#eksperyment z #cocacola niczym z frytkami czy burgerem z #mcdonalds ( ͡º ͜ʖ͡º) 10 lat, tyle mam tą oto butelkę. Co się z nią stało przez ten czas? Swego czasu stała w słońcu, więc etykieta częściowo wyblakła, a sama butelka się wklęsła. Poza tym cola straciła trochę swój oryginalny kolor. Dlaczego tyle czasu ją trzymam? Mam nietypowe imię, a na drugiej
butterfly - #eksperyment z #cocacola niczym z frytkami czy burgerem z #mcdonalds ( ͡º...

źródło: IMG_20260109_130731

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Większość ludzi traktuje McDonalda jak zwykłe miejsce z fast foodem. Ja zobaczyłem tam sposób, żeby zarobić. Codziennie po pracy idę do McDonalda i uzywam kiosku do zamawiania. Skanuję swoją kartę lojalnościową, chwilę klikam w ekran, a potem udaję, że mam problem z płatnością. Mówię coś w stylu:
„O, znowu nie działa karta. Proszę, niech pan/pani korzysta”. Ludzie rzucają się na wolną maszynę i
większość ludzi nie resetuje ekranu. Zamawia dalej, płaci, a
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak zarabiam kilkadziesiąt złotych dziennie na McDonaldzie?

Większość ludzi widzi w McDonaldzie tylko szybkie jedzenie. Ja zauważyłem tam nieefektywny rynek, który tylko czeka na optymalizację.

Mój system operacyjny dzieli się na dwa etapy:

1.
robin_caraway - Jak zarabiam kilkadziesiąt złotych dziennie na McDonaldzie?

Większoś...

źródło: 1000004661

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mcdonalds w wawie na dworcu centralnym na gorze zawsze jest tyle ludzi? ze jak zamowilem to przez godzine swojego numerka nie widzialem i wzialem randomowe z lady ktore stalo juz dluzszy czas ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czemu jesz KFC/McDonald's?

  • Bo mi smakuje. 43.1% (62)
  • Mam po trasie, nic innego nie ma. 14.6% (21)
  • Mam blisko domu. 3.5% (5)
  • Bo jest tanio. 7.6% (11)
  • Z przyzwyczajenia bo kiedyś było tanio i dobrze. 6.9% (10)
  • Nie jem tego gówna 24.3% (35)

Oddanych głosów: 144

  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@beer_man: wszystkiego po trochu, mam po drodze i blisko domu, szybko dostanę zamówienie, są małe porcje co mi akurat pasuje, jest tanio (w stosunku do zamawiania bo często są mwz, porcje są specjalnie duże aby wydać więcej, a z kuponami jest jeszcze taniej), no i smakowo jest znośnie, nie mogę na to narzekać, no i godziny otwarcia też robią robotę, są nawet i całodobowe lokale

ofc dalej jest to mały
  • Odpowiedz