Wszystko
Wszystkie
Archiwum
@MyPhilosophy: ujowo. Dziś od 6 same kawy kręciłem bez przeewy...
@MyPhilosophy: niedyspozycyjność w poniedziałki i cyk, niech inni się bawią ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzięki za pomysł
konto usunięte via Android
- 0
Jem frytki zębami w #mcdonalds żeby się nie zarazić #koronowirus
- 0
@Felonious_Gru: w tym maku często dają zimną kawę, wczoraj im zwróciłem i prosiłem o wymianę
- 12
Dzień dobry, dzisiaj kolejne podsumowanie.
Masa ciała nadal spada - 166,7kg. Zawartość tłuszczu również spada: 44,2% a mięśnie bez zmian - 23,1%.
https://www.instagram.com/dietagrubasa/
https://www.facebook.com/GrubasFit/
Masa ciała nadal spada - 166,7kg. Zawartość tłuszczu również spada: 44,2% a mięśnie bez zmian - 23,1%.
https://www.instagram.com/dietagrubasa/
https://www.facebook.com/GrubasFit/
@GrubasFit: Nie rób cheatów. najpierw trzymasz miskę, w ciągu 10dni wygenerujesz deficyt powiedzmy 3000kcal, a w dzień cheata w---------z nadprogramowo 3000kcal i jesteś w dupę o 10dni i zaczynasz od nowa. Mija kolejne 10 dni i znów leci ładowanko. Kończy się zawsze tak samo, jem mało i nie chudnę, zaburzenia odżywiania, wieczna redukcja, takie kółko. Znacznie lepiej jest robić co kilka miesięcy kilkutygodniowe przerwy od redukcji, podbijasz okresowo kalorie do
- 0
@Skogyr: a nie, nie, ja się już nie najadam :) w sensie - nie mam problemu z tym, żeby po prostu poskubać tego, co normalnie jest niedozwolone, a teraz coraz więcej ćwiczę, więc i deficyt się zwiększa, jak sądzę. No ale to się okaże, wiadomo :) Dzięki za rady - będę kontrolował uważniej i miał na uwadze
Wlasnie o------m Double Big Tasty Bacon. Moze kiedys wroci do polski po 10 latach, a nie w kolko jakis maestro syf za 25zl XD
#mcdonalds
#mcdonalds
źródło: comment_1583076397a0FYX7V5w8gSa5YX0AnuYI.jpg
Pobierz@eric2kretek ja tam lubie tego maestro chilled cheese
- 0
@freshpiotrek: Ktos to musi kupowac skoro wraca co chwile, ale osobiscie nie lubie tej maestro oferty tak bardzo ze nawet do maka nie chodze gdy jest
- 9
Nie jestem jakimś kurna geniuszem ani nikim wielkim, ale dlaczego w McDonaldzie nie znalazła się osoba, która powiedziała coś w stylu - Jebnijmy papierkową rurkę ALE zostawmy końcówkę z plastiku.
No dlaczego? (-‸ლ)
Redukcja plastiku o 90%, a różnica dla klienta żadna. Same profity. A tak to mają falę hejtu.
No dlaczego? (-‸ლ)
Redukcja plastiku o 90%, a różnica dla klienta żadna. Same profity. A tak to mają falę hejtu.
źródło: comment_1583006011dLGxMh5hY6XMKHboECwksr.jpg
Pobierz#mcdonalds
Przypominam, że jutro jest 1 marca i nowa edycja bonifikarty.
Jak zawsze dostają ją trzej pierwsi klienci kupujący McZestaw.
Przypominam, że jutro jest 1 marca i nowa edycja bonifikarty.
Jak zawsze dostają ją trzej pierwsi klienci kupujący McZestaw.
@szkorbutny pełno ludzi na ulicach XD
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Reniferus: Są też kupony. Ogólnie jak lubisz kfc i jadasz to warto. Przez appke można też zamawiać do domu lub z odbiorem restauracji - super opcja, zamawiam wychodząc z domu, chwila spaceru, wchodze do kfc i wszystko gotowe.
- 1
@Reniferus: Nie trzeba kart podpinać. Możesz zapłacić kartą przy odbiorze albo PayU z góry.
13
Otwarcie pierwszego McDonald's w ZSRR, Moskwa 1990 rok

31 stycznia 1990 r. W Moskwie na placu Puszkina McDonald's otworzył pierwszą restaurację w ZSRR, największą wówczas na świecie.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@fdd_a: jak kawa to tylko na Orlen
Na Orlenie jest lepsza kawa, a najlepsza jest według mnie na bp
#mcdonalds #cebuladeals
Błąd w systemie kiosków samoobsługowych. Dowolna kawa mała lub średnia za 2 zł.
Błąd w systemie kiosków samoobsługowych. Dowolna kawa mała lub średnia za 2 zł.
źródło: comment_1582914935R4FUpfgP6Ze57sRx0endmw.jpg
Pobierz@DorodnyTucznik: żebyś za rok znów poleciał jeść ten tłuszcz w bułce ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@DorodnyTucznik taki urok sezonowych kanapek, za rok znowu będzie na przełomie jesieni/zimy
źródło: comment_1582834127Z0NwGhXo4jLDfixXOz2HEt.jpg
PobierzJaka jest twoja ulubiona kanapka z McDonald's ?
- Filet-O-Fish 4.3% (15)
- McRoyal 27.8% (98)
- WieśMac 22.4% (79)
- Big Mac 20.7% (73)
- McChicken 7.1% (25)
- Hamburger 0.6% (2)
- Kurczakburger 6.8% (24)
- Cheeseburger 10.2% (36)
@Czupakabra82: DZALPINIO BURGER
- 3
@Czupakabra82: tylko BigTasty!
Wywiesili na całej uczelni instrukcje jak myć ręce, ale mydla w łazience niema (╯°□°)╯︵ ┻━┻ #pwr #koronawirus #wroclaw
źródło: comment_15828200363cQXmYtGFbekkKmzI1WqQ1.jpg
Pobierz@algus: bo i tak nikt by nie myl
- 50
konto usunięte via Android
- 1
@FixASAPexpress mógłbym przysiąc że u mnie nie było, pytałem nawet znajomego który wtedy też zamawiał i on również nie miał opcji wybrania coli mimo prób, kupiliśmy na stacji specjalnie Pepsi za 7zl xD od tamtego czasu na śniadaniowej nie byłem to nie miałem okazji fotki zrobić, ale no, zwracam honor, today op was a pretty cool dude :D
- 1

























#mcdonalds