Gdybyście byli w maku i kusiło was wziąć ten sos "Monicas marinata" to NIE BIERZCIE GO. Jest to zwykły koncentrat pomidorowy do pizzy. Na pizzę byłby dobry ale do żarcia z McDonalda pasuje jak mleko do śledzi

#fastfood #mcdonalds
SzubiDubiDu - Gdybyście byli w maku i kusiło was wziąć ten sos "Monicas marinata" to ...

źródło: mcfail

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mcdonalds osobiście wolałbym szklankę Coca-Coli niż te nędzne figurki z zestawu friends.
Ps. Tak wiem, będą kubki ale dopiero za miesiąc.

Co byś wolał/a w zestawie

  • Figurkę Friends 12.3% (8)
  • Szklanka coca-cola 87.7% (57)

Oddanych głosów: 65

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Laspsrky: też bym wolał szklankę, figurka zupełnie jest dla mnie bezwartościowa, tym bardziej, że nie wiem co one przedstawiają
Ale i tak i tak rzadko biorę zestawy, a stare szklanki coli to już w garażu trzymam xD
  • Odpowiedz
#maklowicz tak się teraz wszędzie "sprzedaje" i reklamuje, że mnie dziwi, że jeszcze #mcdonalds nie wzięło go na współpracę i nie powstał burger McŁowicz jakiś taki polski z boczkiem, jajkiem sadzonym, ogórem kiszonym, szczypiorkiem i majonezem. xD
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@plyty_chodnikowe: w tamtych latach mało kto wiedział o istnieniu McDonalda a jedyny burger jaki znali to schabowy/mielony w bułce. Także taki Delux był naprawdę burgerem premium bo nikt nie pomyślałby o takim połączeniu( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sisal35: kubek za miesiąc. Standardowo Polska pół roku do tyłu z promocjami (w DE było już we wrześniu lub październiku).

Chyba że masz blisko do Czech lub na Słowację, to dostaniesz nawet i dzisiaj.
  • Odpowiedz
Jest tu ktoś kto zje całego chicken boxa z frytkami i jest najedzony za 41 zł ? Lepiej iść do chińczyka i za 27 zł wziąć tyle że nie da się tego przejść
  • Odpowiedz
rozkminilktos moze jak dziala teraz ta kawa za wypelnienie ankiety? Bo zrobili ze teraz jest za 1 pln i ok, ale czasami mi nie przyznaje jak wypelnie ankiete i zastanawiam sie dlaczego? Jest jakis limit, albo czy musze cos konkretnego wybrac w tej ankiecie?

#mcdonalds #fastfood
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy tak mnie to zastanawia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#jedzenie #mcdonalds

Oferta śniadaniowa w McDonalds

  • Jem tylko kiedy jestem na to skazany 50.0% (47)
  • Jest mi obojętne, jem to jem i nie narzekam 30.9% (29)
  • Uwielbiam, specjalnie jeżdżę rano do maka po to 19.1% (18)

Oddanych głosów: 94

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oficjalnie hejtuje #mcdonalds w #mielec
Wczoraj miał być ostatni dzień sprzedaży drwala więc wybrałem się do lokalu około godz 18:30, na miejscu okazało się że, produkt wyprzedany (każda pozycja drwala). Dzisiaj 02.02.26 wchodzę na aplikacje mc a tu proszę... DRWAL XD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Laspsrky: na pewno friends bo na stronie w url jest to słowo: https://mcdonalds.pl/friends/
Podobno nowy sos (nazywa się monica's marinara), te serki coinsy jak przy maincrafcie i figurka, a później jeszcze kubek, źródło: https://wykop.pl/wpis/84797225/czy-jakis-mireczek-pracujacy-w-mcdonalds-ma-przeci
maestro jest swoją drogą, nie jest związany z friends
@Myszo +1
Czy jakiś Mireczek pracujący w #mcdonalds ma przecieki / dostawy z nowej oferty? Interesuje mnie czy będą kubki z friendsow czy znowu zostaniemy wyruchani jak przy okazji #kfc i akcji dragonball
  • Odpowiedz
  • 1
@Vadzior: załamka, pół roku za niemcami jesteśmy z ofertą. Swoją drogą nic specjalnego w tym zestawie nie było xd z tego co pamiętam bigmac frytki nuggetsy i figurka czyli wszystko co jest w zwykłej ofercie
  • Odpowiedz