Robię sobie zakupy , pojechałem o 19:45.
Ludzie robili normalne zakupy.
Po 30 minutach skończyłem robić i tak w kasie przede mną: 400zl, 600zl,530zl.
Pełne koszyki.
Za chwilę za mną cala masa ludzi z wcale nie mniejszymi koszykami, kolejki kilkunastometrowe xD
Nie chcę wiedzieć co będzie jutro albo w sobotę.
Ludzie robili normalne zakupy.
Po 30 minutach skończyłem robić i tak w kasie przede mną: 400zl, 600zl,530zl.
Pełne koszyki.
Za chwilę za mną cala masa ludzi z wcale nie mniejszymi koszykami, kolejki kilkunastometrowe xD
Nie chcę wiedzieć co będzie jutro albo w sobotę.




























#lidl #biedronka #koronawirus