To bylo burackie i malostkowe z mojej strony, w zasadzie to nie ma nic zlego w klockach od chinczyka, choc ja nigdy bym ich sobie nie kupil
Mirku, usunales wpis, wiec nie moge Cie zawolac, ale wiedz, ze ta sytuacja sklonila mnie do przemyslen w tym temacie. Jesli tylko chinczyki daja



























Cena z VAT: 23,23 $
Link ---> Na moim FB. Adres w profilu.
Darmowa wysyłka
#duxrm
źródło: comment_1646900513cCa8QGxqw4cpiIfsSKfy1w.jpg
Pobierz