Mirki, Mireczki.
Po 2-3 miesiącach przerwy wracam z nowym materiałem w który włożyłem miliard roboty.
Będzie mnóstwo o mapach i między innymi o tym jak sprawdzić ile macie zwierząt w "Waszym" lesie i ile z nich rokrocznie się strzela.

Start około 15ej jak mi leśny net 6gh materiału przetransferuje
Pozdro
phontour - Mirki, Mireczki.
Po 2-3 miesiącach przerwy wracam z nowym materiałem w kt...

źródło: comment_1593425748IQhoL9MVWitXwF8oK5q1M5.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sckb: a co jest złego w ekologii? : )
Na studiach miałem 2 semestry (zajęcia prowadzili ekolodzy) + inne przedmioty zahaczające i nie pamiętam by coś mnie raziło.
W moich materiałach nadal się nic nie zmieniło, nie ma tam opinii.

Tak więc słucham, co masz na myśli pisząc taki koment?
- jaka jest Twoja
  • Odpowiedz
@PierwiastekZdwoch: Możecie pojechać w Beskid Niski. Nie jest to tak popularny kierunek jak Bieszczady, więc może łatwiej będzie ogarnąć nocleg w jakiejś agroturystyce, bo będzie więcej wolnych miejsc.

Zielono tam jest, góry też są, też nie jakieś super wysokie mają do 1000 metrów.
  • Odpowiedz