@PEPE_Le_Sfont: Factorio byłoby świetnym motywem do zrobienia całej serii zestawów Technicsowych. Ruchome podajniki. Działające taśmociągi, które da się połączyć w większą całość. Pociągi. Jakby to odpowiednio zrobić, to by mogli mieć setki różnych zestawów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Te nowe styczniowe technici narazie słabo... Poza tym motorkiem, jak dla mnie sztos, będzie odpowiednikiem 42102, da sporo zabawy i możliwości "mocowania". Szkoda że jest tak dużo monster trucków z pullbackami, bo zaczynam się zastanawiać że wszystkie razem mogą ładnie wyglądać w kolekcji więc może warto nadrobić i kupić tegoroczne xD
#lego
Pobierz
źródło: comment_1638456756ZxDqYVef7UC59NHMIAIooL.jpg