@Zelazko_MPM: wszystkie te klocki miałem w pudle z Lego a chyba nigdy nie widziałem tego zestawu w komplecie. Dzisiaj są apki Lego, instrukcje w necie i rebrickable, a kiedyś jak instrukcja zginęła to zginęła i zbuduj sobie sam ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ufff, jakieś 20% klocków wstępnie posortowane.

Mircy, jakieś tipy odnośnie segregowania #lego ?

Poza kadrem są jeszcze zbiorcze pudełka:
- "skosy" (inna ilość studów u góry i u dołu)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Akurat w dzień gdy chciałem zrobić porządki w kolekcji i skatalogować wszystko to cały dzień nie działa brickset ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#lego
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
Dobra, po rozłożeniu i ponownym złożeniu oraz jeszcze raz rozłożeniu okazało się, ze zostało użyte złe koło zębate. Ale dziękuje Mireczkom za odpowiedzi i k---a wiarę we mnie XD
  • Odpowiedz
Zestaw 42139 czyli nowy 6-kołowy quad (czy jak ma 6 kół to jeszcze "quad"? :)) dla oderwania się od tego wszystkiego...

Chyba jeden z lepszych zestawów Technic tego roku. Niby żadne "objawianie", do tego dyskusyjna kolorystyka. Ale jednak - 6 amortyzatorów, 6 nowych opon jak z Jeepa Wranglera, 2 dyferencjały, skrzynia biegów - z kołem zębatym bezpośrednio łączącym się ze sprzęgłem skrzyni biegów. Dobre źródło części.

Teraz wyczekuję, aż ktoś wrzuci do
rafcze - Zestaw 42139 czyli nowy 6-kołowy quad (czy jak ma 6 kół to jeszcze "quad"? :...

źródło: comment_16469334468C6b6uHRnkziXmIcK43ssl.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rafcze: ten zestaw to jedno z najlepszych wydań wiosny 2022 przez lego, nie tam jakie f1 czy countach... czysty technic i to z normalnie działająca skrzynią, a nie z tymi pokrakami z licencyjnych techników aa i jest bez licencji! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
#lego

jak robiłem zamówienie i użyłem kodu za punkty vip na -80 zł ale zamówienie mi anulowano bo już wcześniej zamówiłem zestaw który jest limitowany po 2 sztuki a zamówiłem go już wcześniej
kiedy mi wrócą kasę + żeby ten kod znowu działał? napisałem do nich ale na razie cisza, miał ktoś tak kiedyś? jak chce użyć kodu to mam komunikat, ze został już użyty
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś wie, gdzie w Krakowie obecnie można kupić Lego Minifigures series 22?
Przez jakiś czas były dostępne w Galerii Bronowice w Auchan, ale kilka dni temu pudełko było opróżnione z saszetek.
#lego
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach