Widzieliście jak będą wyglądały nowe opakowania na minifigi? Zniknie możliwość macania figurek, a co ze tym idzie - nie będzie wiadomo co się kupuje. Zmiany mają wejść w życie od września 2023. Głównym powodem tych zmian jest chęć odejścia od plastiku i przejście na odnawialne opakowania.

Takie otwierane opakowanie może prowadzić do sytuacji, w których ktoś o niekoniecznie dobrych zamiarach mógłby z łatwością w sklepie otwierać takie pudełka i opróżniać zawartość.
#
hoppek - Widzieliście jak będą wyglądały nowe opakowania na minifigi? Zniknie możliwo...

źródło: comment_1656409267z8tDLgn0G4rpsO7EMLJAHt.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zulf: Chłop na zdjęciu poglądowym zamazał na kartonie znaczek lego także odpowiedź jest jasna. Patrząc na jego profil prawie pewne jest że próbuje wciskać jeleniom chińskie podróby jako lego. No i kto świadomy realnej ceny sprzedawałby zestaw za 50% ceny i jeszcze się tym chwalił w oposie, kompletny brak logiki
  • Odpowiedz
Dzień 380/380
#legodamwa <--pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zestawy: https://brickset.com/sets/ownedby-ziomal

Na ten miesiąc to już wszystkie zestawy, z kolejnymi wracam 18.07.2022.
W międzyczasie postaram się wrzucić update makiety Western - coś tam składam, ale nie skończyłem jeszcze tego fragmentu.

Lego
damw - Dzień 380/380
#legodamwa <--pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zestawy:...

źródło: comment_1656323927XhKyenj6JjWhRu3U8eDLfe.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@damw trafiły mi się dwie okazje do kupna, to jakoś się specjalnie nie zastanawiałem. Jednego kupiłem za 300, drugiego za 200 + 50 zł dokompletowanie braków :)
  • Odpowiedz
Zastanawiam się nad zabraniem młodego lvl 6 do legolandu na weekend. Z wrocka oba (niemcy i dania) są mniej więcej w podobnej odległości od siebie, więc mi różnicy nie robi. Ktoś był w jednym albo drugim i może coś powiedzieć? Z góry dzięki za każde info bo internet to albo zachwyty niezależnie od wszystkiego albo narzekanie bo brajanek dostał sraczki od kanapki.

#tatacontent #wykop30plus #lego dla
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krzych0: W Legoland Billund (albo w okolicy - chodzi mi o Lego House) masz sklep, w którym jesteś w stanie dorwać unikalne zestawy:
https://brickset.com/sets/tag-Lego-House

Wydaje mi się, że są one dostepne tylko w tym jednym na świecie.
Jeśli masz zamiar robić zakupy, to chyba Billund bym wybrał, jeśli nie - to nie ma różnicy, skoro masz podobną drogę
  • Odpowiedz
Najmniejszy zestaw z The Batman (nie licząc polybaga), pomijając wygląd motoru Batmana to dobrze się to wszystko składało. Na plus świecący w ciemności klocek, szkoda że to naklejka a nie nadruk z symbolem nietoperka.
#lego
CzakiCieZje - Najmniejszy zestaw z The Batman (nie licząc polybaga), pomijając wygląd...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli ktoś szuka dużej ilości roślinek #lego , to fajne mają teraz w Arkadii.

Olive green https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?P=37695
Olive green https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?P=15279
Bright green https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?P=32607

Widzę,
damw - Jeśli ktoś szuka dużej ilości roślinek #lego , to fajne mają teraz w Arkadii.
...

źródło: comment_1656160590ZcQhB0F8im7cGrBkCXQq4o.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lego #naklejki #pytanie Macie jakieś sposoby na naklejanie naklejek na klocki? To czasami nieźle wkurza, szczególnie przy mega drogich zestawach. Rozumiem ograniczenia produkcyjne Lego, ale mimo wszystko czasem liczba naklejek w zestawie jest mega słaba.

Podobno naklejki najlepiej nakładać pęsetą albo brick separatorem, a klocek zwilżyć małą ilością wody albo środka do czyszczenia np. okien (żeby po naklejeniu dało się jeszcze równo ustawić naklejkę). Nie wiem,
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach