Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Dodge z zestawu 76904 złożony, no imponujący jest muszę przyznać. Dla porównania z innymi przedstawicielami Speed Champions obok stoi Nissan na 8studów i Ferrari na 6. Tylne koła ustawiłem w jednej lini.
#lego
#lego
@Mirek_Cebula: Te naprawdę pływające z klockiem balastowym były świetne :)
@karoryfer statek policyjny i motorówka/jacht nA prawdę pływają. No i ponton :)
- 1
@Lukasq: nie powinno być cła. Zamawiając coś z niemieckiego czy francuskiego amazona do UK nie ma żadnego cła.
- 5
Słaba ta promocja w Carrefourze. Jedynie co znalazłem to te ludziki. 12,50 zł za wszystkie.
#lego
#lego
- 0
Jako że już niebawem zbliża się Black Week, stąd moje pytanie do speców. Noszę się z zamiarem kupna #lego 10293 i myślicie że można coś wyrwać w niższej cenie niż obecnie, czy z racji tego że to tegoroczny set, to nie ma co liczyć na jakąś promocje?
- 0
@promoklocki: No widziałem. Myślałem raczej, że uda się coś upolować na allegro. No ale tego się przewidzieć nie da, czy akurat tam będzie dobra promka.
- 6
- Shenhan77
- damw
- promoklocki
- Sleepypl
- Qullion
- +1 innych
Za ile mogę wystawić na OLX itp cały karton lego?
Mam zestawy Star Wars, Indina Jones , NInjago, jakiś kosmos, City itp itd. trochę tego się nazbierało, bo aż 4,5kg
#lego
Mam zestawy Star Wars, Indina Jones , NInjago, jakiś kosmos, City itp itd. trochę tego się nazbierało, bo aż 4,5kg
#lego
- 4
battlepacki za jedyne 89.99, kto zbiera lego star wars ten sie w cyrku nie smieje, coraz bardziej mam ochote sprzedac to gowno, ktore nazbierałem przez lata i kupic cos fajnego z lat 90 do kolekcji XD
#lego
#lego
- 0
@enzojabol: tak, battlepacki byly po 12 euro, w 2019 po 15 i juz bylo oburzenie, ten jest za 20 a ma tyle samo klockow, to oznacza inflacje klockową o 25% w ciągu 2 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Godir17: No to spory wzrost ceny trzeba przyznać. Ale 12 euro za trochę klocków i 4 minifigi to była naprawdę mega dobra cena.
- 0
@lordhrabula: Były i to bardzo dobre, a jak się ktoś nie załapał to sorry xD
@cr_7: @lordhrabula: @DESiGNER86: Myślę że można liczyć na coś sensownego od amazonu w większych ilościach a polskie sklepy pewnie będą lecieć w #!$%@? lub rzucać po kilka sztuk na "promocji" co się wyprzeda w sekundę. Al.to też jest już coraz mniej konkurencyjne cenowo więc nie spodziewałbym się szału na blackfriday tym bardziej że nie mają darmowej wysyłki więc zawsze trzeba dodać kilka zł do finalnej ceny
Ktoś kupował ze sklepu ZAVI.de? Defender w fajnej cenie kusi...
#lego
#lego
Córka skończyła pol roku, myślę że prezenty się jej spodobają (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#zonabijealewolnobiega ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Polecam #cebuladeals w #carrefour na #lego - w komentarzu ceny
#logikaniebieskichpaskow
#zonabijealewolnobiega ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Polecam #cebuladeals w #carrefour na #lego - w komentarzu ceny
#logikaniebieskichpaskow
- budus2
- curiousboi
- tryboluminescencja
- hoszin
- Parkinson
- +222 innych
- 47
@Polska5Ever: e no jak dla córki to wytłumaczone.
- damw
- Polska5Ever
- Nawoja
- janusz_mustermann
- Kaiborr
- +42 innych
- 70
- grobel275
- Bartex16
- dawidfischer4
- Alinous
- Damixi
- +65 innych
@boguslaw-de-cubalibre: to ciekawe, bo w Arkadii normalnie pracownicy sklepu skladaja jak jest mniej klientow
@damw: kolejny na saksach, powinni miec jakies info przy avku :)
- 27
Dzień 318/324
#legodamwa <--pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zestawy: https://brickset.com/sets/ownedby-ziomal
Lego City 7991
Liczba elementów 206
Zestaw z roku 2007
Cena katalogowa: £13.69 / $16.99
#lego #smieci
#legodamwa <--pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zestawy: https://brickset.com/sets/ownedby-ziomal
Lego City 7991
Liczba elementów 206
Zestaw z roku 2007
Cena katalogowa: £13.69 / $16.99
#lego #smieci
@bardzospokojnyczlowiek: kwestia gustu, są budynki, ale uproszczone dla targetu.
@damw: a tutaj obecna śmieciara. 4+ zatem mało skomplikowana pod kątem konstrukcyjnym
- 0
@salvador94: prawie identycznie. Różnica między nimi jak ostatnio patrzyłem to były 2-3 klocki :/
@damw jakiś czas temu widziałem, że były takie duże panele-szyby koloru trans clear (5x6x1 chyba), a w sumie te by mi się przydały xd
- 14
https://www.wykop.pl/wpis/61728337/smythsik-ubiegles-mnie-o-5-minut-bedzie-skladanie-/
32 godziny później i zrobione.
@Smythsik jak twój idzie?
#lego #legotechnic
32 godziny później i zrobione.
@Smythsik jak twój idzie?
#lego #legotechnic
- RybstonPonte
- kmhh
- osdpl
- chicken216
- Heretnik
- +9 innych
@wajdzik Trochę szpachli i będzie wyglądał normalnie.
- boukalikrates
- Nawoja
- Heretnik
- saycool
- Loco_Tranquilo
- +6 innych
@wajdzik: Ale to jest #!$%@? brzydkie xD nawet nie przypomina prawdziwego
- 0
Mirasy, szukam książki o Lego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wyszła jakoś w 2000-2005 (kiedy jeszcze w Polsce nie było ich tyle, bo teraz to można w tym przebierać w necie), twarda biała okładka, rozmiar A4 lub podobny, grubość z okładką 2-3 cm.
W środku były głównie jakieś modele porobione przez ludzi (na pewno był model okładki książki Moby Dick zrobiony z Lego oraz szachy, które jakiś fan zrobił
Wyszła jakoś w 2000-2005 (kiedy jeszcze w Polsce nie było ich tyle, bo teraz to można w tym przebierać w necie), twarda biała okładka, rozmiar A4 lub podobny, grubość z okładką 2-3 cm.
W środku były głównie jakieś modele porobione przez ludzi (na pewno był model okładki książki Moby Dick zrobiony z Lego oraz szachy, które jakiś fan zrobił
- 0
@IceBeast: Lego Księga Przygód (jak np. tu: https://helion.pl/ksiazki/lego-ksiega-przygod-wydanie-ii-kosmiczne-podroze-piraci-smoki-i-jeszcze-wiecej-megan-h-rothrock,legok2.htm#format/e )?
@IceBeast w Lidlu są teraz książki Lego. Kilka rodzajów jeśli Cie to zainteresuje.
- 2
Czemu szkielety 21320 są takie drogie? Właściwie wszędzie powyżej katalogowej. Wiem, że z końcem roku schodzą z taśmy, ale wciąż są dostępne w sklepie Lego, więc chyba nie mają braków.
#lego
#lego
- 1
- 1
- 1
@promoklocki: Opłaca się wziąć:
https://promoklocki.pl/lego-city-60287-traktor-p21108
https://promoklocki.pl/lego-speed-champions-76900-koenigsegg-jesko-p21393
Ceny w Carrefour zbliżone do najniższych, gdzie po odjęciu 50% z traktora to mamy:
Traktor za 45 zł
Speed champions za 60.
Może nie super, ale jako tako. Dajcie w końcu promkę na kuźnie. :D
https://promoklocki.pl/lego-city-60287-traktor-p21108
https://promoklocki.pl/lego-speed-champions-76900-koenigsegg-jesko-p21393
Ceny w Carrefour zbliżone do najniższych, gdzie po odjęciu 50% z traktora to mamy:
Traktor za 45 zł
Speed champions za 60.
Może nie super, ale jako tako. Dajcie w końcu promkę na kuźnie. :D



























#lego
Komentarz usunięty przez autora