Mirki,

Kiedy można liczyć na promocję na lidlomix? Jakoś przez neta? Wiem, że w sklepach czasami są promocje, w sensie w lidlach ale szybko schodzą. A jak jest na promocji to idzie kupić kilkaset złotych taniej :)
Dzięki!
#lidlomix #lidl #kiciochpyta #thermomix
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maksida: Wyobrażam to sobie jako raj. W kącie rozłożone puste palety, na nich pracownicy leżą i gadają o pierdołach a kierowca z dostawą podjeżdża, sam otwiera rampę, sam rozładowuje towar, zamyka rampę i czeka tak godzinę, może dwie aż ktoś raczy z tych palet wstać, rzucić okiem i podpisać papiery.
Pisane z punktu widzenia kierowcy.
  • Odpowiedz
w sumie ostatnio przyuwazylem że każdy tam pracownik jest non stop podpięty na słuchawkę z mikrofonem. Creepy.


@Niedzwiedzmin: dlaczego? Lepsze to niż krzyczenie przez pół sklepu, żeby ktoś podszedł do kasy/magazynu/gdziekolwiek
  • Odpowiedz
smieszkow nie zauważyłem nigdy, za to obgadywaniei wyzywanie na nieobecnych kolegów co druga wizytę w sklepie.


@Niedzwiedzmin: jakoś mi się to nie klei
- (chyba) nie pracujesz w Lidlu
- przy (prawie) każdej wizycie słyszysz jak obgadują nieobecnych pracowników
Ty tam ich podsłuchujesz czy co bo nie wiem chyba xD
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to wygląda z benefitami w lidlu? W ogłoszeniu piszą, że jest prywatny pakiet medyczny, ubezpieczenie, multisport, i to jeszcze w ofercie pracy na niepełny etat XD. Rzeczywiście takie rzeczy są nawet przy niepełnym etacie czy lecą w uja?
#pytanie #pracbaza #praca #lidl
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vvvariacik przy jakimkolwiek etacie ale bierz pod uwagę że możesz do nich przystąpić a nie musisz pakiet medyczny zdaje się 40zl Multisport 60? Nie pamiętam dokładnie w każdym bądź razie to przecież nie jest za darmo tylko opłacają Ci przed wypłata z Twojej kasy. Prywatnie texskladki są z pewnością wyższe... A takie benefiny chyba teraz daje niemal każda korporacja ;) I nie zapomnij o owocowych środkach... Co środę pracownik dostaje owoc
  • Odpowiedz
Szwędając się w lidlu zauważyłem to Club-mate które ostatnio przewinęło się na wykopie w poście mirka @Gviazdor

@Kemel powiedział mi że to nie oranżada tylko taki napój kofeinowy o specyficznym smaku który nie każdy lubi

Popatrzyłem, poczytałem na etykiecie że to chyba z yerba mate (której nigdy nie piłem ale zawsze mi waniajet zieloną herbatą). Drogie nie było to mówię wezmę spróbuję. Było kilka wersji, jakaś Ice Tea, Granat i jakaś edycja
BorysKafarov - Szwędając się w lidlu zauważyłem to Club-mate które ostatnio przewinęł...

źródło: comment_1601646494EQ66PwBg2j58kFcQYBjKj7.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smotek:
Heidi Klum jest modelką, bo wykonuje zawód modeli. Granie w reklamach to nie jest definicja zawodu modelki.
Prawidłowo postawione pytanie powinno być: "Jak nazywa się ta pani?". To może być ktokolwiek. Pani może mieć doktorat z fizyki kwantowej np.
  • Odpowiedz