@damw: dokładnie, myślałem nad 80109 plus dwa zestawy wielkanocne z zajączkami, obecnie nie ma tego taniej na rynku. A przynajmniej na zdjęciach te małpki wyglądają spoko, na olx zresztą najtańsze chodzą powyżej 130 zł
  • Odpowiedz
Są jakieś zestawy w których jest od cholery różnych klocków, na zasadzie buduj co chcesz? #lego
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shael: lego classic to może i jest, klocki są różne i jest też masa kolorów. Na pewno coś wymyślisz, ale żeby coś zbudować by dobrze wyglądało to już ciężko. Największe zestawy najlepiej brać i ze dwa od razu.
Lepiej kupić zestawy z których chce się pozyskać elementy na jakieś własne konstrukcje. Lego classic jak dla mnie to wszystko i nic.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Na ile informacje z Briceconomy na temat końca sprzedaży danej serii/zestawu są wartościowe? Te informacje się sprawdzają?
#lego
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Iperyt: no wycofane zestawy bardzo szybko idą w górę.
21322 przecież podobnie zdrożał - dało się go po 700 kupić i taniej, obecnie 1350. Też wycofany z końcem roku
  • Odpowiedz
Jestem w stanie ogarnąć większość zestawów lego które są na allegro taniej o jakieś 50/70 zł. Przedział zestawów między 400/500 zł. Chętnych zapraszam na pw #lego
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@E-Seven: Zgadza sie, IKEA, strasznie c-----o sie składa i sprawia wrazenie jakby miała sie rozpaść. Jedna ma 3 lat, druga jest nowa, czuć spadek jakości. Nawet szkło na półki jest cieńsze xD ale za te pieniądze jest okej.
  • Odpowiedz