Mirki, wczoraj było bezchmurnie, a temperatura w okolicach 30 stopni. Bylem w lesie, ale prawie żadnych grzybów nie znalazłem, poza kilkoma
robaczywymi prawdziwkami. Dziś w nocy polało, teraz też lekko kropi i jest 15 stopni. Myślicie, że warto się wybrać na grzyby? Nie chce mi się siedzieć w domu, ale z drugiej strony iść i nic nie znaleźć to też lekka lipa.

#grzyby #grzybobranie #las

,....

  • Idź 81.8% (18)
  • Nie idź 18.2% (4)

Oddanych głosów: 22

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@3m_h4: byłem ostatnio, obszedłem wszystkie moje miejscówki i znalazłem 3 kurki. Nie wiem, gdzie mieszkasz, ale u mnie (wielkopolskie) na razie lipa
  • Odpowiedz
@3m_h4: może szukasz w złym miejscu? U mnie prawdziwki pojawiają się na siedliskach lasowych, wilgotnych, w lasach dębowych z domieszką.
  • Odpowiedz
Elo Mirasy i Mirabele spod tagów outdoorowych!

TL;DR:
Wylicytuj weekend z Hopeless Outdoor Team w terenie z pełnym ogarnięciem! W celu charytatyta! Wyposażymy Was na wędrówkę! Możemy cały weekend szwendać się i zwiedzać, możemy równie skutecznie i wytrwale obozować w jednym miejscu przez cały czas. Na pewno się dogadamy! Miejsce? Jesteśmy wysoce mobilni - zaproponujemy jakiś ciekawy las w porozumieniu ze zwycięzcami.

Piszę ten post o 17.25. Już trochę ponad trzy godziny zostały do końca
Afrati - Elo Mirasy i Mirabele spod tagów outdoorowych!


TL;DR:
Wylicytuj weeken...

źródło: comment_15939628759tKWc7KkjNHQHpHgqKZPbt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach