Może ktoś dzisiaj nie skorzysta z promocji na piwa w #lidl i mógłby mi wysłać screen swojej karty? ᶘᵒᴥᵒᶅ
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@woodywoodpecker: PW?
- 0
@woodywoodpecker: sklonuj se aplikacje i utwórz nowe konto
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
dziś zapasy są spore, zobaczymy na ile godzin im wystarczy
#lidl
#lidl
źródło: comment_1600406845bq95q6ATobNdv5CXSNKguu.jpg
Pobierz@marek361: To soki do rozcieńczenia z wodą?
- 0
tak, te ze Słowacji
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@lunga nie do końca za pół ceny bo zdaje się 4 najtańsze gratis. Jak ktoś weźmie 4x 4zl i 4x 3zl to dostanie rabat 12zl (28zl normalna cena łączna piw) to nie połowa :)
@stowarzyszenie_przebudzeni: Otóż nie, rabatuje wszystkie 8 sztuk o 50%.
Jak wykorzystać kipon w lidlu? Po prostu jeśli mam aktywny to saknuje tą kartę i tyle?
#lidl
#lidl
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@Batmanswell Niestety nie wiem, ponieważ nie było.
- 2
@Wandsbeker: Zajebista kolekcja, gdybym mógł to kupiłbym wszystko
źródło: comment_16003722006pULGKx8VoxKbuT0C71jvs.jpg
Pobierz- 0
@andrzej-roman: ja się nie śmieje, chętnie bym kupił
@ofiaralosu to ujdzie ;)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
lidl chyba zaczyna się powoli uczyć od biedronki r---------u z cenami xd wziąłem dzisiaj chyba 10 produktów, z czego trzy miały inną cenę aniżeli napisane na półce xd
na szczęście wszystko na moją korzyść bo wszystko finalnie było tańsze, aniżeli miało być xd
#lidl #biedronka #ceny #ewakuacjaboners ( ͡° ͜ʖ ͡°)
na szczęście wszystko na moją korzyść bo wszystko finalnie było tańsze, aniżeli miało być xd
#lidl #biedronka #ceny #ewakuacjaboners ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@aksal89: ja np kupiłem nektar z granata, na półce cena 4zl, finalnie 2,30 xd
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via iOS
- 31
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mordercastulejarzy nikogo nie obchodzi co kupujesz
@mordercastulejarzy pewnie nie chodzi o zakupy tylko po prostu jesteś brzydki
- 5
#listazakupow 2020
#auchan hipermarket
17-19.09:
→ #monte (max, white) 100g 4-pak / 4,4
→ #parowki Ulubione #indykpol 205g / 1,5
#auchan hipermarket
17-19.09:
→ #monte (max, white) 100g 4-pak / 4,4
→ #parowki Ulubione #indykpol 205g / 1,5
źródło: comment_1600267278cVWuRjuaF1PGZePLxPC1Ll.jpg
Pobierz- 892
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Reezu kierowca autobusu bił brawo?
- 1861
Potwierdzam, byłem tym mandatem.
#kawa#kawa #ekspresdokawy #lidl #kiciochpyta
Mirki i Mirabelki
Czy ktoś z was kupił i używa ekspresu z Lidla? Jaka jest wasza opinia. Jak z awaryjnością. Czy nadaje się do parzenia jednej kawy dziennie oraz kilku weekendowo?
Mirki i Mirabelki
Czy ktoś z was kupił i używa ekspresu z Lidla? Jaka jest wasza opinia. Jak z awaryjnością. Czy nadaje się do parzenia jednej kawy dziennie oraz kilku weekendowo?
źródło: comment_1600251465pH1FprbM6tlslLjzS6WEtb.jpg
PobierzDzisiaj rano dostałem mandat, za parkowanie bez biletu pod lidlem. Niby można się odwołać jak ma się dowód zakupu ok, ale i tak mnie to wkurzyło. Na mandacie od razu groźby o komorniku i jakiejś tam dokumentacji. Przypomniałem sobie że widziałem u nich całąą skrzynkę białych od pleśni pomidorów wystawioną w sklepie na sprzedaż. Chcecie się bawić w zastraszanie to macie, poszedł donos do sanepidu. Jak chcą być tacy konsekwętni to niech
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@DexterFromLab: Zawołaj jak Ci odpiszą bo sam jestem ciekaw, może akurat trafisz na taką, która Ci uzna, może zmieniły się te praktyki
Aplikacja #lidl to mistrzostwo i nie dilujcie z tym! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak wydam 300 zł to mam rabat na jajka, a jak wydam 900 a potem 200 to rabat 20 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#marketing #heheszki #aplikacjemobilne #pdk
Jak wydam 300 zł to mam rabat na jajka, a jak wydam 900 a potem 200 to rabat 20 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#marketing #heheszki #aplikacjemobilne #pdk
źródło: comment_1600203722A0cilDzvVoLitJJbSvHl6o.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@PiO7R:dawno nie piłem, ale kilka razy okazało się oki
https://piwnypamietnik.pl/2019/07/19/po-godzinach-double-ipa-z-browaru-amber/
https://piwnypamietnik.pl/2019/07/19/po-godzinach-double-ipa-z-browaru-amber/
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Medametcha: chyba dla alkusa
@sirArthurDayne: xD jakies argumenty??





























#lidl