Wpis z mikrobloga

Nosz ku*wa facet wypada sobie do lasu, parzy sobie kawkę, gada do kamery. Można to oglądać, nie trzeba, nikt nikogo nie zmusza. Pożałowanie budzi to jak chłopu dokuczano i wypisywano mu obraźiwe komentarze, widać jak go to dotknęło i jaki podłamany jest na tym filmie. Na prawdę trzeba być takim #!$%@? dla drugiego człowieka?

Serce pęka w 6:00, czy pod koniec...

#bushcraft #survival #las
  • 6
wypisywano mu obraźiwe komentarze, widać jak go to dotknęło


@bombillawmaterowodawtermosie: twarda dupa w socjal mediach to must have

Bez znaczenia co tworzysz, zawsze znajdą się osoby którym to się nie spodoba. Możesz być wolontariuszem w schronisku, to ktoś cię zjedzie że jesteś debilem bo nie pomagasz w hospicjum tylko zwierzakom. Możesz malować piękne obrazy, a ktoś i tak powie że #!$%@?, bo akurat będzie miał zły dzień. Możesz robić cokolwiek dobrego,
@bombillawmaterowodawtermosie: Obejrzałem sobie fragmenty. Niestety - pan Jacek mocno przeżywa nieprzychylne komentarze, ale jako twórca na YT musi się liczyć z takim czymś i zwyczajnie olewać. Jak miałem okazję się pojawić na filmie u znajomych, to potem przeczytałem, że jestem "pajacem w dresach i adidasach". Mocno mnie to rozbawiło, ale domyślam się, że dla wielu byłoby to krzywdzące. Dla mnie ten film to takie "ulanie się" po niemiłych komentarzach. Ważne, że