Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Iperyt: najprawdopodobniej zrobili badanie rynku. I okazuje się że w tych czasach ludzi kręcą zestawy na licencji. Nawet nie boli mnie ze mój projekt odpadł. Bardziej mnie boli że wybrali zestaw na licencji Disneya. I to dosyć średnia licencja...
#!$%@?, ja wiem, że to "tylko" klocki jednak #!$%@?łem się niemiłosiernie, że aż nie chce mi się odechciało cokolwiek z lego robić.
@l_lucky: wypasione to masz, mam nadzieje że podtrzymujesz decyzje i kończysz z współprace z tymi złodziejami z danii, swoja droga pięknie drenują własność intelektualna ale raz ukradli pomysł/technologie na klocek to czemu teraz nie kraść fajnych realizacji ( ͡º ͜ʖ͡º) ##!$%@?
@damw: Nie trzeba przygotowywać instrukcji. Ja przygotowałem bo chciałem sobie fizycznie zbudować. Wrzucając projekt zaznacza się akceptację regulaminu. W regulaminie jest że zrzekamy się praw na rzecz Lego. A jak zdobyłem 10k głosów to dostałem fizycznie do podpisania zrzeczenie praw do tego projektu
@damw: Ogólnie to jest to dosyć śmieszne. Bo ludzie po kilka razy wrzucają swój projekt. Np ten co został wybrany, raz już był odrzucony, I nie klei mi się to że ktoś wrzuca projekt który nie jest już jego... :D
@damw: Tak, tylko jeden. Ostatnio przyspieszyli z wydawaniem zaległych setów, więc spodziewałem się że wybiorą może nawet więcej niż 2. Mi się wydaje że planują jakąś zmianę formuły. Być może akcje podobne do tego z setem dla "Target". Ja im wysłałem mój konstruktywny feedback po całym procesie :D Ale nie doczekałem się jeszcze odpowiedzi