Mam balię, mam termopokrywe, mam filtrowanie, mam też brzozy po sąsiedzku. Niestety na powierzchni wody unoszą się kożuchy z pyłków i też czasem jakiś owad wpadnie. Jak pozbywacie się zanieczyszczeń z powierzchni wody? Może być nawet jakiś ręczny sposób, niekoniecznie systemowy, aby skuteczny.
#balia #ogrod #kiciochpyta
#balia #ogrod #kiciochpyta















źródło: 1000036730
PobierzAaaa, wyjazd z Elektrycznej. Już widzę :)