@bgjm: > Przyszłością zakupów są drony? Paczki będą nam spadać z nieba?

Zejdźmy na ziemię. Lubię drony, ale na wakacjach. Można sobie ładny film nagrać, zrobić piękne zdjęcia. Nie nadają się do tego, żeby masowo dostarczać nimi zakupy. Gdyby w samym Londynie zastąpić kurierów dronami, to na niebie byłoby 30 tys. obiektów. Ktoś to sobie potrafi wyobrazić?


https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/rafal-brzoska-w-money-pl-o-swiatecznych,184,0,2423992.html
  • Odpowiedz
Czy mozna wyslac kuriera po odbiór przedmiotu, ale z kartonem żeby mogl to spakowac? Sprzedajacy chce najchetniej odbioru osobistego, nie chce sie januszowi postarać nawet o zapakowanie tego.

#kurier
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DPD p------o paczke rozowemu. Nie bylo nas caly dzien w domu, a paczka status doreczona i jako osoba odbierajaca jej nazwisko, choc nie bylo opcji zeby ktos odebral przesylke i tym bardziej zeby to byl ktos z tym nazwiskiem. Nigdzie dookola domu w ogrodzie ani w krzakach tez nie znalazlem ( ͡° ʖ̯ ͡°) I wez tu cos kup z kurierem. Chcesz miec szybko to teraz trzeba sie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChcialemBycTatuazem: nie wiem gdzie ci DPD w sobotę doręcza paczki bez wykupionej usługi, chyba jakiś nie ogarnięty oddział bo w moim oddziale na bieżąco wszystko idzie, ewentualny max 1 dzień opóźnieni ale to z winy sortowni bo nie wszystkie paczki do nas nie dojedzie przez brak miejsca na ciężarowce
  • Odpowiedz
Taki miły prezencik przeprosinowy od DPD UK. Napisałem maila z zażaleniem, że kurier nie zeskanował moich 2 paczek podczas dostawy do sklepu, przez co nie wiedziałem że są już one gotowe do odbioru i bez sensu czekałem dodatkowe 2 dni. Bardzo miła Pani odpisała mi na maila, przeprosiła za sytuacje i w ramach przeprosin wysłała paczkę w której były czekoladki z liścikiem :) Nie spodziewałem się, ale bardzo miły gest, godny naśladowania
NWOPL - Taki miły prezencik przeprosinowy od DPD UK. Napisałem maila z zażaleniem, że...

źródło: comment_1qBaCt07bstYvWRnU203rz6wAzUasmkb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#inpost #kurier #paczka

Jeśli dostałem info, że paczkomaty przepełnione i została przekazana do sklepu który jest punktem odbioru wraz z info że odbiór poniedziałku piątek ale dziś czynne to mogę ją odebrać?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jasieeks: zadzwoń. Kiedyś dostałem info, że w pt minął czas do odebrania z paczkomatu i elo. Pojechałem w niedzielę o 23 i jeszcze była ( ͡° ͜ʖ ͡°) są rozbieżności pomiędzy tym co system wypluwa, a stanem faktycznym.
  • Odpowiedz
  • 0
Czy ktoś z Was się orientuje czy w DPD Komorniki mogę normalnie odebrać paczkę? Według trackingu jest już w Komornikach i kurier standardowo przywiezie mi ją w poniedziałek. #dpd #kurier #poznan
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
pozostaje przeczekać weekend kurde. No patrz no, najlepsze pomysły na zakupy z wysyłką przychodzą mi zawsze w czwartek wieczorem...
  • Odpowiedz
Czy inpost bez podania żadnej informacji zmienia paczkomaty od tak sobie? Miałem zamówione rzeczy, a oni bez żadnego przepraszam czy s--------j włożyli do zupełnie innego paczkomatu (jakieś półtora kilometra dalej)... Po to u nich biorę dostawę, żeby nie bawić się z kurierami i odbierać pod domem...
#kurier #inpost #paczkomaty
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie przyjąć zlecenia?


@DanioPL: Ale ta sytuacja występuje w momencie dostarczenia paczki do paczkomatu, a nie w momencie przyjęcia zlecenia. InPost nie jest jasnowidzem i nie wie ile paczek będzie na dany paczkomat za dwa albo trzy dni. Równie dobrze ty możesz wybrać innego operatora. Oh wait, przecież inni nie mają paczkomatów...

ewentualnie chociaż
  • Odpowiedz
@DeadIy: Tak szczerze to strasznie słabe miejsce na paczkomat. Kurier nie zachował się okej i nie pochwalam, ale z drugiej strony dźwiganie paczek przez taki kawał jest kiepskie (więcej się nachodzi ten człowiek niż to warte)

Według mnie po prostu do paczkomatu powinien być dobry dojazd dla kuriera, w sumie pierwszy raz widzę paczkomat w tak dziwnej pozycji.
  • Odpowiedz
#ups #kurier
Wyjątkowo pechowi kurierzy tam pracują, nigdy i nigdzie nie mogą zastać kogoś, kto odbierze przesyłkę ( ͡° ʖ̯ ͡°) (polecam fanpage, a raczej księgę skarg i zażaleń firmy na FB) Tydzień bujania się z przesyłką, zero kontaktu od kuriera, a w domu codziennie jest ktoś, kto mógłby odebrać przesyłkę. Nie polecam.
oooops - #ups #kurier 
Wyjątkowo pechowi kurierzy tam pracują, nigdy i nigdzie nie m...

źródło: comment_bmmI0uLyZpPgGgogNq0388adEn7yYfKa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piotre94: czas bedzie do niedzieli i jezeli mu sie zachce to moze ją wyciagnąc i odeslać dalej
a w tym okresie wszystko mozliwe bo są paczkomaty przepelnione

mi paczke dzis inpost wlozyl o 3 w nocy do paczkomatu xD
  • Odpowiedz
@piotre94: Możesz zaryzykować i odebrać w poniedzialek z rana. Pewnie kuriernie bedzie jezdzil w niedziele ale to nic nie wiadomo z nimi. Jak wazna paczka to przedluzenie jest ale to 11zl sms.
  • Odpowiedz