via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Tych ludzi w #mcdonalds to już kompletnie pokręciło. Usuwają z menu wszystkie moje ulubione rzeczy.
Najpierw wrap orientalna wołowina, potem skrzydełka i teraz jedyną dobrą rzecz z oferty śniadaniowej czyli - wrap z pieczarkami.
Niedługo poczują moją złość jak przyjdę do nich z mamą na skargę
Glacial - Tych ludzi w #mcdonalds to już kompletnie pokręciło. Usuwają z menu wszystk...

źródło: comment_1601444348JM3PiowIdt1bRgPJes5Apb.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Glacial: Też właśnie chciałem pójść dzisiaj na wrapa z pieczarkami, bo to była jedyna rzecz z menu śniadaniowego, którą lubiłem i bardzo niemiło mnie McDonald's zaskoczył :(
  • Odpowiedz
  • 2
#polskiedrogi Może by ktoś chciał pomysłu na film na #youtube z cyklu "Z kamerą wśród zwierząt". Jeśli tak to proponuję pojechać w Niedzielę w okolicach północy do #mcdonalds przy ul. Rzgowskiej w #lodz . Zobaczycie tam bandę osobników ( ponoć gatunku homo sapiens ale sam w to nie wierzę) którzy stojąc w kolejce po kawałek p----------o ziemniaka potrafią swoimi rydwanami stać na drodze publicznej.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kepak : przecież mc jest o tej porze zamknięty od środka i tylko na drive można zamówić. Poza tym w środku nocy to co Ci przeszkadza jak są puste ulice i możesz bez problemu ich ominąć? Trochę szukanie problemów na siłę.
  • Odpowiedz
@kepak: "Książę pan pojechał na burgera" xD Dobra sory już nic nie będę jeść bo jak kupuję jedzenie to przecież generuje kolejkę i komuś to może przeszkadzać xD Nie zesraj się czasem.
  • Odpowiedz
O co chodzi, ze ceny w okazyeah praktycznie nie różnią się od tych normalnych. 2foru w ogóle ma cene standardową. Wieśmac zestaw za 15 zł co to niby za okazja?
#mcdonalds
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach