Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- NightMare_PL
- hoppek
- damw
- 0___0
- jotefero
- +15 innych
Tak się sprzedaje zestawy w katalogowych cenach XD Ból dla oczu i klocków. Więcej w komentarzu.
#lego
#lego
@Bodzias1844: sklep sprzedaje zestaw w pudełku, które wygląda jak wyjęte psu z gardła. I chcą za taki zestaw katalogową cenę.
#lego
- kartofel322
- Qullion
- Czymsim
- boukalikrates
- Kelachim89
- +1 innych
- 31
Dzień 322/324
#legodamwa <--pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zestawy: https://brickset.com/sets/ownedby-ziomal
Lego BrickHeadz 40443
Liczba elementów 261
Zestaw z roku 2021
Cena katalogowa: 69,99 zł
Lego BrickHeadz 40482
Liczba elementów 243
Zestaw z roku 2021
Cena katalogowa: 69,99 zł
#lego #zwierzaczki
#legodamwa <--pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zestawy: https://brickset.com/sets/ownedby-ziomal
Lego BrickHeadz 40443
Liczba elementów 261
Zestaw z roku 2021
Cena katalogowa: 69,99 zł
Lego BrickHeadz 40482
Liczba elementów 243
Zestaw z roku 2021
Cena katalogowa: 69,99 zł
#lego #zwierzaczki
- 10minutzagodzine
- Fishuur
- erebeuzet
- Naiken
- Sleepypl
- +26 innych
@damw: jesli bedziesz nam je rozsadnie dawkowal to jakos to przetrwamy
- 3
Wlaczylem wczoraj doslownie na 30 sekund ten program o #lego na #tvn i to taka zenada, ze masakra.
90% uczestnikow, to jakby uczestnicy Prince Charming.
40 pare lat, a zachowuja sie jak uposledzeni.
Ja tylko mam takie wrazenia, czy ze mna cos nie tak?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przemyslenia #pytanie
90% uczestnikow, to jakby uczestnicy Prince Charming.
40 pare lat, a zachowuja sie jak uposledzeni.
Ja tylko mam takie wrazenia, czy ze mna cos nie tak?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przemyslenia #pytanie
- 10
- 8
@kocia_mordka: złotówek? Dzieciom nie dasz? Powinieneś jeszcze bombelkowi dopłacić
- 8
@kocia_mordka: Za podróbki to powinieneś jeszcze dopłacać, żeby ktoś wziął i zutylizował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Anaheim
- NotNull
- ToiletShark
- royalimysz
- mroznykasztan
- +3 innych
Targi Hobby startują już dziś!
Jeśli jesteście w ten weekend w Warszawie, to zapraszam do EXPO XXI na wystawę, na której będzie masa modeli z klocków LEGO :)
https://targihobby.pl/pl/o-wydarzeniu/warszawa/
Ja z dwoma innymi fachowcami będziemy wozić fasolę ;)
#lego #legotechnic #hobby #warszawa
Jeśli jesteście w ten weekend w Warszawie, to zapraszam do EXPO XXI na wystawę, na której będzie masa modeli z klocków LEGO :)
https://targihobby.pl/pl/o-wydarzeniu/warszawa/
Ja z dwoma innymi fachowcami będziemy wozić fasolę ;)
#lego #legotechnic #hobby #warszawa
Czy na #lego te dwa gratisy można zgarnąć np drugi raz na jednym koncie? Bo złożyłem zamówienie po północy z owymi gratisami a cały czas mi się dodają do koszyka a nigdzie nie widzę info, że jedno na konto :/ bo bym zamówił coś jeszcze
- 1
- 0
czy przy budowie Saturna V w jednym z etapów panele wciska się w uchyt w taki sposób, że uchwyty je trzymające wypinają się z originalnych miejsc? Brzmi skomplikowanie, ale jeśli ktoś składał to chyba będzie wiedzieć o co chodzi :D
#lego
#lego
- 0
@karoryfer chodzi o ten element - za tym niebieskim klockiem zostawało miejsce i przy wciskaniu rozpinały się. Muszę sprawdzić, może brakuje mi tam jednego białego okrągłego klocka.
@kossmann: Miałem tak, i zrobiłem trochę na opak, najpierw wpialem te lekko ruchome panele mając korpus otwarty, a później złożyłem resztę i w ten sposób wszystko trzyma się bardzo dobrze.
- 2
https://promoklocki.pl/promocje-lego/black-friday-w-sklepach-carrefour-i-rabat-do-30-na-zabawki-n751
#lego #promoklocki
Na promoklocki pojawił się wpis dotyczący tegorocznej promocji i powiem, że nie będzie miało to nic wspólnego z promocją z zeszłego roku. Jak widziałem to ceny są dość wysokie, przeważnie katalogowe, jak coś jest tańsze to jakiś cud. Zdublowali obecną promocję na lego.
#lego #promoklocki
Na promoklocki pojawił się wpis dotyczący tegorocznej promocji i powiem, że nie będzie miało to nic wspólnego z promocją z zeszłego roku. Jak widziałem to ceny są dość wysokie, przeważnie katalogowe, jak coś jest tańsze to jakiś cud. Zdublowali obecną promocję na lego.
- 1
@promoklocki: rok temu ceny było świetne, oblężenie mieli takie jak nigdy, a bon można było od razu wykorzystać.
Podejrzewałem, że promocja będzie na tej samej zasadzie, ale też myślałem, że mogli na tym świetnie nie wyjść.
29.11 może być promocja jak rok temu, ale bon do wykorzystania później.
Podejrzewałem, że promocja będzie na tej samej zasadzie, ale też myślałem, że mogli na tym świetnie nie wyjść.
29.11 może być promocja jak rok temu, ale bon do wykorzystania później.
- 0
@Polanin: w tamtym roku w carrefourze kupiłem
42105 za 75 zł, 42101 za 18 zł, 60216 za 190 zł i jeszcze kilka innych.
42105 za 75 zł, 42101 za 18 zł, 60216 za 190 zł i jeszcze kilka innych.
- 4
Jestem afolem, ale #!$%@? mam cringe mocno jak widze tych 35 latkow zachowujacych sie jak dałny, rozumiem program dla dzieci, ale mozna pokazywać pozytywne emocje normalnie XDD
#legomasters #lego
#legomasters #lego
- 6
- 0
@Godir17: jak miała by być równowaga to Bednarek grałby w klubie. Ma być show, mają być afery, podejrzenia.
https://www.amazon.pl/LEGO-42115-Lamborghini-imponuj%C4%85cego-zbudowania/dp/B0813RJRYC/ref=sr_1_1?__mk_pl_PL=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&keywords=sian+lego&qid=1637330896&sr=8-1 myślicie, że pojawi się jeszcze gdzie w lepszej cenie na BF?
#lego
#lego
#lego no fajna ta kaczucha :D
- hoppek
- damw
- FoxX21
- promoklocki
- wujek_mikazjusz
- +4 innych
Zestaw LEGO Technic 42115 Lamborghini Sian FKP 37 dostępny za 1199,15zł na polskim Amazonie: https://amzn.to/3oHHxtl
#kolekcjonerki #kolekcjonerkipromo #lego
#kolekcjonerki #kolekcjonerkipromo #lego
- 34
Dzień 321/324
#legodamwa <--pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zestawy: https://brickset.com/sets/ownedby-ziomal
Lego City 60263
Liczba elementów 41
Zestaw z roku 2020
Cena katalogowa: 44,99 zł
#lego #morze #rekin
#legodamwa <--pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zestawy: https://brickset.com/sets/ownedby-ziomal
Lego City 60263
Liczba elementów 41
Zestaw z roku 2020
Cena katalogowa: 44,99 zł
#lego #morze #rekin
- fortySeven
- sisohiz
- Budo
- Luboch
- promoklocki
- +29 innych
@damw: btw. posiadałeś coś z tej serii? Nieosiągalne marzenie za dzieciaka. W katalogu Lego to w ogóle było jeszcze fajniej zaprojektowane, miało taki lekko mroczny design, mega mnie to fascynowało.
- damw
- PanHeniek45
- nielegalny_imigrant
- huudyy
- mirabelka2137
- +1 innych
@damw: a czyich starych było stać XD tak po prostu pytam, bo widzę, że jesteś legomaniakiem
























#lego