Dawno nie kupowałem #lego proszę o info, które sklepy na allegro obecnie dobrze pakują pudła?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki jest jakiś fajny budynek/ domek #lego do 300zl? Coś jak 75948 Harry Potter Wieża zegarowa ale nie musi być koniecznie to uniwersum. Ważne żeby z tyłu budowli były piętra do zabawy w domek. Zestaw bardziej dla chłopca.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lukglo86: 31077, ale przepłacisz, bo już nie produkują i 31097, ale powyżej 300. Generalnie poniżej 320 raczej nie kupuj, bo na allegro jest dużo podróbek od Chińczyków. Chyba, że z pewnego źródła.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tgcis: pierwszy wiersz z lewej: 1 castle 1989, 3 ninja robber 1998, 4 piraci 1993, 6 to castle 1995 a ostatni to jest chyba Town z lat 1990
Drugi: 1 adventurers Baron von Barron 2003, 2 i 3 castle do 1995, 4 to shogun z ninja 1998, 5 to pirat z 1994-95, 6 to samuraj z ninja 1998 i ostatni to klasyczny pirat oficer z np. 1991
Trzeci wiersz: drugi,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jeju dziękuję bardzo Panowie, jak poskładam z tego co mam to wrzucę i pokaże!
  • Odpowiedz
W jaki sposób segregujecie lego np z takiego mixa? Moje stare klocki już na 3 sposoby segreguje i nadal nie wiem jak najlepiej i najszybciej
#lego
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli któryś z Mirków z #wroclaw ma jakies resztki zestawów #lego jakieś niekompletne cokolwiek, zbieranina różnych kompletów ktore zalega pod łóżkiem i siw kurzy chetnie przygarnę. Bede mial u siebie dzieciaka z Ukrainy, ktory zostawil w domu caly karton klockow, a wiem ze tym potrafi sie zająć.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach