Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 13
@Castellano: pytanko, kiedyś kupiłem jakiegoś astronautę z robotem i takim kamieniem (tylko małym). Co to za kamień?
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 1
Titanica może i nie ma na stanie od pół roku, ale za to zdrożał o 300zl XD p------e, to durne lego mogłoby dać jakiś komunikat albo coś, a tu d--a, cisza i wyjebongo. Zamawiam chińczyka. Nie dosyć, że taniej to przynajmniej wiem kiedy dojdzie. A lego jak ma w------e w klientów to trudno.
#lego
#lego
@BQP: lego po prostu nie wyrabia z podażą, co mają zrobić?
- 2
@Wygryw_z_wyboru: dać komunikat jak każda normalna firma na zasadzie do tego jakieś przybliżone terminy. Ogrom firm nie, wyrabia bo pandemia, itp. ale mają jakąś komunikację z klientem. Zestaw zdrożał o 300 zł i też 0 zająknięcia o tym.
Nowe SC znikają ze sklepu w takim tempie że nie wiem czy za dwa dni będzie co zamawiać by dostać gratis vip ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#lego
#lego
źródło: comment_1646167231U3HRale6SbHP1ZNVJ5R10M.jpg
Pobierz@kamdz: niech lego dalej testuje wytrzymalosc portfeli kupujacych, wraca teraz bieda to i wroca czasy, gdy klocki beda u nas towarem luksusowym. Szkoda, ze dobrobyt u nas trwal tak krotko - od 2017-20. Wtedy pensje juz byly wzglednie spore, ale klocki jeszcze byly taniutkie. Wspomnicie ceny za Barakude, Stary sklep wedkarski i Domek na drzewie, Ksiegarnie, Dinera na poziomie 500-550 zl, kiedy bedziecie walczyli o Kevina w cenie katalogowej 1200
@kamdz: Spoko, piona i milego budowania
- 1
- 0
#legotechnic #lego wiem że gdzieś dało się sprawdzić elementy dodatkowe w danym zestawie, ale kompletnie nie mogę znaleźć, podlinkuje ktoś?
@Fasol88: rebricable.com
@Fasol88: A dokładniej https://rebrickable.com/sets/42078-1/mack-anthem/#parts na dole.
- 0
Czy sklepy lego store w Polsce pozwalają zbierać punkty vip?
trafiłem na ten wątek na reddicie, a wiem że sklepy w Polsce też nie są prowadzone przez lego, tylko jako franczyzna.
https://www.reddit.com/r/lego/comments/t447w7/turns_out_that_lego_stores_in_budapest_are_not/
#lego
trafiłem na ten wątek na reddicie, a wiem że sklepy w Polsce też nie są prowadzone przez lego, tylko jako franczyzna.
https://www.reddit.com/r/lego/comments/t447w7/turns_out_that_lego_stores_in_budapest_are_not/
#lego
- 11
@BraslNRG: żeby zbudowanie się liczyło to musisz jeszcze dokupić: szafkę z ikei, wate i pomarańczowe ledy, a później koniecznie wrzucić takie foto na tag: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1646150108cMwoE5jja9eCjyJCqxiPWr.jpg
Pobierz- 2
- 35
chce ten zestaw ale nie wiem czy teraz kupic za 55 czy moze np jutro bedzie za 50... https://www.amazon.pl/dp/B09BNSL6FB/?tag=pk0d5d-21
#lego
#lego
- 5
@qfefgbythr: Pytałeś parę godzin temu. Ogarnij się.
- 0
#lego
Idą urodziny i czy polecacie jakieś dobre zestawy do 250-300 pln. Wpadł mi w oko 31096 Twin-Rotor Helicopter nie wiem czy to jest dobry zestaw i czy polecacie czy jest coś lepszego?
Idą urodziny i czy polecacie jakieś dobre zestawy do 250-300 pln. Wpadł mi w oko 31096 Twin-Rotor Helicopter nie wiem czy to jest dobry zestaw i czy polecacie czy jest coś lepszego?
źródło: comment_1646147089Ygx067qESKErUnnTkdaxxC.jpg
Pobierz@Wolvi666: wesole miasteczko creator
- 8
@Morenk4: Spokojnie trzymam go
@seasickseafarer: No słabo jest zrobiony, na dawcę może się nadaje
https://www.amazon.pl/dp/B09BNSL6FB/?tag=pk0d5d-21 nie wiem czy zamawiac teraz czy bedzie zaraz taniej #lego
- 0
@qfefgbythr: morele…
- 0
@DejwiD: ale na amazon darmowa przesylka wiec i tak taniej na amazon
#lego
Jestem dumny z tej półeczki.
Jestem dumny z tej półeczki.
źródło: comment_1646130144EzQYq3mmDfeKwbRjjXeQJt.jpg
Pobierz- 3
źródło: comment_1646130157zBYbK2TzQuEI4Dk0KFkujl.jpg
Pobierz- 3
źródło: comment_1646130171y8B8E5H4X4ayhnCRkaGGmR.jpg
Pobierzco jeszcze moznaby tutaj dodać z serii KOSMOS #lego
źródło: comment_1646128300MKzom41iqKSFKieDw13puF.jpg
Pobierz- 2
Marzą mi się zestawy #lego z serii Star Wars, Batman czy jakiś Marvel, ale jednocześnie zrobiony z części Technic.
Teraz do wyboru jest zwykle albo model koparki, czy innego spychacza w Technic, albo fajny statek kosmiczny ze zwykłych części...
Teraz do wyboru jest zwykle albo model koparki, czy innego spychacza w Technic, albo fajny statek kosmiczny ze zwykłych części...
- 1
@bukimi: To nie jest mikrob. Np. 75112 ma ponad 30 cm wysokości. I generalnie nie rozpada się jak tym rzucisz. Coś się może odczepi, ale figurka będzie cała. Możliwości ruchu tych przegubów są dużo większe niż cokolwiek z Technica.
- 1
Debiutujący dziś zestaw LEGO Technic 42141 Samochód wyścigowy McLaren Formula 1 dostępny na polskim Amazonie w cenie 640 zł: https://amzn.to/3tjibo3
#kolekcjonerki #kolekcjonerkipromo #lego #formula1
#kolekcjonerki #kolekcjonerkipromo #lego #formula1
źródło: comment_1646124953fJRvFqei3du7c5XTCzsxxT.jpg
Pobierz@ArRog: p-------ą na otwarciu jak rubel w weekend - stosunek cena do tego co dostajesz to jest żart. ani to dla fana F1 ani dla technikowca od taki bubelek = i ten napis 2022 formula 1 -> dowcip roku
#lego
Czy zestaw 76909 jest specjalnie limitowany? Z tego co widzę Lamborghini i ferrari pojawiło się już w innych sklepach natomiast ten tylko na oficjalnym LEGO
Czy zestaw 76909 jest specjalnie limitowany? Z tego co widzę Lamborghini i ferrari pojawiło się już w innych sklepach natomiast ten tylko na oficjalnym LEGO
źródło: comment_1646122801NlV2fr3zWvdlOxIfUSJp02.jpg
PobierzOd dzisiaj nowe ceny katalogowe na wybrane zestawy #lego https://promoklocki.pl/promocje-lego/klockowa-inflacja-cz-2-nowe-ceny-katalogowe-wybranych-zestawow-od-1-marca-n799
#inflacja #finanse
#inflacja #finanse
źródło: comment_1646119958J3utvHWzwCoqvKhSiaWUfH.jpg
PobierzKtoś mi może napisać czemu zestaw 76905 trzyma taką wysoką cenę? Nie widziałem nigdzie info żeby był wycofany.
Drugie pytanie, czy zestaw speed champions 76909 trafi do normalnej sprzedaży czy zakup tylko przez legoshop?
#lego
Drugie pytanie, czy zestaw speed champions 76909 trafi do normalnej sprzedaży czy zakup tylko przez legoshop?
#lego
- 1
76905
@krettinio: Do tej pory był dostępny tylko w LEGO shopie i parę razy w media expert. Na początku roku można było go zamówić w cenie katalogowej z dostawą na marzec. Stawiam, że teraz w marcu znowu zacznie się pojawiać normalnie, ale raczej nie będzie dużych ustępstw od ceny podstawowej. Z 76909 może być podobna historia, ale jeszcze za wcześnie by wyrokować, bo dopiero dziś ruszyła sprzedaż oficjalna tych zestawów.



























#lego #kapitanbomba
źródło: comment_1646212711A9tFdU4UsHSBhATfNhWDAY.jpg
Pobierz