via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@MrPawlo112: Jedyna rzecz co było dobre z rana. McMuffin Farmerski jeszcze jako tako. Co im przeszkadzało w tych wrapach... Czas powoli przerzucić się na KFC.
  • Odpowiedz
@scratcher: no a kebab? Nie ma to jak iść rzucać cegłówkami we wszystko i wszystkich 11.11 zwyzywać każdego od najgorszych, a pózniej jakby nigdy nic pójść do Aliego na kebaba na cienkim cieście XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@EvineX: ja próbowałem wszystkie w polsce i jedynie blues cheese mi smakował a go usunęli ( ͡° ʖ̯ ͡°) chociaż śmietanowy z ketchupem też daje rade
  • Odpowiedz
Mam nadzieję, że nie nabiles tyłu szklanek zaspokajając wyłącznie własny głód.

@niktotalny: chrystusie jezusie nazarysjki, oczywiście, że nie - staram się nie jeść w mcd częściej niż 2 razy w miesiącu ale obsługa "wycieczek grupowych" ma swoje plusy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

przeciez tego sie nigdzie odebrac nie da

@TenAnonToKlopoty: jeśli chodzi o dostępność to nie potwierdzam, chociażby wczoraj odbierałem 2 szklanki i niestety więcej już w szafkach nie
  • Odpowiedz
#praca #mcdonalds
O kijaszek chodzi z ofertami pracy z maka? Od dwóch miesięcy aplikuję do tego samego lokalu, na to samo stanowisko - co tydzień kasują starą ofertę i wrzucają nową, na każdą wysyłam CV a odpowiedzi brak xD
To teraz nawet do maka trzeba mieć magistra, trzy lata doświadczenia i dwa języki obce? :c
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po co wystawiacie te kupony z generatora jak one trochę się różnią ale i tak w większości na to nie patrzą, chyba że trafi się ktoś kto bierze tą pracę na poważnie ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Kalypsoo: +1 ale czasem jestem człowiek s------l i jak nie mam humoru to sprawdzam skrupulatnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz