napisałem jakiś czas temu o najlepszej kanapce jaka powstała (podwójna kajzerka wieprzowa deluxe) i w końcu powróciła, ale nie macie serio ludzie godności wycofując sos blue cheese. co to znaczy wyprzedany? jak można coś wyprzedać w XXI wieku? ogarnijcie się i raz dwa blue cheese ma być z powrotem #gorzkiezale #zalesie #mcdonalds
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Biczos: Może jest tylko w niektórych McDonalds? Bo zazwyczaj, jak testowali coś to dawali taki produkt na samym początku do paru restauracji tylko
  • Odpowiedz
Nigdy nie jadłem w KFC, Burger King, Subway, ani w innej fast foodowej sieciówce. W McDonald's byłem po raz ostatni w 2008 roku (a i to niejako z musu, bo klasowo, wracając z wycieczki). Pizzę żrę co najwyżej raz na rok. Kebaba miałem w ustach tylko jeden raz w życiu. Handlujcie z tym.

#wyznanie #ubermenschen
#oswiadczenie #chwalesie #jedzenie #fastfoodtogowno #
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach