@konami84: Na samochodzie powinien mieć, są darmowe. Możesz go spytać o foliopak jak nie będzie miał to wrzucisz w kopertę, ewentualnie wrzuć w kopertę i jeszcze potem w foliopak wrzucisz.
  • Odpowiedz
Zamawiałem paczkę za 200 zł i opłaciłem z góry, wybrałem dostawę paczkomatem, przed chwila przyszedł mi SMS, ze paczka idzie do mnie kurierem i mam przy odbiorze zapłacić 140zl, kurtyna... Czekałem tydzień na wysyłkę i jeszcze teraz takie coś... co mogło się stać? Sprzedawca pomylił paczki i wysłal moją komuś innemu? Dostałem smsa z poczty polskiej... #poczta #kurier #dostawa #przesylki #olx #
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qwerzzz: można jeszcze zobaczyć w śledzeniu oraz przy odbiorze, jak towar zgodny z zamówieniem, to awizować czekając na anulowanie przez nadawcę pobrania. Albo od razu pytać sprzedawcę.
  • Odpowiedz
  • 0
Zajebiście panowie DPD. Paczka powinna być dzisiaj u mnie, gdzie przez noc powinna z sortowni w Warszawie wylądować w sortowni w Gliwicach. A co się stało? Przez całą noc paczka przeniosła się z jednej sortowni w Warszawie do drugiej sortowni w Warszawie. A obsługa klienta nie ma pojęcia dlaczego i nie wie czy jutro ją dostanę
#dpd #kurier #zalesie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HaPPe: standardowy czas doręczenia paczki w DPD to 48h(gdzieś w regulaminie nawet to jest, chyba że są wykupione dodatkowe usługi np. next day, czy gwarant do 12), mimo to 99% paczek jest doręczona następnego dnia
  • Odpowiedz
@HaPPe: po prostu błąd ludzki została źle posortowana i pojechał nie z tymi paczka co trzeba, i zamiast trafić do głównej sortowni pojechała na inny magazyn, dziś powinna zostać wysłana dalej i na 99% jutro powinna być u Ciebie
  • Odpowiedz
Czy ja jestem normalna, czy się zamieniam w jakąś Grażkę typu "chcę rozmawiać z kierownikiem"?

Strasznie irytuje mnie jak zamawiam sobie coś z neta i listonosz nie dostarcza mi przesyłki tylko zostawia awizo (na osiedlu, na którym wynajmuje mieszkanie to już standard, ale po kilku imbach, które narobiłam w związku z tym i nic nie pomogło - przyzwyczaiłam się, jak tylko mogę wybieram paczkomat/kuriera). Z kurierami nie miałam nigdy problemu, aż do
ladykatarina - Czy ja jestem normalna, czy się zamieniam w jakąś Grażkę typu "chcę ro...

źródło: comment_AMWlJ3rP5WyzAWrNVPeXIrqVU7AK46pQ.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

i nawet pod prysznic nie szłam żeby słyszeć domofon (...) Teraz mam jakieś dziwne wyrzuty sumienia, że może przesadziłam, to była jednorazowa sytuacja


@lady_katarina: ciężko ocenić bez zdjęcia spod tego prysznica, nikt tu nie jest jasnowidzem a przecież może się okazać, że to kurier powinien mieć wyrzuty sumienia ()
  • Odpowiedz
@SnigolexXx: ja mam to samo, zamowilem instrument zastepczy, jak mi to nie dojdzie do piatku to rownie dobrze moge tam pojechac i ich pozabijac, bo nie wyjde na wystepie i nie powiem ze nie mam jak grac, juz wole do pierdla isc ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Dobra, ponawiam pytanie. xD

Ma ktoś link do wpisu, w którym OP chciał być chyba towarzyski no i przyjechał kurier i zaczął z nim luźno rozmawiać, no i w pewnym momencie w trakcie tej luźnej rozmowy powiedział do kuriera "dobra, s--------j" i zamknął drzwi? xDDDD

#pytanie #kiciochpyta #kurier
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dami423: może dostałeś zły nr paczki? ewentualnie nieraz się zdarza że na tym samym nr jest 2 paczki ( błąd systemu) na różne adresy i każda idzie na inny adres, ten podany na liście przewozowym, a w śledzeniu paczki pokazuje 1

edit

masz tu jeszcze nr tel do DPD 801 400 373 lub 22 577 55 55 ale raczej dziś się już nie dodzwonisz
  • Odpowiedz
Jest szansa, że kurier będzie jeszcze dzisiaj? Niby tracking pokazuje, że paczka została wydana do doręczenia dzisiaj o 8:00, ale kuriera nie było :( a ciągle ktoś był w domu
#kurier #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czekałem cały dzień na paczkę,sprawdziłem tracker i o 14 wyskoczyło że zmieniono datę doręczenia,dzwoniłem do kuriera i powiedział mi że on nie ma czasu ze mną rozmawiać dodam że to kurier firmy dpd.Nic nie ustalałem ze zmianą terminu doręczenia...Powie mi ktoś czy to system sam zmienił datę doręczenia czy to kurier?
#dpd
#kurier
miqiu - Czekałem cały dzień na paczkę,sprawdziłem tracker i o 14 wyskoczyło że zmieni...

źródło: comment_4LZb8HE1Il8BxMW80aaoXxfcnhJpw94I.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kurier #dpd #oszukujo #zalesie

Żona siedzi w domu i czeka na zapowiedzianą paczkę od kuriera DPD. Specjalnie nie wychodzi z domu, bo chce ją dziś mieć. Co prawda musi gdzieś wyjść, ale mimo to czeka na mnie aż wrócę do domu i ją zmienię w oczekiwaniu.

Tworzymy niemal cieplarniane warunki dla kuriera do dostarczenia paczki. W pewnym momencie przychodzi jednak sms do żony:

1.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kurier
Paczka jest w oddziale #dhl mojego regionu od soboty 9 rano.
(Przesyłka dotarła do oddziału DHL Parcel Głogów Małopolski. Doręczenie jej do Odbiorcy planowane jest w dniu dzisiejszym lub w umówionym z Odbiorcą terminie. )

Dotrze dziś? Jeśli nie ma jej jeszcze "w doręczeniu" ? Wiem, że sylwester i to inaczej działa, ale czy ewentualnie mogę tam odebrać w oddziale?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Truedetective_:

1. Dobrze, jest wyraźnie napisane (o ile nie umawiałeś innego terminu).
2. Zaraz może się status zmienić jak sobie Kurier zeskanuje paczkę.
3. Możesz, ale polecam dzwonić teraz na oddział bo jak później paczki pojadą w rejon to Kurier ją będzie miał i nie odbierzesz w oddziale.
4. Nic nie działa inaczej z okazji Sylwestra to nie święto tylko normalny dzień pracujący.
  • Odpowiedz
A ty dalej swoje :D Skoro kobitka z działu gada, że tylko do 14 robią, a kurier nie wziął nawet mojej paki na samochód. A już jest po 11 to nie ma szans, że dziś przyjedzie. Może i twój sąsiad jeździ do oporu, ale do momentu aż samochód opróżni a nie aż magazyn na mecie opróżni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz