@PEPE_Le_Sfont: lego niby fajne ale jednak dużo więcej frajdy jest z budowania w samej grze, możesz spróbować tez podobnych np. ja się ostatnio wkręciłem w satisfactory ( ͡°͜ʖ͡°)
@PEPE_Le_Sfont: Factorio byłoby świetnym motywem do zrobienia całej serii zestawów Technicsowych. Ruchome podajniki. Działające taśmociągi, które da się połączyć w większą całość. Pociągi. Jakby to odpowiednio zrobić, to by mogli mieć setki różnych zestawów.
@karol1213: Nie, z tego co wiem to większość gier LEGO w ogóle nie oferuje wspólnej gry po sieci, chociaż trochę czasu minęło odkąd grałem w jakąś ostatni raz ;)
Te nowe styczniowe technici narazie słabo... Poza tym motorkiem, jak dla mnie sztos, będzie odpowiednikiem 42102, da sporo zabawy i możliwości "mocowania". Szkoda że jest tak dużo monster trucków z pullbackami, bo zaczynam się zastanawiać że wszystkie razem mogą ładnie wyglądać w kolekcji więc może warto nadrobić i kupić tegoroczne xD #lego
Przedświąteczny bump sprzedażowy. Kilka następnych szt poszło, zostało ok 20 zestawów. Zainteresowanych zapraszam na pw albo tutaj ( ͡°͜ʖ͡°) Wysyłka inpostem przez olx aktualnie po 4 zł bodajże do 6 grudnia
@janusz_mustermann: @Godir17: City jest dosyć nierówne, są fajne zestawy ten plażowy, park, miejska uliczka, szpital ale te policyjne i strażackie są mega uproszczone, wyglądają jak 4+ (Juniors). Dźwig mi się mega podoba. Szkoda ze transport konia to właściwie identyczny set jak ten stary
Zbieram cały rok saszetki, żeby w grudniu zrobić z nich kalendarz adwentowy. Codziennie losujemy zestaw, który otwieramy rodzinnie. Dzień 1. Batgirl a.k.a. Bat-Julka 212115 #lego #legoadwent
#lego #factorio