Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@art212: jak wyżej to jak już to bardzo wysokie piętra, żeby widok nadrabiał
Tak na 10 w poznaniu jak mieszkałem to już było super
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Wychwalany: na kilkunaste piętro (najlepiej z rowerem) dylać to tylko dla świrów, albo przymus jak się winda spierdzieli

@art212 z plusów wysokich pięter to mniej komarów i większa prywatność w sensie okien
  • Odpowiedz
na kilkunaste piętro (najlepiej z rowerem) dylać to tylko dla świrów, albo przymus jak się winda spierdzieli


@padobar: jaki problem? ile razy to zrobisz? raz? dwa? i może jeszcze będziesz musiał wnieść szafę i tapczan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wychwalany: no i właśnie o to chodzi, że jesteś zdany na windę. Jak się #!$%@? to jest duże utrudnienie

Taka historia: mieszkałem na 10. z 16 pięter. Windy były dwie, ale jedna się popsuła, a ja chciałem zjechać z rowerem na uczelnię.
Mimo że druga winda działała, to nie dało rady z rowerem, bo gdy winda z górnych 6 pięter zdążyła przyjechać, to w środku było już tyle ludzi, że z
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Rabe co jest złego w wołaniu ludzi z dużych miast jeżeli mam do nich pytanie? Mam wołać powiatowe? XD ile czasu zmarnowałeś na ten wpis? Jak nie dotyczy to nie komentuj. Co za ludzie jprdl.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Rabe noż k##wa tagi z miast nie pasują do wpisu xD z kim ja tu siedzę. Za to ty 2x zawołałeś ludzi z 2-ch innych dużych tagów, zupełnie nie związanych z tematem zarzucając mi spamowanie xD
  • Odpowiedz