Czy jeśli dziś nadano mi paczkę paczkomatem po 18 (nie idzie od razu do sortowni, na razie czeka w paczkomacie), to jest szansa, że dostanę ją jutro? Kurierzy odbierają jeszcze paczki w takich godzinach czy dopiero z rana? Paczka idzie z Warszawy na Mazury, więc odległość nie jest duża.

#inpost #paczkomaty #kiciochpyta #pytanie #kurier
rdq_ - Czy jeśli dziś nadano mi paczkę paczkomatem po 18 (nie idzie od razu do sortow...

źródło: comment_eapdW5Le5X9aJTyLStBWuRgvgneylI8y.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rdq_: ja akurat czekam na kuriera, na początku zgubiła się paczka w magazynie, a następnie z niewiadomych przyczyn paczka powędrowała do magazynu na drugi koniec polski
  • Odpowiedz
Podjeżdżam do pewnej firmy na magazyn, zostawiam paczki i proszę pracowników o podpisanie odbioru. Pani mówi, że mam iść po podpis do biura, które jest na samym początku firmy. Średnio mi się to podobało, ale Idę do biura i pierwszemu z brzegu gościowi tłumaczę, jaka sytuacja. Byłem na magazynie, zostawiłem 2 paczki z firmy xyz, ale nikt nie chce pokwitować odbioru. Zaraz wyłania się szef ten firmy Janusz i odpowiada "I bardzo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DrHeinzDundersztyc: Ogólnie takie sytuacje zlewam. Gdzieś tam tylko z tyłu głowy mam taką myśl, że kiedyś przyjdzie może moment, że ten gościu będzie potrzebował jakiejś paczki szybciej, ale niestety może być problem z dodzwonieniem się do mnie :)
  • Odpowiedz
Wiecie czy jest możliwość odbioru osobistego paczki w fedexie w soboty? Przesyłka już leży ponad tydzien w ich oddziale i nadal jej nie otrzymałem. Przy kontakcie z nimi zostaje tylko informacje, że paczka na pewno będzie następnego dnia.
#krakow #fedex #kurier
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nesti32 Jest ale nie rób tak. Fedex w Krakowie to jest dramat i odnoszę wrażenie, że ich model biznesowy to skasować za przesyłkę i jej nie dostarczać tylko czekać aż ludzie sobie sami po nią przyjadą.
  • Odpowiedz
Dzisiaj troszkę mniej kilometrów ale w zamian zawalenie na mieście i wioskach w pełni ilością paczek, widać że mikołajki i święta dla kurierów się rozkręcają coraz mocniej ()



#zzyciakuriera #kurier #gls
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mirko,
Mam mały kłopot z DHL. Nadałem przesyłkę z zamiarem oddania zakupionego produktu. Zgodnie z polityką sprzedawcy miałem na to 14 dni. Dnia 27.11 wysłałem paczkę z Gdańska. W sortowni w Tarnowie była oczywiście następnego dnia lecz niestety nie została podjęta przez żadnego kuriera DO TEJ PORY tj. 06.12. I właśnie dziś mija termin zwrotu. Czy jeżeli sprzedawca nie pójdzie mi na rękę i nie przyjmie zwrotu to mogę jakkolwiek obciążyć
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@squawk7500: Udało Ci się może czegoś dowiedzieć w tej kwestii? Aktualnie jestem niemal w identycznej sytuacji - zwrot towaru do Sprzedawcy w ciągu 14 dni i niemała kwota do oddania. Paczka w oddziale Adresata "wisi" od tygodnia i nawet telefony na infolinię, czy "interwencje" przez ich stronę niewiele dają, a czas ucieka (òóˇ)
  • Odpowiedz
@squawk7500: 14 dni na zwrot, tzn. że możesz do tego czasu zakomunikować że zwracasz i od tego momentu masz dodatkowe 14 dni na wysłanie paczki, a kiedy dojdzie to Cię w sumie nie interesuje. jak wysłałeś maila sprzedawcy to wie czego się spodziewać..
jeśli sprzedawca nie wie, że paczka wraca to i tak będzie miał info kiedy wysłane, a w paczce pewnie zawarłeś formularz zwrotu, więc raczej powinien to uznać.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak to jest z tymi #kurier, przyjeżdża z przesyłką monitorem. Mam prawo sprawdzić zawartość czy nie jest uszkodzony mechanicznie, czy tylko mogę sobie na opakowanie popatrzeć przy przyjmowaniu przesyłki? Dzięki!

K
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kokos: Jest tak jak mowi hotpizza. I tak za każdym razem broni Cie prawo konsumenta masz 2 tyg na zgloszeine szkodzy , chyba ze kupujesz od jakiegos fajfusa z olx.
  • Odpowiedz
#kurier #kurierzy #ups

Mam konto na stronie kurjerzy.pl Naliczyło mi dodatkową opłatę. Niby za wage i wymiary. Ale ja nigdy takiej wysyłki o takiej wadze i wymiarach nie wysyłałem. Były całkiem inne. Wysłali mi protokół z systemu. Zwykły pdf..

Mogę się jakoś ubiegać o zdjęcia czy coś? Bo to jest śmiech na sali że świstek mi wyślą i sprawa załatwiona. Ja wiemże to tylko 20zł ale
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie do mirków i mirabel pracujących jako #kurier.
Dlaczego kurierzy w miastach jeżdżą największymi możliwymi Ducato, Sprinterami itp? Szczerze mówiąc nie spotkałem kuriera w czymś mniejszym. Nie łatwiej byłoby latać po osiedlach czy mordorach jakimś samochodem klasy Doblo czy małym vanem, chociażby ze względu na parkowanie czy wjazd na parkingi podziemne w galeriach? Czy bez wożenia kilku palet każdego dnia kurierka jest obecnie nieopłacalna?
Liczę na odpowiedzi od osób
mokry - Pytanie do mirków i mirabel pracujących jako #kurier. 
Dlaczego kurierzy w m...

źródło: comment_2vbBwiZsM5TK03S6D3vhyd1F3QnqxpCv.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#dhl ma routing paczek lepszy, niż telekomuna tzn orange wyjscie na świat... (albo tracking generuje tam programator od pralki w trybie wirowania):

2018-11-30 08:31:00 Radefeld, Germany Przesylka zostanie przetransportowana do kraju przeznaczenia i przekazana tam organizacji odpowiedzialnej za doreczanie.
2018-11-30 13:58:00 Nadejście przesyłki do kraju docelowego
2018-11-30 13:58:00 Przesylka dotarla do kraju przeznaczenia.
2018-11-30 17:51:00 Przesylka zostala dostarczona do centrum pacz.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
No to 400 km z paczuszkami pękło () wszystko doręczone (ʘʘ) och te przeloty i wioseczki ( ͡ ͜ʖ ͡) czas na zasłużone 2 piwka pomimo diety i lulu od rana znowu ogień ()

#zzyciakuriera #kurier #gls
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurła mam pomysł na biznes warty milinów... Otworzę firmę kurierską, w której kurierzy nie będą debilami! Ten z dzisiaj po prostu już przegiął ( ͡° ʖ̯ ͡°) #zalesie #kurier #biznes
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Samariel Da sie zrobic, po prostu kurier ma okolo 4-6min na zrzucenie paczki i pojawienie sie pod nowym adresem ale o tym sie nie mowi. Starczy ze firmy wprowadzilyby usluge exclusive gdzie za cene 60zl kurier mialby do rozwiezienia tych paczek duzo mniej i wtedy bedzie mial warunki zeby sie piescic z klientami.
  • Odpowiedz
@Samariel: debile są wszedzie ,ale to tylko człowiek za Ciebie dostanie 2zł paczek ma z 100 albo i wiecej. Jakby kurier mial 10zł od podjazdu to jeszcze by z Toba kawe wypil( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz