• 0
Mam do wycięcia dwa suche świerki, problem jest taki, że nie ma kierunku, gdzie by można je było położyć XD Wysokość tego wyższego to jakieś 18-20 metrów, niższy jakieś 14-15. Żaden akrobata tam nie wejdzie, chcą koniecznie podnośnik. Kolesie od podnośników nie tną XD Opcja z podnośnikiem i profesjonalnym pilarzem 1500 zł, a może być i drożej XXXXD Tak sobie myślę, że z podnośnika, to i sam temat ogarnę. No chyba, że
pogop - Mam do wycięcia dwa suche świerki, problem jest taki, że nie ma kierunku, gdz...

źródło: comment_N1qEyz3AAcyvgUXpArUiXP18qvzlJadA.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Joterini w czasach gdy na każdym osiedlu są pojemniki na butelki,makulature, plastik, złom. Na cmentarzach są kontenery. Jak te śmiecie mogą wywalać swoje odpady do lasu?!
Na szczęście często są tak głupi, że zostawiają w workach dokumenty, pocztę, podpisane zeszyty... A wtedy wystarczy telefon do straży leśnej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz