Chcialem przeprosic mirka, ktory wrzucil klocki od chinczyka i napisalem mu niemily komentarz za to, ze otagowal #lego. Przepraszam miras

To bylo burackie i malostkowe z mojej strony, w zasadzie to nie ma nic zlego w klockach od chinczyka, choc ja nigdy bym ich sobie nie kupil

Mirku, usunales wpis, wiec nie moge Cie zawolac, ale wiedz, ze ta sytuacja sklonila mnie do przemyslen w tym temacie. Jesli tylko chinczyki daja
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rad-X: jednak to sa klocki, lego jest nazwa tak powszechna. Tak jak na buty mowimy adidasy. To burackie, ze trzeba miec certyffikat oryginalnosci, zeby tu wrzucac. Jesli ktos czerpie frajde z laczenia klockow to dla mnie niech czuje sie tu jak u siebie
  • Odpowiedz
Ale jeżeli ktoś taguje "lego" to nie ma przebacz


@Rad-X: Sory, ale gorsze są wpisy o tym, czy ktoś lubi lego, czy nie. Albo setny Saturn, czy zdjęcie pudełka. To dopiero nic nie wnosi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Chcę powiększyć swoją kolekcję speed championsów o inne 8studowe samochody (zależy mi tylko na tej szerokości, jeżeli chodzi o długość to nie muszą zachowywać tej samej skali). Mam nowy batmobil 76181, dziś zamówiłem klasyczny batmobil 76188, poluję jeszcze na lowrider jokera 70906. Znacie jeszcze zestawy które mają taki rozmiar?
#lego
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakby ktoś chciał i ma amazon prime, to minifigi super mario z serii 2 i 4 wychodzą po 11,75. Max 12 sztuk (6+6) na konto
#lego #januszelego
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piotrveyner: Mnie bardzo pozytywnie to 512M zaskoczyło, podoba mi się bardziej niż countach. Czekam jeszcze na nowe mercedesy i Astony. Oby ta seria była kontynuowana jak najdłuzej.
  • Odpowiedz