via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#parkside #majsterkowanie #remont #lidl #remontujzwykopem
Mirki, chciałbym kupić wiertarko-wkrętarkę na prace wykończeniowe mieszkania. Zastanawiam się który model kupić, nie wiem czy dobrze szukam ale czy bezszczotkowa parkside jest bez udaru? Który model polecacie, i lepiej kupić jeden sprzęt czy wkrętarkę i wiertarkę oddzielnie? Budżet liczę nawet do tysiąca, więc kombinacje nie grają roli.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tapporauta mam Parkside Performance, ta czarna bezszczotkowa. Kupiona za bodajże 299 zł.
W bezpośrednim porównaniu pokonała zieloną Parkside i Erbauer za bodajże 600 zł. Ta moja jako jedyna dała radę wkręcić w drewniane belki długie wkręty drewniane (mają pewnie jakaś profes nazwę, nie znam).
Także ze swojej strony bardzo polecam.
I nie, nie mam porównania z Makitą czy Milwaukee za xxxx zł, ale na moje domowo-amatorskie potrzeby jest aż nadto.
  • Odpowiedz
22.08.2020 zgłosiłem reklamacje szlifierki w #lidl
Dziś przyszedłem po zwrot pieniędzy (minęło 31 ustawowych dni, a oni nie dali mi znać co ze sprzętem). Kobieta mówi, ze nie odda mi kasy, bo ona nie wie czy może, bo nie wie co ze sprzętem. Mówię, ze mnie to nie interesuje, bo minęło 31 dni i chce swoje pieniądze, a ona dalek swoje. Ludzie, co ja mam zrobić żeby oddali mi kase?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@stowarzyszenie_przebudzeni: dziękuje za pomoc. Pani się obsrala, bo waśnie argument, ze przez 2 tyg się nie odzywali wiec reklamacja uznana, dodatkowo przedłuża się znacznie realizacja sprawiły, że postanowiła przekazać moje uwagi gdzieś dalej, wykonała telefon, przeprosiła i oddała pieniądze.
  • Odpowiedz
@chozi niestety ale droga reklamacji w Lidlu jest do bani jeśli faktycznie zależy Ci na naprawie bierz numer z instrukcji i składaj sam reklamację bezpośrednio w serwisie wtedy idzie szybciej i mniej kłopotów / zastojów po drodze. Na sklepie jak sam się nie upomnisz co jakiś czas to reklamacja gdzieś ugrzęźnie. To alternatywa dobra tylko jeśli chcesz zwrot gotówki i zakładasz z góry że będzie trwało to min 30 dni :)
  • Odpowiedz
@mordercastulejarzy:
Pastylki tic tac = cukier w kostkach z 100-krotnym przebiciem ceny.
Baton proteinowy = głównie cukier, białka i tak mniej niż twaróg, towar tzw. przykasowy, więc przebicie ceny pewnie spore
Krem do twarzy = Why are you geh? Mężczyzna potrzebuje tylko kremu nivea - dwa razy w roku. Emolientu jak jest AZSowcem.
Mini marchewki = marchewki z 4-krotnym przebiciem ceny, bo maszyna je wystrugała z dużych marchewek
Zapach do auta = raz kupione
  • Odpowiedz
Szanowne Mirko, spojrzcie co znalazlem w dwoch kartonach ryzu bialego z Biedronki. Oba kartony z data przydatnosci do spozycia do sierpnia przyszlego roku, obydwa nie byly otwierane, kupione jakos miesiac temu. W srodku zamknietych foliowych woreczkow z ryzem laza normalne zywe, skrzydlate robale! Co to k... jest?! #afera #lidl #biedronka #jedzenie #gotujzwykopem
Prusti - Szanowne Mirko, spojrzcie co znalazlem w dwoch kartonach ryzu bialego z Bied...

źródło: comment_1600957309PVD2JhzPY7slTf2gOnnPh0.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
No elo, patrzcie co dorwałem przed chwilą w #lidl

teraz czekam na porady, czy przesadzić to do innej większej donicy i jak?
w tej zielonej donicy jest w ogóle chyba inna, brązowa

co ile czasu podlewać i czy na okres zimowania(bodajże listopad-marzec) mogę to dać do np łazienki bez dostępu do światła gdzie jest zimniej niż w reszcie mieszkania?
Anty_Chryst - No elo, patrzcie co dorwałem przed chwilą w #lidl

teraz czekam na pora...

źródło: comment_1600943276RZarcgap4lkVI7zBD8NfxV.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy u was przy zamawianiu z Lidla sklep online też nie ma opcji wyboru wysyłki.
Raz jest to InPost raz DPD. Nie pasuje mi kurier ...

#lidl
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie dostałem na aplikację Lidl Plus paragon z zakupów których nie robiłem. Zakupów dokonanych w "moim" sklepie. Zdarzyło się to komuś? Mam z tym coś zrobić, czy olać to? #lidl
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Informuje że znowu polaczki dowaliły tonę cukru do słodyczy, tym razem kopalnioki, kawowe, kakaowe, te czarne, sam cukier, do wywalenia. Kolejny raz się naciąłem na polski produkt, nigdy więcej nie kupię słodyczy bez pewności że firma nie dowala tony cukru.

Zajebista jakość, mają niższe podatki niż niemcy, a i tak nie potrafią dostarczyć dobrego produktu za 50 centów euro albo za 5zł

#slodycze #jedzenie #lidl #
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maxoutday:
Nie ogarniam niektórych. Wzięcie w rękę dwóch paczek podobnego produktu i porównanie makrosów to musi być jakaś fizyka kwantowa dla niektórych.


Tzw. regulator kwasowości, może obniżyć słodycz produktu w nieznanym stopniu (jeśli się nie je takich produktów na co dzień i nie ma rozeznania), ale to by było na tyle jeśli chodzi o niewiadome.
  • Odpowiedz
@maxoutday: lecisz na czarną pajacyno

@brass: nie, w tym problem że te wartości nie oddają poziomu przesłodzenia, mam czekolady z kauflanda, lidla itd. jedne są bardziej słodkie, inne bardziej mleczne a poziom cukrów mają taki sam
  • Odpowiedz
Czy ktoś ogarnia co stoi na przeszkodzie by żabka wykosiła konkurecję?


@jacieniemog28: inny model działalności.

Żabka to convenience store, oferują wyłącznie produkty szybkozbywalne. Zespoły w sklepach są niewielkie, lokale też niewielkie ale ulokowane w dobrych lokalizacjach.

Jak sobie wyobrażasz utrzymywać dział wędliniarski w żabkach, skoro w ich lodówkach jest miejsce ledwie na kilka jogurtów i kanapek?
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@narp: Właśnie zjadłem z Lidla i tez jest niczego sobie , powiedziałbym może nawet ze lepsza niż z biedry. Warto spróbować
  • Odpowiedz
nie prowadzi ostrza równo. Podświetlanie działa jak chce

Jakie to jest beznadziejna, nieporęczna maszyna.


@L3stko: typowy Lidlowy sprzęt, jakość odeszła ponad 10 lat temu ale nadal ludzie wierzą że to cuda za grosze
  • Odpowiedz
@L3stko

Wyrzynarka nie utkniesz dobrze takich elementow-za duża grubość i nie ten sprzęt do takich prac.
Do paneli ac4 8mm zapewne nada się dobrze (przy odpowiednim brzeszczocie-gesty ząb, bimetal).
Spróbuj ją pociąć coś cieńszego.Nie lubię tej marki ale źle dobrales sprzęt do materiału.
  • Odpowiedz