Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko113
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Krim_Prim

Krim_Prim

Dołączył 1 rok i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1660
  • Znaleziska 109
  • Mikroblog 1551
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8
YolonezFSO
YolonezFSO
17 godz. i 46 min temu
  • 515
PiS kradnie nawet tiktoki xD
PiS ukradł tiktok zagranicznej cosplayerki, a gdy ta do nich napisała, żeby to usunęli to ją zablokowali XD

#pis #tiktok #polityka
YolonezFSO - PiS kradnie nawet tiktoki xD
PiS ukradł tiktok zagranicznej cosplayerki,...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krim_Prim
Krim_Prim 12 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 2
@YolonezFSO: Im się ten tiktok po prostu należał.
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
wczoraj, 13:57:16
  • 320
Ale typa Mentzen wyjaśnił xD Należało się.
Może do tych jego wyborców coś w końcu trafi tam. Jakiś rozum by się przydał.

#polityka #konfederacja #polska
Sin- - Ale typa Mentzen wyjaśnił xD Należało się.
Może do tych jego wyborców coś w ko...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krim_Prim
Krim_Prim wczoraj, 19:39:37 via Wykop
  • 3
@Sin-: "Ma pan socjalistyczne spodenki" - nawet się uśmiechnąłem :)
  • Odpowiedz
d4wid
d4wid
wczoraj, 08:57:32
  • 253
#pdk #szuryzglownej #bekazprawakow #rosja #ukraina #neuropa

Average user głównej wykopu
d4wid - #pdk #szuryzglownej #bekazprawakow #rosja #ukraina #neuropa 

Average user gł...

źródło: HLrwUVsXIAAj5UD

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krim_Prim
Krim_Prim wczoraj, 13:18:14 via Wykop
  • 0
@d4wid: Wygląda jak wannabe pracownik żabki. On po prostu zazdrości.
  • Odpowiedz

4170

Lekarze od lat starają się JAK NAJBARDZIEJ ograniczyć prawa pokrewnym zawodom

Lekarze od lat starają się JAK NAJBARDZIEJ ograniczyć prawa pokrewnym zawodom

sytuacja ta dotyczy fizjoterapeutów, dietetyków, optometrystów, kosmetologów, psychologów klinicznych, ratowników medycznych, pielęgniarek, położnych, diagnostów laboratoryjnych, farmaceutów etc

kontogoogle
z
wykop.pl
dodany: 21.06.2026, 21:58:50
  • 190
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz
  • #
    lekarski
Krim_Prim
Krim_Prim 22.06.2026, 19:30:46 via Wykop
  • 3
To akurat prawda, żona jest farmaceutką i lekarze bardzo zabiegali o to, by nie było szczepień w aptekach.
I dzisiaj państwo płaci mniej za zaszczepienie kogoś w aptece niż za tę usługę wykonywaną przez lekarza.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dzkeson
dzkeson
19.06.2026, 12:46:29
  • 130
W każdym rządzie będą afery. Niezależnie od tego kto rządzi.

Warto jednak zwrócić uwagę w jakiej skali i czy zostały wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.

Pozdrawiam

#polityka #bekazpisu #lekarz
dzkeson - W każdym rządzie będą afery. Niezależnie od tego kto rządzi.

Warto jednak ...

źródło: IMG_1564

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krim_Prim
Krim_Prim 19.06.2026, 18:17:19 via Wykop
  • 0
Bzdura po to się wybiera niby odpowiednich aby nie było przekrętów


@Gozd: Partie rządzące mają struktury po kilkadziesiąt tysięcy osób. Zapisują się różni ludzie, mała polityka, lekarze, aktywiści, itp. Znajdzie się ktoś kto robi wałki tak czy siak. Niestety.
Ważne jest co robi władza, jak jest jakaś afera i wychodzi, że ktoś kradnie.
Czy ponosi jakieś konsekwencję, czy przeprasza, czy też idą w zaparte i twierdzą, że atak na nich
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
16.06.2026, 16:50:14
  • 738
Dzisiaj już nic lepszego nie obejrzycie, pacyfikacja bojówki Bąkiewicza w Niemczech: xddddd

https://streamable.com/f00vvn

#ruchobronygranic #bakiewicz #bekazprawakow #polityka
Mariuszzuk - Dzisiaj już nic lepszego nie obejrzycie, pacyfikacja bojówki Bąkiewicza ...
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krim_Prim
Krim_Prim 17.06.2026, 19:02:16 via Wykop
  • 0
@Mariuszzuk:
Krim_Prim - @Mariuszzuk:

źródło: these-j-roc-arrest-photos-are-great-v0-88jzciicr55b1

Pobierz
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
15.06.2026, 11:48:42
  • 441
#polityka #usa #trump #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow #heheszki

IDIOKRACJA wjeżdża na pełnej kur... XD
Kempes - #polityka #usa #trump #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow #heheszki...

źródło: 1000079613

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krim_Prim
Krim_Prim 16.06.2026, 06:40:20 via Wykop
  • 0
JA się wściekam, jak widzę jak USA upada i jak zwycięża idiokracja.


@i-marszi: Nie ściekaj się.
  • Odpowiedz
Davvs
Davvs
Davvs
15.06.2026, 14:52:31
  • 891
Czaicie w administracji pracuje więcej osób niż w sklepie spożywczym niebywałe
#stanowski #bekazpisu #polityka
Davvs - Czaicie w administracji pracuje więcej osób niż w sklepie spożywczym niebywał...

źródło: 1000010708

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krim_Prim
Krim_Prim 15.06.2026, 20:07:49 via Wykop
  • 0
@Davvs: Skończcie już go hejtować, przecież to biedny przedciembiorca, jak wam nie wstyd.
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
11.06.2026, 14:04:08
  • 799
#polityka Droga którą przeszedł Terlikowski to jest chyba najbardziej pozytywna zmiana jaką moje piękne oczy widziały
badreligion66 - #polityka Droga którą przeszedł Terlikowski to jest chyba najbardziej...

źródło: 1000053069

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krim_Prim
Krim_Prim 11.06.2026, 18:32:25 via Wykop
  • 1
@badreligion66: A jakiej sytuacji dotyczy ten wpis?
nie jestem na bieżąco.
  • Odpowiedz
adam-kminek
adam-kminek
adam-kminek
27.05.2026, 13:37:17
  • 303
Ja pier... nie wierzę, że oni zrobią galę UFC na trawniku Białego Domu by uczcić 250 rocznicę powstania swojego kraju xDDD
#antykapitalizm #usa #trump #bekazprawakow #polityka
adam-kminek - Ja pier... nie wierzę, że oni zrobią galę UFC na trawniku Białego Domu ...

źródło: dsbgdfb

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krim_Prim
Krim_Prim 27.05.2026, 19:14:52 via Wykop
  • 1
@adam-kminek: To kwintesencja USA.
Kilku afroamerykanów zamkniętych w klatce będzie sie bić za pieniądze ku uciesze panów w melonikach.
  • Odpowiedz

3317

Najlepszy patrol w Polsce

Najlepszy patrol w Polsce

Jazda po chodniku samochodem jest zabroniona i niebezpieczna. Są w policji funkcjonariusze, którzy doskonale wiedzą, jak stanowczo i konkretnie wyjaśnić proste zasady kierowcom, którzy zdają się tego nie rozumieć. Manewrowanie półtoratonową maszyną pomiędzy pieszymi to nie zabawa. Postawa policjantó

zawisza
z
youtube.com
dodany: 27.05.2026, 08:20:03
  • 324
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    samochody
Krim_Prim
Krim_Prim 27.05.2026, 16:32:30 via Wykop
  • 1
Da się zrobić wykop efekt żeby go odesłali do siebie?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

t4f9oy55
t4f9oy55
04.05.2026, 14:47:30
  • 89
#przegryw
Kupiłem pączka, który prawie nie ma nadzienia. Dlaczego dobrym ludziom muszą dziać się złe rzeczy?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krim_Prim
Krim_Prim 04.05.2026, 21:05:40 via Wykop
  • 1
@t4f9oy55: Ostatnio mi się też to zdarzyło, ale tylko Polak Polakowi może zgotować taki los. Byłem na majówkę w Czechach i tam np. w drożdżówkach była zawsze odpowiednia proporcja kremu do ciasta.
Jak w tym kraju ma być dobrze?
  • Odpowiedz
widmo82
widmo82
23.04.2026, 16:16:22
  • 160
Zaczynam skupowac masło. RSI mega nisko.
Wkrótce odbicie. Przez cięcia rządowe, drogie paliwa, inflacje, krach światowy... będzie mocne dymanie a wtedy o masło będzie cieżko.

#gielda
widmo82 - Zaczynam skupowac masło. RSI mega nisko. 
Wkrótce odbicie. Przez cięcia rzą...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krim_Prim
Krim_Prim 23.04.2026, 19:33:35 via Wykop
  • 0
@widmo82: Mnie to wkurza, bo poszedłem po to masło i go nie było.
Przez takich spekulantów pewnie.
Krim_Prim - @widmo82: Mnie to wkurza, bo poszedłem po to masło i go nie było. 
Przez ...

źródło: 180252526_3816391631732039_6254434989973274675_n

Pobierz
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
22.04.2026, 14:40:44
  • 537
Jezu kolejna rada? Batyr chyba serio chce utworzyć rząd alternatywny. Oni mają z tego jakieś pieniądze? #bekazpisu #polityka
szmichal - Jezu kolejna rada? Batyr chyba serio chce utworzyć rząd alternatywny. Oni ...

źródło: 1000069283

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krim_Prim
Krim_Prim 22.04.2026, 18:43:47 via Wykop
  • 0
@szmichal: To ten co lubi zabijać zwierzątka?
  • Odpowiedz
Inozythol
Inozythol
Inozythol
22.04.2026, 13:01:45
  • 1
Muszę się pochwalić. Zrobiłem sernik. Miałem robić z przepisu @Krim_Prim tylko trochę po swojemu. Ale od jakiegoś czasu zastanawiało mnie to czy da się uniknąć w wypiekach z masłem, twardnienia struktury. Która nawet w temp pokojowej daje uczucie takiej suchości i ziarnistosci. Dlatego zamiast tłustych serów i śmietanki użyłem masła. A skoro je rozpuszczałem to zrobiłem palone, ale nie w tym rzecz.

Majonez powstaje w wyniku mechanicznego rozbicia tłuszczu na drobne cząstki,
Inozythol - Muszę się pochwalić. Zrobiłem sernik. Miałem robić z przepisu @Krim_Prim ...

źródło: IMG_3657

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krim_Prim
Krim_Prim 22.04.2026, 17:15:05 via Wykop
  • 0
Eksperyment, super :)
Szkoda ze nie masz zdjęcia jak wyglądał w środku. Mam taką blaszkę na mufinki, właśnie kupiłem. I myślalem o babeczkach serowych.
  • Odpowiedz
Krim_Prim
Krim_Prim 22.04.2026, 18:41:17 via Wykop
  • 0
@Inozythol: Na pewno był pyszny, ale uważam, że masło jesy zdrowe, jak je się normalne ilości oczywiście. Palone już nie. Tłuszcze z mleka są raczej zdrowe, przy pieczeniu w 120 s tych zdrowych tłuszczy zostaje więcej niż przy 180.
  • Odpowiedz

631

Luxmed kupuje placówki diagnostyczne

Jeszcze ograniczenie badań diagnostycznych na NFZ dobrze nie ostygło a Luxmed już skupuje placówki diagnostyczne z pracowniami MR i TK. W ciągu ostatnich dwóch lat Luxmed kupił też kilka szpitali, zwiększając liczbę do 17.

dr_Batman
z
politykazdrowotna.com
dodany: 21.04.2026, 13:32:43
  • 118
  • #
    nfz
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    polska
Krim_Prim
Krim_Prim 22.04.2026, 10:07:52 via Wykop
  • -2
Słabo. Jednak, żeby dogonić wydatki do PKB do poziomu unii europejskiej, musielibyśmy zwiększyć wydatki na ochronę zdrowia o 50%. To poziom na przykład Czech. W czym oni są lepsi? Niby też są krajem postsowieckim.
W krajach postsowieckich zdrowie i szczęście obywateli nie jest, tak jak nie było na pierwszym miejscu, jak w zachodniej Europie.
Z tego wynika problem.
Środki trzeba przekierować z innych oszczędności, jednak, jak mają zwiększyć składkę zdrowotną, czy inne
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Krim_Prim
Krim_Prim 22.04.2026, 11:40:07 via Wykop
  • -3
oj nie nie nie - żadnego zwiększania budżetu na leczenie. Może najpierw ograniczmy miliony na porsche i dziesiąte mieszkania lekarzy i dyrektorów?


@smallboobslover: Czyli wystarczy pieniędzy i poziom wydatków odbiegający od średniej europejskiej nie ma nic do rzeczy? Lekarze zarabiają na kontraktach po 25000 zł brutto z reguły, po specjalizacji itp. Jak zamknął oddział to będzie lament, jak oni tak mogą. Anegdotycznych przykładów jest dużo, ale jak chcesz mówić o
TenXen47
TenXen47
22.04.2026, 08:32:49
  • 503
Ajajaj, rada mediów baytra będzie musiała pilnie reagować.

#polityka #bekazpisu #kryptowaluty
TenXen47 - Ajajaj, rada mediów baytra będzie musiała pilnie reagować. 

#polityka #be...

źródło: HGfYC-TXUAAMgA-

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krim_Prim
Krim_Prim 22.04.2026, 10:21:29 via Wykop
  • 0
Od nich nic nie zależy, więc ciężko obarczać winą, co najwyzej tak jak republikę za reklamowanie zando.


@Gjbgghbhhjj: Podpis pod ustawą to nic?
  • Odpowiedz
BiuroOchrony
BiuroOchrony
21.04.2026, 14:02:43
  • 378
Nie Lubie Tuska za jego charakter i to jak traktuje Koalicjantów ale za to jak ustawia sobie głowy państw europejskich mocarstw i nakazuje przyjechać do swojego rodzinnego miasta a potem zakazuje spotykać się z Nawrockim to trzeba oddać że to silny i wpływowy polityk, a taki jest potrzebny na trudne czasy jak to mówił Kaczyński o Trumpie. W najbliższych wyborach z niechęcią ale z racją stanu glosuje na najbardziej wpływowego polityka w
BiuroOchrony - Nie Lubie Tuska za jego charakter i to jak traktuje Koalicjantów ale z...

źródło: tusk

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krim_Prim
Krim_Prim 21.04.2026, 18:14:37 via Wykop
  • 0
Polska dzięki Tuskowi tak się rozwija kiedy to Niemcy w największym kryzysie w historii (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)


@BiuroOchrony: Niemcy chcieliby, żeby to był największy kryzys w historii, ale nim nie jest.
  • Odpowiedz
siekieromotyka
siekieromotyka
12.04.2026, 16:22:54
  • 7
#wegry
czym Węgry się zasłużyły dla was że im tak dobrze życzycie?
Jeśli dalej chcą tkwić w bagnie, które sobie zgotowali to ich wybór ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krim_Prim
Krim_Prim 12.04.2026, 20:34:45 via Wykop
  • 1
@siekieromotyka: Ja chce te dwa miliardy które nam blokują za brońki.
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
12.04.2026, 15:45:49
  • 383
Tam są większe głupki wioskowe niż u nas

na węgierskich ulicach łatwiej dziś zobaczyć zdjęcie Wołodymyra Zełenskiego niż Viktora Orbana. Prezydent Ukrainy stał się wrogiem numer jeden w kampanii Fideszu, a narracja rządu trafia do niektórych wyborców. — Obawiam się wciągnięcia nas w wojnę. Słyszałam, że jeśli Orban przegra, do wojska będą brać nawet kobiety — mówi nam 30 letnia Marcsi, mieszkanka niewielkiego miasta Zahony na wschodzie Węgier


  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krim_Prim
Krim_Prim 12.04.2026, 20:25:33 via Wykop
  • 0
praktycznie wyeliminowany analfabetyzm.


@dorkas: I tu sie mylisz.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Kirim Pirim

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.08.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia