Czy gdzieś w #krakow jest możliwość zobaczyć na żywo złożony zestaw #lego Stadion Realu Madryt Santiago Bernabeu?

Wiem że we Wrocławiu jest duży sklep LEGO i jest tam na wystawie, ale czy w Krk jest coś takiego?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wafel93: @Czabiii: imo super. Trochę żałosny jest ten kostium że typ popina w gumowym stroje, ale no niech będzie, w końcu to Batman. Bardzo fajna formuła filmu kryminalnego. Nie same wybuchy i pościgi jak w nudnym filmie akcji, tylko wszytsko zbalansowane. Trochę bijatyki, jeden pościg, dużo zagadek, kilka fajnie wizualnych scen itp. Ciut za długi ale jednak się nie dłuży. Polecam 8,5/10
  • Odpowiedz
Kolejna produkcja, tym razem alternatywne ramiona dla Iron Spidera, który jakiś czas temu dodawany był do magazynu Lego Marvel (pojawiły się znów w sprzedaży).

#lego
CzakiCieZje - Kolejna produkcja, tym razem alternatywne ramiona dla Iron Spidera, któ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki, #chwalesie. Patrzcie co mi #rozowypasek kupił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Będzie składane, bo set jest zajebisty i jaram się!
A żeby było ciekawiej to jesteśmy razem od niedawna, a poznaliśmy się na wykopie, gdy napisała do mnie po jednym z moich wpisów na mirko. Pisało się tak fajnie, że po niecałych trzech miesiącach znajomości poleciałem do niej z #uk
Budo - Mirki i Mirabelki, #chwalesie. Patrzcie co mi #rozowypasek kupił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...

źródło: comment_1647187349SgSo9VgzCVlMePsaKxMtII.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

21 latek zatrzymany po trwającym 30 minut pościgu policyjnym, w którym brał udział śmigłowiec, potrafił wylegitymować się tylko prawem jazdy wydanym w 2003 roku w... legolandzie ¯_(ツ)_/¯ w bagażniku miał kilka toreb z marihuanen.

https://twitter.com/KentPoliceRoads/status/1501617494825611266?t=kO4h0K6hnIIUmQ_VxmjqDw&s=19

#lego #poscigi #narkotykizawszespoko
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego ludzie kupują i tak jeszcze niedostępne 76989 na allegro po 500PLN jak cena oficjalna cena w sklepie lego to 379PLN?

#lego
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wygryw_z_wyboru to chyba oglądałeś recenzje zestawu z 2013 xd. Cobi ma już ogromną popularność na całym świecie i chwali się ja za jakość, cenę i projekt. Spróbuj to zaakceptować, a nie żyć w przekonaniu że Cobi jest gorsze od chinoli (jakość Cobi jest nawet nieraz większa od LEGO)
  • Odpowiedz