@GrubasFit: Nie rób cheatów. najpierw trzymasz miskę, w ciągu 10dni wygenerujesz deficyt powiedzmy 3000kcal, a w dzień cheata w---------z nadprogramowo 3000kcal i jesteś w dupę o 10dni i zaczynasz od nowa. Mija kolejne 10 dni i znów leci ładowanko. Kończy się zawsze tak samo, jem mało i nie chudnę, zaburzenia odżywiania, wieczna redukcja, takie kółko. Znacznie lepiej jest robić co kilka miesięcy kilkutygodniowe przerwy od redukcji, podbijasz okresowo kalorie do
  • Odpowiedz
@Skogyr: a nie, nie, ja się już nie najadam :) w sensie - nie mam problemu z tym, żeby po prostu poskubać tego, co normalnie jest niedozwolone, a teraz coraz więcej ćwiczę, więc i deficyt się zwiększa, jak sądzę. No ale to się okaże, wiadomo :) Dzięki za rady - będę kontrolował uważniej i miał na uwadze
  • Odpowiedz
Nie jestem jakimś kurna geniuszem ani nikim wielkim, ale dlaczego w McDonaldzie nie znalazła się osoba, która powiedziała coś w stylu - Jebnijmy papierkową rurkę ALE zostawmy końcówkę z plastiku.

No dlaczego? ()

Redukcja plastiku o 90%, a różnica dla klienta żadna. Same profity. A tak to mają falę hejtu.
CoUsT - Nie jestem jakimś kurna geniuszem ani nikim wielkim, ale dlaczego w McDonaldz...

źródło: comment_1583006011dLGxMh5hY6XMKHboECwksr.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mcdonalds
Przypominam, że jutro jest 1 marca i nowa edycja bonifikarty.
Jak zawsze dostają ją trzej pierwsi klienci kupujący McZestaw.
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Reniferus: Są też kupony. Ogólnie jak lubisz kfc i jadasz to warto. Przez appke można też zamawiać do domu lub z odbiorem restauracji - super opcja, zamawiam wychodząc z domu, chwila spaceru, wchodze do kfc i wszystko gotowe.
  • Odpowiedz
Czupakabra82 - #ankieta #jedzenie #fastfood #mcdonalds #przegryw #polska
SPOILER

źródło: comment_1582834127Z0NwGhXo4jLDfixXOz2HEt.jpg

Pobierz

Jaka jest twoja ulubiona kanapka z McDonald's ?

  • Filet-O-Fish 4.3% (15)
  • McRoyal 27.8% (98)
  • WieśMac 22.4% (79)
  • Big Mac 20.7% (73)
  • McChicken 7.1% (25)
  • Hamburger 0.6% (2)
  • Kurczakburger 6.8% (24)
  • Cheeseburger 10.2% (36)

Oddanych głosów: 352

  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FixASAPexpress mógłbym przysiąc że u mnie nie było, pytałem nawet znajomego który wtedy też zamawiał i on również nie miał opcji wybrania coli mimo prób, kupiliśmy na stacji specjalnie Pepsi za 7zl xD od tamtego czasu na śniadaniowej nie byłem to nie miałem okazji fotki zrobić, ale no, zwracam honor, today op was a pretty cool dude :D
  • Odpowiedz