Swoją drogą wtedy zupki #vifon miały smak, kaczkowa albo wołowa to był sztos. Dziś pierwsza nie ma smaku druga już nie istnieje w tamtej formie i smaku.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
7
Rzeczywistość w latach 90 tych

- 0
- #
- #
- #
- #
- 3
@Foxbat: kuuuurwa, mistrzu. Szukam zdjęcia tej układanki od lat.
Szda ze nie masz w wersji coca-cola 2x4 chyba
Szda ze nie masz w wersji coca-cola 2x4 chyba
- 0
@Samara__Morgan: miałem w 97-98 z obrazkiem z kaczora donalda na jednej stronie. A CC nie widziałem chyba. Na straganach to mieli w zakopanem.
- 710
O matko co mi się wyświetliło #nostalgia #kiedystobylo #lata90 #dziecinstwo #humorobrazkowy #wspomnienia
źródło: IMG_2422
Pobierz@brazowooka_eM patrz co znalazł @Vanderwill
źródło: old-man
Pobierz- 20
1
Starsze bajki i dobranocki

Mile wspominać tamte czasy prawda? Piszcie tytuły waszych ulubionych bajek.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- 5
Cheetos Mega Fun - reklama z 2005 roku #2
Zapraszam na swojego bloga, poświęconego rożnym kolekcjom z chipsów : https://kolekcjakart.blogspot.com
#tazo #gimbynieznajo #kolekcja #pokemon #codziennetazo #stardoods #kiedystobylo #chipsy #mrsnaki #cheetos #lata90 #ciekawostki #zainteresowania #nostalgia #hobby #rozrywka #starwars
Zapraszam na swojego bloga, poświęconego rożnym kolekcjom z chipsów : https://kolekcjakart.blogspot.com
#tazo #gimbynieznajo #kolekcja #pokemon #codziennetazo #stardoods #kiedystobylo #chipsy #mrsnaki #cheetos #lata90 #ciekawostki #zainteresowania #nostalgia #hobby #rozrywka #starwars

- 3
Batonik Danio - reklama Kraina Wyobraźni Lego 2004
Zapraszam na swojego bloga, poświęconego rożnym kolekcjom z chipsów : https://kolekcjakart.blogspot.com
#tazo #gimbynieznajo #kolekcja #pokemon #codziennetazo #stardoods #kiedystobylo #chipsy #mrsnaki #cheetos #lata90 #ciekawostki #zainteresowania #nostalgia #hobby #rozrywka #starwars
Zapraszam na swojego bloga, poświęconego rożnym kolekcjom z chipsów : https://kolekcjakart.blogspot.com
#tazo #gimbynieznajo #kolekcja #pokemon #codziennetazo #stardoods #kiedystobylo #chipsy #mrsnaki #cheetos #lata90 #ciekawostki #zainteresowania #nostalgia #hobby #rozrywka #starwars

@anusiaks: Pamiętam te batoniki, one spoko były. Ogólnie ich reklam było bardzo dużo na cartoon netwoork nawet w ich komiksach.
- 2
Nestle - reklama Mistrzostwa Świata 2006
Zapraszam na swojego bloga, poświęconego rożnym kolekcjom z chipsów : https://kolekcjakart.blogspot.com
#tazo #gimbynieznajo #kolekcja #pokemon #codziennetazo #stardoods #kiedystobylo #chipsy #mrsnaki #cheetos #lata90 #ciekawostki #zainteresowania #nostalgia #hobby #rozrywka #starwars
Zapraszam na swojego bloga, poświęconego rożnym kolekcjom z chipsów : https://kolekcjakart.blogspot.com
#tazo #gimbynieznajo #kolekcja #pokemon #codziennetazo #stardoods #kiedystobylo #chipsy #mrsnaki #cheetos #lata90 #ciekawostki #zainteresowania #nostalgia #hobby #rozrywka #starwars

6
Autobusy w ruchu liniowym w Łodzi - 1996 rok

Nagranie z połowy lat 90. przedstawiające flotę autobusów miejskich na ulicach ówczesnej Łodzi.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
- 3
-Scooter
-Masterboy
-E-Rotic
-Mr. President
-Fun Factory
-Worlds Apart

- 12
Patrzcie jaki artefakt wydobyłem z piwnicy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nostalgia #lata90 #starfoods #chrupki #gimbynieznajo
#nostalgia #lata90 #starfoods #chrupki #gimbynieznajo
źródło: 1000078434
Pobierz@radziuxd: ale sentyment na śmietnik historii poleciał
36
Karol Strasburger gra w "Need for Speed" w programie "Joystick"

Program sprzed 30 lat
z- 7
- #
- #
- #
- #
- #
- 5
@Dwudziestydrugi: karuzela. B masz skreslone i nie ma wpisanego
16
Reklamy z 1993 roku z telewizji w dobrej jakości

Do wygrania maluch w salonie DIK KOLOR,a rudy gość przywiezie ci masło, wszystko to do elektronicznej muzyczki z lat 90
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Kiedyś w dzieciństwie dostałem taki zegarek, leżał sobie i leżał aż w końcu stwierdziłem, że albo go sprzedam albo naprawię i tutaj zaczyna się problem bo nie mogę znaleźć jaki to model…
Mój zegarek w pic rel
Szukałem, szukałem i jedyne info jakie znalazłem to ten produkt:
https://dpk.pl/zegarek-meski-timex-vintage-moon-phase-kolekcjonerski-1980-1990,id75306.html
Mój zegarek w pic rel
Szukałem, szukałem i jedyne info jakie znalazłem to ten produkt:
https://dpk.pl/zegarek-meski-timex-vintage-moon-phase-kolekcjonerski-1980-1990,id75306.html
źródło: IMG_1650
Pobierz@Jakis_Leszek: chyba drogi bo sześciowskazówkowy, wypas, nawet nazwy miesięcy są podwójne
@Jakis_Leszek: Ciężko powiedzieć kto od kogo zwalił bo jesli dobrze pamiętam to Blancpain lubuje się w takim stylu, czyli oba są w pewnym sensie klonami. Imho renowacja kompletnie się nie opłaca.
- 2
Chio - Strachoskoczki - reklama z 2005 roku
Zapraszam na swojego bloga, poświęconego rożnym kolekcjom z chipsów : https://kolekcjakart.blogspot.com
#tazo #gimbynieznajo #kolekcja #pokemon #codziennetazo #stardoods #kiedystobylo #chipsy #mrsnaki #cheetos #lata90 #ciekawostki #zainteresowania #nostalgia #hobby #rozrywka #starwars
Zapraszam na swojego bloga, poświęconego rożnym kolekcjom z chipsów : https://kolekcjakart.blogspot.com
#tazo #gimbynieznajo #kolekcja #pokemon #codziennetazo #stardoods #kiedystobylo #chipsy #mrsnaki #cheetos #lata90 #ciekawostki #zainteresowania #nostalgia #hobby #rozrywka #starwars

@anusiaks: Skoczki xD Można się śmiać, ale kiedy trafiłeś takiego jako dzieciak w paczce to się naprawdę cieszyłeś. Swoją drogą nawet patrząc na to jak wygląda ta reklama moim zdaniem jest dużo przyjemniejsza od obecnych reklam.
I komu to przeszkadzało
#gimbynieznajo #muzyka #eurodisco #nostalgia #90s #downtempo #lata90 #kiedystobylo
#gimbynieznajo #muzyka #eurodisco #nostalgia #90s #downtempo #lata90 #kiedystobylo

- 0
@Cztero0404: w tamtych czasach MTV pokazywało prawdziwą muzykę a potem przeszli na rozrywkę ktoś powie promowanie patologii a ktoś powie że było się z kogo pośmiać. Zmienili styl a i mentalność się zmieniła z muzyki alternatywnej, eurodisco w bezłpciowy pop a teraz rapsy. No i kiedyś wszystko oglądało się głównie w TV a nie na tiktoku
@Skorvez_957_: Niektóre rzeczy jako fenomen popkuturowy były spoko, ale inne nie
0
Siłownia 20+ lat temu NIE UWIERZYSZ jak się zaczynało!

Siłownia kiedyś to był zupełnie inny świat Brak sprzętu, betonowe ciężary i zero wiedzy a mimo to każdy chciał być silny Zobacz jak wyglądały początki treningu 20+ lat temu #siłownia #trening #kulturystyka #fitness #oldschool #motywacja #shorts
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #






















#muzyka #depresja #lata90