@Cenwargh: ja po wakacjach +10 ;p takze sie nie przejmuj mireczku. U mnie zaraz po swietach wjezdza keto (jak co roku) razem z intermittent fasting i spokojnie -20-25kg na lato bedzie :)
  • Odpowiedz
@dziobnij2: k----u, jak go kupiłeś rok temu i nawet nie rozpakowałeś to nie masz problemu z motywacją tylko z tym, że jesteś k-----m. I nie pierdziel mi tu, że rower ci potrzebny bo innego nie masz. Co to za argument?
Przestań spamować mój ulubiony tag na wykopie historiami ze swojego dennego życia.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie doszło do mnie jak leniwym człowiekiem jestem.
Zagotowałem silnik w aucie wczoraj, bo nie chciało mi się otworzyć maski i sprawdzić płynu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dzisiaj wchodze na swoje strone domowe, a tam pada śnieg, layout zimowy. Hmmm. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Miałem go zmienić. ( ͡º ͜ʖ͡º) Jestem leniwy. ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Tytyzly próbując odpowiedzieć sobie na to pytanie, przedsięwziąłem strategię długoletniego rozwoju osobistego, w której realizacji Wykop mi przeszkadza. Zresztą nie tylko, telewizja, nieplanowany sen, znajomi też ze spontanicznymi wyjściami. Poznałem Wykop 10 mies. temu i nie myślałem wtedy, że to się przerodzi w coś na kształt uzależnienia. Na razie wystarczy. Prywatnie, jestem gimbusem ze skromnej rodziny. Interesuje mnie fizyka. Nie reprezentuję tagu przegryw, jestem właściwie apolityczny. I szukam pracy na wakacje.
  • Odpowiedz