#kurier
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
2
Doświadczenia z kurierem tuż przed świętami
Mamy okres tuż przed świąteczny. Sporo osób robi zakupy na ostatnią chwilę, często przez sklepy internetowe. Wszyscy chcą, aby ich paczka została dostarczona jak najszybciej, zwłaszcza przed gwiazdką. Pod koniec zeszłego tygodnia kupiłem coś ze sklepu internetowego w nadziei, że sklep oraz kurier...
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
Czy mozna wyslac kuriera po odbiór przedmiotu, ale z kartonem żeby mogl to spakowac? Sprzedajacy chce najchetniej odbioru osobistego, nie chce sie januszowi postarać nawet o zapakowanie tego.
#kurier
#kurier
- 1
DPD p------o paczke rozowemu. Nie bylo nas caly dzien w domu, a paczka status doreczona i jako osoba odbierajaca jej nazwisko, choc nie bylo opcji zeby ktos odebral przesylke i tym bardziej zeby to byl ktos z tym nazwiskiem. Nigdzie dookola domu w ogrodzie ani w krzakach tez nie znalazlem ( ͡° ʖ̯ ͡°) I wez tu cos kup z kurierem. Chcesz miec szybko to teraz trzeba sie
Mirki, jak dzisiaj zamówię i jak wyślą jutro to co lepiej wybrać żeby zwiększyć szanse,aby doszło do piątku Inpost Paczkomaty czy Paczka w Ruchu?
#pytanie #inpost #kurier #paczkomaty #paczkawruchu
#pytanie #inpost #kurier #paczkomaty #paczkawruchu
- 2
@adam-walinski: paczkomaty w większości są już zapchane, pewnie przekierują do innego albo do jakiegoś punktu
Mirki, jak dzisiaj zamówię i jak wyślą jutro to co lepiej wybrać żeby zwiększyć szanse,aby doszło do piątku Inpost Paczkomaty czy Paczka w Ruchu?
#pytanie #inpost #kurier #paczkomaty #paczkawruchu
#pytanie #inpost #kurier #paczkomaty #paczkawruchu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@ChcialemBycTatuazem: nie wiem gdzie ci DPD w sobotę doręcza paczki bez wykupionej usługi, chyba jakiś nie ogarnięty oddział bo w moim oddziale na bieżąco wszystko idzie, ewentualny max 1 dzień opóźnieni ale to z winy sortowni bo nie wszystkie paczki do nas nie dojedzie przez brak miejsca na ciężarowce
@Destruktor91: no ale dzwoniłem, nikogo nie było ¯\_(ツ)_/¯
- 1
@kapuczina_corki_somsiada: To tylko dla nielubianych klientów :D
1
Jak OleOle nadaje przesyłki do paczkomatu, które w paczkomacie się nie mieszczą.

Jeżeli zamówiliście przesyłkę na paczkomat lepiej sprawdzić jej status bo żadnego maila ani smsa nie dostaniecie.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- 22
Taki miły prezencik przeprosinowy od DPD UK. Napisałem maila z zażaleniem, że kurier nie zeskanował moich 2 paczek podczas dostawy do sklepu, przez co nie wiedziałem że są już one gotowe do odbioru i bez sensu czekałem dodatkowe 2 dni. Bardzo miła Pani odpisała mi na maila, przeprosiła za sytuacje i w ramach przeprosin wysłała paczkę w której były czekoladki z liścikiem :) Nie spodziewałem się, ale bardzo miły gest, godny naśladowania
źródło: comment_1qBaCt07bstYvWRnU203rz6wAzUasmkb.jpg
Pobierz- 0
- 0
@jasieeks: zadzwoń. Kiedyś dostałem info, że w pt minął czas do odebrania z paczkomatu i elo. Pojechałem w niedzielę o 23 i jeszcze była ( ͡° ͜ʖ ͡°) są rozbieżności pomiędzy tym co system wypluwa, a stanem faktycznym.
- 0
@jestem_na_dworzu: odebrane, w SMS napisane że do piątku a w sklepie wisi karteczka że do niedzieli normalnie w godzinach pracy sklepu xD
@wojopn ja kiedyś odebrałem bez problemu
- 0
pozostaje przeczekać weekend kurde. No patrz no, najlepsze pomysły na zakupy z wysyłką przychodzą mi zawsze w czwartek wieczorem...
- 1
Czy inpost bez podania żadnej informacji zmienia paczkomaty od tak sobie? Miałem zamówione rzeczy, a oni bez żadnego przepraszam czy s--------j włożyli do zupełnie innego paczkomatu (jakieś półtora kilometra dalej)... Po to u nich biorę dostawę, żeby nie bawić się z kurierami i odbierać pod domem...
#kurier #inpost #paczkomaty
#kurier #inpost #paczkomaty
nie przyjąć zlecenia?
@DanioPL: Ale ta sytuacja występuje w momencie dostarczenia paczki do paczkomatu, a nie w momencie przyjęcia zlecenia. InPost nie jest jasnowidzem i nie wie ile paczek będzie na dany paczkomat za dwa albo trzy dni. Równie dobrze ty możesz wybrać innego operatora. Oh wait, przecież inni nie mają paczkomatów...
ewentualnie chociaż
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 14
@DeadIy: zastanawia mnie jaki orzeł wymyślił paczkomaty bez dojazdu
- 10
@DeadIy: Tak szczerze to strasznie słabe miejsce na paczkomat. Kurier nie zachował się okej i nie pochwalam, ale z drugiej strony dźwiganie paczek przez taki kawał jest kiepskie (więcej się nachodzi ten człowiek niż to warte)
Według mnie po prostu do paczkomatu powinien być dobry dojazd dla kuriera, w sumie pierwszy raz widzę paczkomat w tak dziwnej pozycji.
Według mnie po prostu do paczkomatu powinien być dobry dojazd dla kuriera, w sumie pierwszy raz widzę paczkomat w tak dziwnej pozycji.
- 2
#ups #kurier
Wyjątkowo pechowi kurierzy tam pracują, nigdy i nigdzie nie mogą zastać kogoś, kto odbierze przesyłkę ( ͡° ʖ̯ ͡°) (polecam fanpage, a raczej księgę skarg i zażaleń firmy na FB) Tydzień bujania się z przesyłką, zero kontaktu od kuriera, a w domu codziennie jest ktoś, kto mógłby odebrać przesyłkę. Nie polecam.
Wyjątkowo pechowi kurierzy tam pracują, nigdy i nigdzie nie mogą zastać kogoś, kto odbierze przesyłkę ( ͡° ʖ̯ ͡°) (polecam fanpage, a raczej księgę skarg i zażaleń firmy na FB) Tydzień bujania się z przesyłką, zero kontaktu od kuriera, a w domu codziennie jest ktoś, kto mógłby odebrać przesyłkę. Nie polecam.
źródło: comment_bmmI0uLyZpPgGgogNq0388adEn7yYfKa.jpg
Pobierz- 1
Jeżeli #kurier #inpost dostarczył moją paczkę dzisiaj o 17 do #paczkomaty to muszę ją odebrać najpóźniej w niedzielę przed 17 czy będę mógł też w poniedziałek? #pytanie #pytaniedoeksperta
- 1
@piotre94: czas bedzie do niedzieli i jezeli mu sie zachce to moze ją wyciagnąc i odeslać dalej
a w tym okresie wszystko mozliwe bo są paczkomaty przepelnione
mi paczke dzis inpost wlozyl o 3 w nocy do paczkomatu xD
a w tym okresie wszystko mozliwe bo są paczkomaty przepelnione
mi paczke dzis inpost wlozyl o 3 w nocy do paczkomatu xD
- 1
@piotre94: Możesz zaryzykować i odebrać w poniedzialek z rana. Pewnie kuriernie bedzie jezdzil w niedziele ale to nic nie wiadomo z nimi. Jak wazna paczka to przedluzenie jest ale to 11zl sms.
Jak by ktoś sie zastanawiał dlaczego jego przesylka została dostarczona później niż było to możliwe
#pocztapolska #kurier #logistyka
#pocztapolska #kurier #logistyka
źródło: comment_ZZqn2iCV0zqxpuq2UXpx0gRGpoOMgS5g.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@PolakAteistaMocnyII: Dopóki nie oleją czyjejś paczki
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Destruktor91: powodzenia ziomeczku i szerokiej drogi


















W którym sklepie mogę zamówić towar z taką formą dostawy?
Mieszkam w mieszkaniu, nie mam ogródka, jest jedynie balkon.
#drony #zakupy #nowetechnologie #przesylki #kurier
źródło: comment_LJ7gRCGf40iuoFaQ6S9taOm26HEqzHoG.jpg
Pobierzhttps://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/rafal-brzoska-w-money-pl-o-swiatecznych,184,0,2423992.html