale to nieautoryzowany serwis musi robić
@PeriodFromVaginax9 też mam zaufany serwis ale taki "amatorski"
jest taniej i solidniej dzięki temu XD
jest taniej i solidniej dzięki temu XD
- 1
Mireczki, jaki sklep w Warszawie ma największy wybór agd do zobaczenia na miejscu? Bo czytałem, ze różne sklepy mają różne modele np lodówek albo piekarników tylko dla nich więc chyba trzeba będzie po prostu złapać jakąś promkę na 4 gratis czy coś. Ale zależy mi żeby jak najwięcej zobaczyć podczas takiej wycieczki. Dziekuje za pomoc!
#dom #mieszkanie #remontujzwykopem #agd #rtv #mediaexpert
#dom #mieszkanie #remontujzwykopem #agd #rtv #mediaexpert
@haabero: tak jak mówi @w00nski na te promki trzeba uważać. W euro AGD jest to samo z tego co pamiętami, w dodatku rabaty są naliczane od ceny pierwotnej. Ewentualnie polecam obczajac moment kiedy się pojawi opcja rat zero procent z 2 ratami gratis, bo to ci pozwoli obniżyć cenę od już zrabatowanego sprzętu (nawet jak finalnie chcesz brać za gotówe, to przecież po tym jak sklep pokryje gratisowe raty
@haabero: ja sie bawie filtrami na ceneo + rankingi ze stronki i czuje sie obeznany xd https://www.agdmaniak.pl
- 0
Czy ktoś jest w stanie mi potwierdzić że to są dwa te same odkurzacze? Bo przepaść w cenie sprawia że mam wrażenie że z tańszym może być coś nie tak xD
https://www.mediaexpert.pl/agd-male/sprzatanie/odkurzacze-automatyczne/robot-sprzatajacy-dreame-l40-ultra
https://mediamarkt.pl/pl/product/_robot-odkurzajaco-mopujacy-dreame-l40-ultra-1485282.html
#mediaexpert #mediamarkt #dreame #zakupy #kiciochpyta
https://www.mediaexpert.pl/agd-male/sprzatanie/odkurzacze-automatyczne/robot-sprzatajacy-dreame-l40-ultra
https://mediamarkt.pl/pl/product/_robot-odkurzajaco-mopujacy-dreame-l40-ultra-1485282.html
#mediaexpert #mediamarkt #dreame #zakupy #kiciochpyta
- 0
@winda_orbitalna: a jaka jest różnica szefie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
1
Rewolucja w polskim ecommerce? MediaMarkt uruchamia sklep internetowy

MediaMarkt stawia na rozwój swojej platformy online, uruchamiając marketplace w Belgii, Polsce i Turcji. Marka wzmacnia swoją pozycję na rynku e-commerce.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Zamawialiście coś ostatnio z Media Markt? Moja przesyłka do odbioru w sklepie idzie już tydzień… Ja rozumiem że sezon świąteczny ale ja p------ę xD Konkurencja jakoś nie ma takich problemów. Na infolinii twierdzą że mają tylko informacje że przesyłka została odebrana przez DPD. To ile to będzie szło? Miesiąc? Zbywają mnie od 3 dni że w ciągu 24h powinien przyjść mail z informacją o wysyłce. Jaki mail jeśli twierdzą że przesyłka została
@Joii: z tym sklepem dzieje się coś bardzo niedobrego już od dłuższego czasu. Polecam sprawdzić opinie na ceneo - 12% pozytywnych z ostatnich 30 dni, większość narzeka na to samo - nieterminowość, olewanie, fatalna obsługa. Dla porównania inne markety mają ~90% pozytywnych i opinii negatywnych kilkukrotnie mniej, nawet taki Media Expert który pewnie ma znacznie więcej zamówień.
Szczególnie nie polecam dużych rzeczy zamawiać bo ze zwrotem nikt nie chce pomóc:
Szczególnie nie polecam dużych rzeczy zamawiać bo ze zwrotem nikt nie chce pomóc:
Potrzebuję zwrócić telewizor 65" do MediaMarktu, kompletnie nie wiem czym. Wymiary pudełka 160x96x16, waga 23 kg. Robię risercz i zazwyczaj kurierzy wymagają dostarczenia im takiego sprzętu na palecie lub w ogóle jest wpisany w towary zabronione w regulaminie. Chciałbym wysłać tak żeby w razie czego ubezpieczenie zadziałało (6800
- 1
@MisPluszowyZWadaWymowy: jest totalny dramat z tym sklepem. Ja w poprzednim komentarzu napisałem, że Pani z infolinii wysłała ponaglenie bo jeszcze nie wysłali zamówienia. Trzy godziny póżniej dostałem maila, że blablabla oczywiście sezon świąteczny i dlatego obsuwa z wysyłką, ale powinno przyjść za kilka dni. A 5 minut póżniej dostaje maila, że zamówienie przyszło i jest do odbioru xD Nie wysyłają żadnych powiadomień, że zamówienie zostało wysłane i nie widzą tego
Może ktoś pomoże bo mam w uj stres od wczoraj: zamowilem paczkę z Media Markt,dziś patrzę na śledzenie i jeb że dostarczona…A ja nawet nie mieszkam w Koszalinie xD.
Dzwoniłem do kuriera a on,że nawet w moim mieście dziś nie był i dziś ma być i mówił żebym podał nr paczki to podałem to powiedział „że ma ją na liście i jutro (czyli dziś) będzie”.
W sumie czemu chłop miałby kłamać ale
Dzwoniłem do kuriera a on,że nawet w moim mieście dziś nie był i dziś ma być i mówił żebym podał nr paczki to podałem to powiedział „że ma ją na liście i jutro (czyli dziś) będzie”.
W sumie czemu chłop miałby kłamać ale
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz@BlackSlip: Czekaj spokojnie, Pan kurier już płynie xD
źródło: obraz_2024-12-20_091738958
Pobierz@BlackSlip: W sumie byłem ciekawy, dzięki za wołanko
Czemu facet w media markt gada że trzeba brać ubezpieczenie do rat 0%? Ich reklamy to bujda
#mediamarkt
#mediamarkt
Czy po zakupie sprzętu Electrolux korzystał ktoś z promocji "Zapłacimy twoje rachunki"?
Pod koniec października kupiłem pralko-suszarkę z pompą ciepła za prawie 6 klocków. Zgodnie z regulaminem promocji Electrolux opłaci mi rachunki na kwotę 500zł. W pierwszym tygodniu listopada wysłałem swoje zgłoszenie przez stronę Electroluxa i cisza. Dopiero po trzech tygodniach - już pod koniec listopada dostałem odpowiedź od bota że zgłoszenie zostało odrzucone.
Początkowo myślałem że to wina błędu w adresie na fakturze
Pod koniec października kupiłem pralko-suszarkę z pompą ciepła za prawie 6 klocków. Zgodnie z regulaminem promocji Electrolux opłaci mi rachunki na kwotę 500zł. W pierwszym tygodniu listopada wysłałem swoje zgłoszenie przez stronę Electroluxa i cisza. Dopiero po trzech tygodniach - już pod koniec listopada dostałem odpowiedź od bota że zgłoszenie zostało odrzucone.
Początkowo myślałem że to wina błędu w adresie na fakturze
- 0
@Notakaprawda najwyraźniej nagłośnienie sprawy na wykopie (poprzez ten wpis na mirko z jednym plusem) pomogło ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Harry_Callahan: Na pewno nie XDD
Media markt jest legitne jeśli chodzi o sprzęty apple? Czy zdarzają się ze zwrotu?
5299 strona apple vs 4859 MM, 440 zł piechotą nie chodzi
Edit: W razie zwrotu ten wątek nie brzmi dobrze:
https://wykop.pl/wpis/59932321/pytanko-kupilem-iphone-11-w-media-markt-i-ma-w-chu
#apple #iphone #ipad #mediamarkt
5299 strona apple vs 4859 MM, 440 zł piechotą nie chodzi
Edit: W razie zwrotu ten wątek nie brzmi dobrze:
https://wykop.pl/wpis/59932321/pytanko-kupilem-iphone-11-w-media-markt-i-ma-w-chu
#apple #iphone #ipad #mediamarkt
- 0
@sunglasses: ipad
@mirek_dev teraz wszystko jasne
- 1
Ręce opadają. Zamówiłem grę na ps5 w #mediamarkt. Normalnie dostępna na stronie, produkt został opłacony.
Po południu mi przychodzi mail że nie zrealizują mojego zamówienia bo produkt nie jest dostępny.
No to wbijam na czat bo widzę że na stronie jest cały czas dostępny, konsultantowi mówię żeby zaktualizowali skoro faktycznie tego nie mają.
Okazuje się że ten guano sklep przekierowuje zamówienia do różnych punktów i moje zamówienie trafiło do takiego,
Po południu mi przychodzi mail że nie zrealizują mojego zamówienia bo produkt nie jest dostępny.
No to wbijam na czat bo widzę że na stronie jest cały czas dostępny, konsultantowi mówię żeby zaktualizowali skoro faktycznie tego nie mają.
Okazuje się że ten guano sklep przekierowuje zamówienia do różnych punktów i moje zamówienie trafiło do takiego,
źródło: obraz
PobierzNie polecam zakupów w sklepie internetowym sieci Media Markt. Nie respektują prawa rękojmi (niezgodności z umową). W związku z reklamacjami odsyłają bezpośrednio do producenta, by korzystać z gwarancji. Lepiej wybrać Media Expert (przyjmują rękojmię i odsyłają produkt do serwisu sami) lub zakupy na Allegro (gdzie prawie zawsze Allegro stoi po stronie klienta).
#mediamarkt
#mediamarkt
@heksengerg siema, coś więcej napiszesz? Jestem w podobnej sytuacji tzn. odesłałem im wadliwy produkt reklamując z tytułu rękojmi, odebrali przesyłkę ponad 14 dni temu i cisza :/
- 0
MediaMarkt leci w ciula. Zamówienie złożone, opłacone. No ale teraz to oni muszą sprawdzić czy mogą mi sprzedać. Zamrozilem kasę i w sumie mogłem kupić w innym sklepie, tak to muszę czekać. Taki czarny piątek...
Czy to w ogóle legalne?
#mediamarkt #niedlaidiotow #czarnypiatek #zakupyinternetowe .
Czy to w ogóle legalne?
#mediamarkt #niedlaidiotow #czarnypiatek #zakupyinternetowe .
źródło: temp_file326091256638518251
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 0
Omnibus powinien obowiązywać chyba tylko przy produktach które są w promocji, ktoś mnie może poprawi jeśli się mylę @nalej_mi_zupy
- 0
@Mocarnyknurek ok. Czyli to jest ok ze wrzucasz promke na 30 dni przed BF i na BF juz wylaczasz i nie musisz informowac? O lol
- 1
#mediamarkt #zamowienie
Zamówiłem przed chwilą PS5 i jakież było moje zdziwienie, że przy odbiorze nie można zapłacić za pobraniem. Stąd moje pytanie czy to w ogóle jest uczciwe odrzucać legalny środek płatniczy w Polsce. Infolinia od 10 czynna w nd, ale jesli to prawda to myślę, że perspektywa 10% obrotu od UOKiKu szybko skłoni chłopaków do zmiany polityki. Ktoś bardziej obeznany w temacie się wypowie?
Zamówiłem przed chwilą PS5 i jakież było moje zdziwienie, że przy odbiorze nie można zapłacić za pobraniem. Stąd moje pytanie czy to w ogóle jest uczciwe odrzucać legalny środek płatniczy w Polsce. Infolinia od 10 czynna w nd, ale jesli to prawda to myślę, że perspektywa 10% obrotu od UOKiKu szybko skłoni chłopaków do zmiany polityki. Ktoś bardziej obeznany w temacie się wypowie?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
No może skąd, że nie honorują legalnego środku płatniczego wpisanego w konstytucję?
@qwertyas: O ja p------e, jaka nadinterpretacja xD @Dbzdur bardzo dobrze zrobił, że zwyczajnie wyśmiał to co napisałeś.
Straszysz karami, a przerasta cię przeczytanie prawa, na które się powołujesz? W ustawie dosłownie jest wyjątek dotyczący działalności w internecie xD
Masz, poświęciłem nawet 30 sekund, żebyś nie musiał szukać. Nikogo nie obchodzi czy towar odbierasz w sklepie, jeżeli dokonałeś
źródło: obraz
PobierzNie wiem czy nie jestem przewrażliwiony i nie ma z czego kręcić małysza ale dziwi mnie zachowanie Media Markt.
Zamówiłem miesiąc temu pada, do paczkomatu a wczoraj widzę maile że przesyłka wysłana kurierem DPD. Mocno zdziwiony sprawdzam status zamówienia i jest jak na screenie adres dostawy paczkomat i wysyłka DPD. Sprawdzam więc w systemie DPD, że paczka została wysłana na adres z danych do faktury.
Napisałem do MediaMarkt. Najpierw dostałem informację, że
Zamówiłem miesiąc temu pada, do paczkomatu a wczoraj widzę maile że przesyłka wysłana kurierem DPD. Mocno zdziwiony sprawdzam status zamówienia i jest jak na screenie adres dostawy paczkomat i wysyłka DPD. Sprawdzam więc w systemie DPD, że paczka została wysłana na adres z danych do faktury.
Napisałem do MediaMarkt. Najpierw dostałem informację, że
źródło: zamowie
Pobierz@BloodDeath94: Miałem dokładnie to samo, tylko, że jak się zorientowałem to DPD rozpoczęło już procedurę zwrotową i nie mogłem przekierować. Mimo telefonów do MediaMarkt, nie zrobili nic, żeby naprawić swój błąd.
Może ktoś tam sobie w ten sposób dorabia, wystawiając takie zwroty za chore pieniądze na allegro.
Może ktoś tam sobie w ten sposób dorabia, wystawiając takie zwroty za chore pieniądze na allegro.
- 0
@givnrbgfy @DingoEgret no u mnie w końcu dostarczyli do żabki i odebrałem, ciekawe co mi MediaMarkt odpisze i czy w ogóle cokolwiek





















#zmywarka #
źródło: IMG_5286
Pobierzźródło: 297216_4162_syfon
Pobierz