Ten ulany 28 letni oskarek zarabia 2 miliony rocznie z publicznych pieniędzy, w 5 godzin zarobi tyle co przeciętny chłop u janusza w kołchozie czy innym korpo przez miesiąc. Oskar ma mame i tate konowała, którzy już od urodzenia trzymali mu miejsce na oddziale. On płaci 10% podatku na B2B a areczek w kołchozie u janusza co najmniej 30% oddaje ze swojego 5k na oskiego konowała, żeby ten mógł dalej pasożytować na
santa-maria-de-la-rosa - Ten ulany 28 letni oskarek zarabia 2 miliony rocznie z publi...

źródło: koalicja_obywatelska

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@santa-maria-de-la-rosa: kazdy zna takie przypadki ze swojego podworka, u nas w powiatowym szpital na granicy bankructwa, ordynator od wielu lat ten sam, miejscowy radny z ramienia pisu, taki nienasycony, ze na karetce jeszcze "jezdzi" - kontrakt sam ze sobą. Bez rewolucji w sluzbie zdrowia i odcięcia chorej tkanki nic się nie zmieni.
  • Odpowiedz