22.08.2020 zgłosiłem reklamacje szlifierki w #lidl
Dziś przyszedłem po zwrot pieniędzy (minęło 31 ustawowych dni, a oni nie dali mi znać co ze sprzętem). Kobieta mówi, ze nie odda mi kasy, bo ona nie wie czy może, bo nie wie co ze sprzętem. Mówię, ze mnie to nie interesuje, bo minęło 31 dni i chce swoje pieniądze, a ona dalek swoje. Ludzie, co ja mam zrobić żeby oddali mi kase?
Dziś przyszedłem po zwrot pieniędzy (minęło 31 ustawowych dni, a oni nie dali mi znać co ze sprzętem). Kobieta mówi, ze nie odda mi kasy, bo ona nie wie czy może, bo nie wie co ze sprzętem. Mówię, ze mnie to nie interesuje, bo minęło 31 dni i chce swoje pieniądze, a ona dalek swoje. Ludzie, co ja mam zrobić żeby oddali mi kase?





















Mirki, chciałbym kupić wiertarko-wkrętarkę na prace wykończeniowe mieszkania. Zastanawiam się który model kupić, nie wiem czy dobrze szukam ale czy bezszczotkowa parkside jest bez udaru? Który model polecacie, i lepiej kupić jeden sprzęt czy wkrętarkę i wiertarkę oddzielnie? Budżet liczę nawet do tysiąca, więc kombinacje nie grają roli.
W bezpośrednim porównaniu pokonała zieloną Parkside i Erbauer za bodajże 600 zł. Ta moja jako jedyna dała radę wkręcić w drewniane belki długie wkręty drewniane (mają pewnie jakaś profes nazwę, nie znam).
Także ze swojej strony bardzo polecam.
I nie, nie mam porównania z Makitą czy Milwaukee za xxxx zł, ale na moje domowo-amatorskie potrzeby jest aż nadto.
Komentarz usunięty przez autora