Robię sobie zakupy , pojechałem o 19:45.
Ludzie robili normalne zakupy.
Po 30 minutach skończyłem robić i tak w kasie przede mną: 400zl, 600zl,530zl.
Pełne koszyki.
Za chwilę za mną cala masa ludzi z wcale nie mniejszymi koszykami, kolejki kilkunastometrowe xD
Nie chcę wiedzieć co będzie jutro albo w sobotę.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@PiO7R wlasnie wrocilam z kaufa. Luzik byl. Ludzie jeszcze nie oszaleli (ʘʘ)(ʘʘ) ale tez pewnie w większości nie wiedzieli o nowych obostrzeniach. (Łódź)
  • Odpowiedz
#lidl postanowił że nie będzie wypraszał klientów młodszych niż 60 plus bo nie ma na to podstaw prawnych. Tacy klienci w godzinach 10-12 robią zakupy na własną odpowiedzialność
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Użycie antybiotyków w Europie (plus Nowa Zelandia). Wykres sprzed paru lat, teraz Polska "awansowała" na 5 miejsce w Europie i użycie antybiotyków wciąż rośnie. Pozdrowienia dla mięsożerców, a raczej antybiotykożerców.

#polska #rolnictwo #europa #ciekawostki #prawo #zdrowie #weganizm #wegetarianizm #ekologia #nauka #swiat #kuchnia #dom #gotowanie
projektjutra - Użycie antybiotyków w Europie (plus Nowa Zelandia). Wykres sprzed paru...

źródło: comment_1602753533aVk1kFwWHQXXJ97S6b597f.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@projektjutra: no tak, wp legitne źródło xDD tam nie ma mowy o tym że wykryto jakieś kosmiczne ilości antybiotyków w mięsie tylko mowa o ilości sprzedanych antybiotyków na 1kg masy zwierząt...
i na końcu masz napisane

GIW dodaje, że producenci mięsa mogą stosować produkty lecznicze weterynaryjne u zwierząt tylko i wyłącznie wtedy, gdy leki są zalecone przez lekarza weterynarii, ściśle według jego wskazań. - Lekarz weterynarii, leczący chore stado, zobowiązany
  • Odpowiedz
W nawiązaniu do mojego poprzedniego wpisu, żeby rozkręcić trochę tag #lidlowynosacz, wrzucam jeszcze jedno zdjęcie nieposłusznej klientki - tu również zwróciłem uwagę (nic nie pomogło) a także wysłałem to zdjęcie do #lidl Polska na facebooku.

Jako, że mam ten sklep praktycznie pod domem, spodziewajcie się większej ilości zdjęć na tagu, bo z tego co widziałem do tej pory - jest to sytuacja nagminna, niestety ( ͡
nalogowiec - W nawiązaniu do mojego poprzedniego wpisu, żeby rozkręcić trochę tag #li...

źródło: comment_1602714985hhsQMyhRZIqCdvbMC59sUz.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Silwerbalk: rudy nie rudy, ale za macanie pieczywa bez rekawiczek i potem "odkładanie" to powinien być sznur. Albo 100zł kary ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Przed cala pandemia ludzie prawie rak nie myli. Przychodzi taki jeden z drugim, przed wejsciem do sklepu drapali sie po brudnych jajach, dlubali w nosie a potem jeszcze pogrzebali w zebach - w tej kolejnosci - i lapy do pieczywa pchaja.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vonsatch podobne odczucia, chociaż ostatnio piłem je parę miesięcy temu. W zeszłym roku było świetne ja na swoją cenę, a w tym już jakoś nie do końca mi podchodziło.
  • Odpowiedz
Czyli kasjerka może sobie dowoli łamać prawo, bo takie dostała polecenie od szefa? Dobrze wiedzieć.


@salamander-kwarcowy: Kasjerka nie jest wykształconym prawnikiem po studiach i się na tym nie zna, dla niej bardziej legitne jest źródło - pracodawca niż to co mówi jakiś random z ulicy który nie chce ubrać maseczki i się wykłóca.
A groźba pojechania po premii za skasowanie klienta bez maseczki to wystarczająca motywacja aby bardziej zaufać pracodawcy
  • Odpowiedz