@damw: battle pack z kuniem za 13 dolkow, tera by ludzie brali po 10 setow

Baardzo fajny zestaw dla fanow figow. Teraz to w takich battle packach daja gowniane star warsy, harrego i city, moze jakies niango
  • Odpowiedz
Dzisiaj dostarczono do mnie masakrę z lego shopu. Paczka zawierała gratisowy zestaw i zestaw brickheadz panna młoda. Wiadomo do zwrotu, ale:
-zwrócę gratis? to co w zamian?
-zwrócę zestaw brickheadz to przecież wtedy nie przysługuje gratis to gratis też trzeba zwrócić?
Spotkał się ktoś z podobną sytuacją?
#lego
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rajzentasza dzwon i będziesz wiedział od razu. Możesz wymienić lub zwrócić. Punkty ci zwrócą za bon. Jeśli zwracasz to razem z gratisem oczywiście.

Często od nich paczki przychodzą zmasakrowane, kiepsko pakują.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Dlaczego Lego nie drukuje wszystkich swoich naklejek na papierze przezroczystym? Moga to zrobic co pokazali przy okazji nowego Lamborghini ze Speed Champions. Wyeliminiowalo by to problem niezgodnosci kolorow.

#lego
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pytanko o cenę Porsche Expert 10295. Może ktoś śledzi ten model i wie więcej. W historii cen pojawiają się takie i poniżej 500 zł, ale czy rzeczywiście za tyle bywa do kupienia? Nie spieszy mi się, ale nie wiem, czy w ogóle warto czekać, bo właściwie obecne 540 zł wydaje się sensowne?
#lego #promoklocki #promoklockicreatorexpert
Polanin - Mam pytanko o cenę Porsche Expert 10295. Może ktoś śledzi ten model i wie w...

źródło: comment_16473381075FkIur4kUXxAclje1TaAEb.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lego W dzieciństwie (okolice 2001-2004 rok) miałem zestaw Lego w czerwonym "wiaderku" jak na zdjęciu poniżej (tylko etykieta inna). Pamiętam, że pozwalał na złożenie m.in. niedużego samolotu w stylu awionetki i cały zestaw był w klimacie dżungli.
Co najważniejsze w zestawie był krótki film na kasecie VHS, też coś związanego z dżunglą ale nie pamiętam już fabuły.
Ostatnio próbowałem to znaleźć gdzieś na necie - szczególnie interesuje mnie ten film
arctic6 - #lego W dzieciństwie (okolice 2001-2004 rok) miałem zestaw Lego w czerwonym...

źródło: comment_1647293988jtZulHfdVxBLW402L40Ta9.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach