Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Crisu
via Wykop Mobilny (Android)- 1
Macie jakieś fajne pojemniki do trzymania LEGO ? Najlepiej z takimi szufladkami żeby sobie posegregować #lego #castorama #leroymerlin #dzieci

blogger
- 0
@Crisu: najlepsze są te białe z chowaj.com

- 73
Proszę Państwa, tak wyglądają 2 lata codziennej pracy i około 25 tysięcy dolarów. Pozostałe wybrane zdjęcia w komentach. Źródło: fb - Lego Pirates & Castle Fans
#lego
#lego
źródło: comment_1647080180PqPyBkrbKcXYLlGUKm20x2.jpg
Pobierz- 6
@domsky: "Andrzej, zostaw juz te klocki i domem sie zajmij. Stary chlop i zamki buduje, kto to widzial."
źródło: comment_1647088013MCJCitGWA9jjeNu5PGEaFt.jpg
PobierzZłożone. Przez 30 lat zaginęła niestety głowica bojowa prawego działa laserowego a pilot musiał zostać zastąpiony wersją późniejszą Blacktrona.
#lego #wykop30plus
#lego #wykop30plus
źródło: comment_1647037407fewhKw3hLYuCSFzQthH11X.jpg
Pobierz@Zelazko_MPM: wszystkie te klocki miałem w pudle z Lego a chyba nigdy nie widziałem tego zestawu w komplecie. Dzisiaj są apki Lego, instrukcje w necie i rebrickable, a kiedyś jak instrukcja zginęła to zginęła i zbuduj sobie sam ¯\_(ツ)_/¯
@Zelazko_MPM: szyby wyglądają jak blacktron 1 więc tak +40 ale to była zabawa...no teraz to tylko licencja SW i czasem jakiś city wypadnie w kosmosie (⇀‸↼‶)
- 0
@pocomilogin: za mniej niż 600 nie będzie, a teraz to może i za mniej niż 650 będzie trudno coś trafić
Ufff, jakieś 20% klocków wstępnie posortowane.
Mircy, jakieś tipy odnośnie segregowania #lego ?
Poza kadrem są jeszcze zbiorcze pudełka:
- "skosy" (inna ilość studów u góry i u dołu)
Mircy, jakieś tipy odnośnie segregowania #lego ?
Poza kadrem są jeszcze zbiorcze pudełka:
- "skosy" (inna ilość studów u góry i u dołu)
@RandomowyMirek: generalnie wrzucasz do kontenera na plastiki resztę zrobią w sortowni
- 6
@RandomowyMirek: szwagierka córkom segregowała po... Kolorach...
Od 10 lat kisnę z tego przy każdej okazji :-)
Od 10 lat kisnę z tego przy każdej okazji :-)
Akurat w dzień gdy chciałem zrobić porządki w kolekcji i skatalogować wszystko to cały dzień nie działa brickset ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#lego
#lego
- 8
- 11
@d0n_chich0t: to Ty jesteś tym co ciągle na wszystko narzeka?
- 17
- 27
Dobra widze ze godzine temu alto dowalilo promocje... A ja glupi kupilem wahadlowiec i ladownik o 11% drozej. Eh chyba ucze sie od wykopu kupować na górce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lego
#lego
źródło: comment_1646991971U9rMjvzSsaKq9IrkrrYdZw.jpg
Pobierz- 16
@Strzalka: wania ty nie po dumał? kupić tańszy, a odesłać droższy - przecież przyjedzie nie otwarty ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ile mogę wołać teraz za ten samolot? Brakuje z trzech, czterech małych elementów, poza tym wszystko git, brak też pudełka ale instrukcja jest
#lego #legotechnic
#lego #legotechnic
źródło: comment_1646955656gPJV6w1oa2n3TuQgycneLE.jpg
Pobierz@koronawirus: sprawdź an bricklinku po ile chodzą
- 2
Zestaw LEGO Creator 10290 Pickup za około 439 zł (91,62 euro) z wysyłką do Polski na hiszpańskim Amazonie: https://amzn.to/3KA3u6W
#kolekcjonerki #kolekcjonerkipromo #lego
#kolekcjonerki #kolekcjonerkipromo #lego
źródło: comment_1646938991NWSkj8m3k8zkbOPMZxTcJ5.jpg
Pobierz@kolekcjonerki_com: Chyba najgorszy zestaw jaki kupiłem. Sypie się w rękach.
@kamdz: to wszystkie monety to jest totalny chlam, lep na naiwnych fanbojow marki
- 0
@piotrveyner: moneta piratów jest ekstra
#lego #legotechnic
Mirki szanowne pytanie mam do osób, które składały Land Rovera. Chodzi mi dokładnie o ta sytuacje - czy to normalne, ze wtedy obracanie kół zębatych jest bardzo ciężkie do zrobienia?
Mirki szanowne pytanie mam do osób, które składały Land Rovera. Chodzi mi dokładnie o ta sytuacje - czy to normalne, ze wtedy obracanie kół zębatych jest bardzo ciężkie do zrobienia?
źródło: comment_1646937054Nc3eON1eCGQTfjTxnGzqVe.jpg
Pobierz- 12
Zestaw 42139 czyli nowy 6-kołowy quad (czy jak ma 6 kół to jeszcze "quad"? :)) dla oderwania się od tego wszystkiego...
Chyba jeden z lepszych zestawów Technic tego roku. Niby żadne "objawianie", do tego dyskusyjna kolorystyka. Ale jednak - 6 amortyzatorów, 6 nowych opon jak z Jeepa Wranglera, 2 dyferencjały, skrzynia biegów - z kołem zębatym bezpośrednio łączącym się ze sprzęgłem skrzyni biegów. Dobre źródło części.
Teraz wyczekuję, aż ktoś wrzuci do
Chyba jeden z lepszych zestawów Technic tego roku. Niby żadne "objawianie", do tego dyskusyjna kolorystyka. Ale jednak - 6 amortyzatorów, 6 nowych opon jak z Jeepa Wranglera, 2 dyferencjały, skrzynia biegów - z kołem zębatym bezpośrednio łączącym się ze sprzęgłem skrzyni biegów. Dobre źródło części.
Teraz wyczekuję, aż ktoś wrzuci do
źródło: comment_16469334468C6b6uHRnkziXmIcK43ssl.jpg
Pobierz@marcu56: fajnie sie sklada, na poczatku myslisz ze to nie ma sensu i wszystko sie niedlugo rozsypie ale po zlozeniu tworzy sie calkiem solidna konstrukcja
- 2
@Wygryw_z_wyboru własnej skończyłem 1 woreczek i nie spodziewałem się takich rozwiązań, jestem ciekawy po tym co napisałeś co będzie dalej :D
- 10
@czyznaszmnie: piękna kolekcja
- 2
@Czymsim nie robiło, bo jest na pudełku info "figure not included". Sprzedaż internetowa wtedy raczej zbyt popularna nie była, więc wystarczało:)
źródło: comment_1646937307wLDROvTvXUPNBtYURjvAXc.jpg
Pobierz#lego
jak robiłem zamówienie i użyłem kodu za punkty vip na -80 zł ale zamówienie mi anulowano bo już wcześniej zamówiłem zestaw który jest limitowany po 2 sztuki a zamówiłem go już wcześniej
kiedy mi wrócą kasę + żeby ten kod znowu działał? napisałem do nich ale na razie cisza, miał ktoś tak kiedyś? jak chce użyć kodu to mam komunikat, ze został już użyty
jak robiłem zamówienie i użyłem kodu za punkty vip na -80 zł ale zamówienie mi anulowano bo już wcześniej zamówiłem zestaw który jest limitowany po 2 sztuki a zamówiłem go już wcześniej
kiedy mi wrócą kasę + żeby ten kod znowu działał? napisałem do nich ale na razie cisza, miał ktoś tak kiedyś? jak chce użyć kodu to mam komunikat, ze został już użyty
- 0
Ktoś wie, gdzie w Krakowie obecnie można kupić Lego Minifigures series 22?
Przez jakiś czas były dostępne w Galerii Bronowice w Auchan, ale kilka dni temu pudełko było opróżnione z saszetek.
#lego
Przez jakiś czas były dostępne w Galerii Bronowice w Auchan, ale kilka dni temu pudełko było opróżnione z saszetek.
#lego
Aktualizacja kolekcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kończy mi się miejsce na ścianie, ciekawe gdzie kolejne serie zawieszę.
2 ramki kupne z figurkoweramki, reszta własną robota.
#lego
Kończy mi się miejsce na ścianie, ciekawe gdzie kolejne serie zawieszę.
2 ramki kupne z figurkoweramki, reszta własną robota.
#lego
źródło: comment_16469097855XfwVATrrGcfxs2DVjYKGf.jpg
Pobierz



























