Titanica może i nie ma na stanie od pół roku, ale za to zdrożał o 300zl XD p------e, to durne lego mogłoby dać jakiś komunikat albo coś, a tu d--a, cisza i wyjebongo. Zamawiam chińczyka. Nie dosyć, że taniej to przynajmniej wiem kiedy dojdzie. A lego jak ma w------e w klientów to trudno.
#lego
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wygryw_z_wyboru: dać komunikat jak każda normalna firma na zasadzie do tego jakieś przybliżone terminy. Ogrom firm nie, wyrabia bo pandemia, itp. ale mają jakąś komunikację z klientem. Zestaw zdrożał o 300 zł i też 0 zająknięcia o tym.
  • Odpowiedz
@kamdz: niech lego dalej testuje wytrzymalosc portfeli kupujacych, wraca teraz bieda to i wroca czasy, gdy klocki beda u nas towarem luksusowym. Szkoda, ze dobrobyt u nas trwal tak krotko - od 2017-20. Wtedy pensje juz byly wzglednie spore, ale klocki jeszcze byly taniutkie. Wspomnicie ceny za Barakude, Stary sklep wedkarski i Domek na drzewie, Ksiegarnie, Dinera na poziomie 500-550 zl, kiedy bedziecie walczyli o Kevina w cenie katalogowej 1200
  • Odpowiedz
Marzą mi się zestawy #lego z serii Star Wars, Batman czy jakiś Marvel, ale jednocześnie zrobiony z części Technic.
Teraz do wyboru jest zwykle albo model koparki, czy innego spychacza w Technic, albo fajny statek kosmiczny ze zwykłych części...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bukimi: To nie jest mikrob. Np. 75112 ma ponad 30 cm wysokości. I generalnie nie rozpada się jak tym rzucisz. Coś się może odczepi, ale figurka będzie cała. Możliwości ruchu tych przegubów są dużo większe niż cokolwiek z Technica.
  • Odpowiedz
R2D2 Mindstorms na pewno byl.


@Czymsim: Jest sterowany Boost 75253.

Ech, no i szkoda że nie robią okazjonalnie czegoś większego w tym stylu.


@bukimi: Przecież masz całą serię. Superbohaterowie też byli z tej serii.
  • Odpowiedz
@ArRog: p-------ą na otwarciu jak rubel w weekend - stosunek cena do tego co dostajesz to jest żart. ani to dla fana F1 ani dla technikowca od taki bubelek = i ten napis 2022 formula 1 -> dowcip roku
  • Odpowiedz
@hoppek: praktyka na Lego jest tez taka, ze nie da sie od wakacji kupic znacznej czesci zestawow dla doroslych ponizej katalogowej. Ogolnie imo znowu lego robi sie luksusem, a trzeba przyznac ze jest tez zbytkiem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ktoś mi może napisać czemu zestaw 76905 trzyma taką wysoką cenę? Nie widziałem nigdzie info żeby był wycofany.
Drugie pytanie, czy zestaw speed champions 76909 trafi do normalnej sprzedaży czy zakup tylko przez legoshop?
#lego
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

76905


@krettinio: Do tej pory był dostępny tylko w LEGO shopie i parę razy w media expert. Na początku roku można było go zamówić w cenie katalogowej z dostawą na marzec. Stawiam, że teraz w marcu znowu zacznie się pojawiać normalnie, ale raczej nie będzie dużych ustępstw od ceny podstawowej. Z 76909 może być podobna historia, ale jeszcze za wcześnie by wyrokować, bo dopiero dziś ruszyła sprzedaż oficjalna tych zestawów.
  • Odpowiedz