Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Zamawiałem paczkę za 200 zł i opłaciłem z góry, wybrałem dostawę paczkomatem, przed chwila przyszedł mi SMS, ze paczka idzie do mnie kurierem i mam przy odbiorze zapłacić 140zl, kurtyna... Czekałem tydzień na wysyłkę i jeszcze teraz takie coś... co mogło się stać? Sprzedawca pomylił paczki i wysłal moją komuś innemu? Dostałem smsa z poczty polskiej... #poczta #kurier #dostawa #przesylki #olx #
- 3
@qwerzzz: można jeszcze zobaczyć w śledzeniu oraz przy odbiorze, jak towar zgodny z zamówieniem, to awizować czekając na anulowanie przez nadawcę pobrania. Albo od razu pytać sprzedawcę.
@qwerzzz zadzwoń jutro do wysyłającego i sprawdź co się stało, jak coś to nie odbieraj paczki, a wysyłający wyśle jeszcze raz bez pobrania
Zajebiście panowie DPD. Paczka powinna być dzisiaj u mnie, gdzie przez noc powinna z sortowni w Warszawie wylądować w sortowni w Gliwicach. A co się stało? Przez całą noc paczka przeniosła się z jednej sortowni w Warszawie do drugiej sortowni w Warszawie. A obsługa klienta nie ma pojęcia dlaczego i nie wie czy jutro ją dostanę
#dpd #kurier #zalesie
#dpd #kurier #zalesie
- 1
@HaPPe: standardowy czas doręczenia paczki w DPD to 48h(gdzieś w regulaminie nawet to jest, chyba że są wykupione dodatkowe usługi np. next day, czy gwarant do 12), mimo to 99% paczek jest doręczona następnego dnia
- 1
@HaPPe: po prostu błąd ludzki została źle posortowana i pojechał nie z tymi paczka co trzeba, i zamiast trafić do głównej sortowni pojechała na inny magazyn, dziś powinna zostać wysłana dalej i na 99% jutro powinna być u Ciebie
Czy ja jestem normalna, czy się zamieniam w jakąś Grażkę typu "chcę rozmawiać z kierownikiem"?
Strasznie irytuje mnie jak zamawiam sobie coś z neta i listonosz nie dostarcza mi przesyłki tylko zostawia awizo (na osiedlu, na którym wynajmuje mieszkanie to już standard, ale po kilku imbach, które narobiłam w związku z tym i nic nie pomogło - przyzwyczaiłam się, jak tylko mogę wybieram paczkomat/kuriera). Z kurierami nie miałam nigdy problemu, aż do
Strasznie irytuje mnie jak zamawiam sobie coś z neta i listonosz nie dostarcza mi przesyłki tylko zostawia awizo (na osiedlu, na którym wynajmuje mieszkanie to już standard, ale po kilku imbach, które narobiłam w związku z tym i nic nie pomogło - przyzwyczaiłam się, jak tylko mogę wybieram paczkomat/kuriera). Z kurierami nie miałam nigdy problemu, aż do
źródło: comment_AMWlJ3rP5WyzAWrNVPeXIrqVU7AK46pQ.jpg
Pobierz@lady_katarina: nie przesadzasz.
Płacisz za kuriera specjalnie, a nie za tańszy paczkomat. Nawet nie próbował się skonsultować, ani dostarczyć paczki.
Płacisz za kuriera specjalnie, a nie za tańszy paczkomat. Nawet nie próbował się skonsultować, ani dostarczyć paczki.
i nawet pod prysznic nie szłam żeby słyszeć domofon (...) Teraz mam jakieś dziwne wyrzuty sumienia, że może przesadziłam, to była jednorazowa sytuacja
@lady_katarina: ciężko ocenić bez zdjęcia spod tego prysznica, nikt tu nie jest jasnowidzem a przecież może się okazać, że to kurier powinien mieć wyrzuty sumienia (ಠ‸ಠ)
@Destruktor91 kurier bezpośredni da radę
@Destruktor91 nigdy nie korzystałem ale na stronie poczty wygląda jak by istniało
- 0
- 0
@Destruktor91 a DHL?
@konami84: No jeszcze jako trzecia firma może być.
Witam, jest szansa że do piątku przyjdzie mi paczka? Bo stoi w miejscu od 31.12 ...
https://tracktrace.dpd.com.pl/parcelDetails?typ=1&p1=0000018323023S
#dpd #kurier #kiciochpyta
https://tracktrace.dpd.com.pl/parcelDetails?typ=1&p1=0000018323023S
#dpd #kurier #kiciochpyta
@SnigolexXx dziś kontaktowałem się z dpd bo moja paczka też tak stoi. Oni paczki nadane 31.12 doręczać będą dopiero jutro.
@SnigolexXx: ja mam to samo, zamowilem instrument zastepczy, jak mi to nie dojdzie do piatku to rownie dobrze moge tam pojechac i ich pozabijac, bo nie wyjde na wystepie i nie powiem ze nie mam jak grac, juz wole do pierdla isc ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dobra, ponawiam pytanie. xD
Ma ktoś link do wpisu, w którym OP chciał być chyba towarzyski no i przyjechał kurier i zaczął z nim luźno rozmawiać, no i w pewnym momencie w trakcie tej luźnej rozmowy powiedział do kuriera "dobra, s--------j" i zamknął drzwi? xDDDD
#pytanie #kiciochpyta #kurier
Ma ktoś link do wpisu, w którym OP chciał być chyba towarzyski no i przyjechał kurier i zaczął z nim luźno rozmawiać, no i w pewnym momencie w trakcie tej luźnej rozmowy powiedział do kuriera "dobra, s--------j" i zamknął drzwi? xDDDD
#pytanie #kiciochpyta #kurier
@BusinessMoose
XD taktyk
XD taktyk
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@dami423: zgłaszać sprzedającemu że nie masz przesyłki
- 0
@dami423: może dostałeś zły nr paczki? ewentualnie nieraz się zdarza że na tym samym nr jest 2 paczki ( błąd systemu) na różne adresy i każda idzie na inny adres, ten podany na liście przewozowym, a w śledzeniu paczki pokazuje 1
edit
masz tu jeszcze nr tel do DPD 801 400 373 lub 22 577 55 55 ale raczej dziś się już nie dodzwonisz
edit
masz tu jeszcze nr tel do DPD 801 400 373 lub 22 577 55 55 ale raczej dziś się już nie dodzwonisz
Ktoś mi powie, gdzie mogę ostreczować paczkę ? Nie chcę kupować całej rolki za 45 zł (czarna). #kurier #gwarancja #wysylka #dhl #pocztapolska
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 0
Jest szansa, że kurier będzie jeszcze dzisiaj? Niby tracking pokazuje, że paczka została wydana do doręczenia dzisiaj o 8:00, ale kuriera nie było :( a ciągle ktoś był w domu
#kurier #kiciochpyta
#kurier #kiciochpyta
- 1
Czekałem cały dzień na paczkę,sprawdziłem tracker i o 14 wyskoczyło że zmieniono datę doręczenia,dzwoniłem do kuriera i powiedział mi że on nie ma czasu ze mną rozmawiać dodam że to kurier firmy dpd.Nic nie ustalałem ze zmianą terminu doręczenia...Powie mi ktoś czy to system sam zmienił datę doręczenia czy to kurier?
#dpd
#kurier
#dpd
#kurier
źródło: comment_4LZb8HE1Il8BxMW80aaoXxfcnhJpw94I.jpg
Pobierz@miqiu: ponieważ wszystkie magazyny pracują dzisiaj do 13:30 i dpd wymusiło na kurierach szybszy powrót i ustawienie takiego statusu dla paczek, których nie zdążyli doręczyc.
- 2
@Zeswirowany_Michal: Dzięki za odpowiedz, życzę udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku
konto usunięte via Android
- 4
- 0
@Gh0st: na razie luźne, ale docelowo stretch
@dziecielinapala: spróbuj na clicktrans, może ktoś będzie jechał
#kurier #dpd #oszukujo #zalesie
Żona siedzi w domu i czeka na zapowiedzianą paczkę od kuriera DPD. Specjalnie nie wychodzi z domu, bo chce ją dziś mieć. Co prawda musi gdzieś wyjść, ale mimo to czeka na mnie aż wrócę do domu i ją zmienię w oczekiwaniu.
Tworzymy niemal cieplarniane warunki dla kuriera do dostarczenia paczki. W pewnym momencie przychodzi jednak sms do żony:
1.
Żona siedzi w domu i czeka na zapowiedzianą paczkę od kuriera DPD. Specjalnie nie wychodzi z domu, bo chce ją dziś mieć. Co prawda musi gdzieś wyjść, ale mimo to czeka na mnie aż wrócę do domu i ją zmienię w oczekiwaniu.
Tworzymy niemal cieplarniane warunki dla kuriera do dostarczenia paczki. W pewnym momencie przychodzi jednak sms do żony:
1.
@Przyczajenie: I cyk, skarga do centrali.
- 1
@Przyczajenie: kiedyś mi tak o-----l, zdążyłem zadzwonić że skarga, i za 30 minut paczka była u mnie
@lukasz-lux z dwojga złego to chyba lepiej wyrzucić śmieci niż odsyłać uszkodzony sprzęt :)
- 1
#kurier
Paczka jest w oddziale #dhl mojego regionu od soboty 9 rano.
(Przesyłka dotarła do oddziału DHL Parcel Głogów Małopolski. Doręczenie jej do Odbiorcy planowane jest w dniu dzisiejszym lub w umówionym z Odbiorcą terminie. )
Dotrze dziś? Jeśli nie ma jej jeszcze "w doręczeniu" ? Wiem, że sylwester i to inaczej działa, ale czy ewentualnie mogę tam odebrać w oddziale?
Paczka jest w oddziale #dhl mojego regionu od soboty 9 rano.
(Przesyłka dotarła do oddziału DHL Parcel Głogów Małopolski. Doręczenie jej do Odbiorcy planowane jest w dniu dzisiejszym lub w umówionym z Odbiorcą terminie. )
Dotrze dziś? Jeśli nie ma jej jeszcze "w doręczeniu" ? Wiem, że sylwester i to inaczej działa, ale czy ewentualnie mogę tam odebrać w oddziale?
@Truedetective_:
1. Dobrze, jest wyraźnie napisane (o ile nie umawiałeś innego terminu).
2. Zaraz może się status zmienić jak sobie Kurier zeskanuje paczkę.
3. Możesz, ale polecam dzwonić teraz na oddział bo jak później paczki pojadą w rejon to Kurier ją będzie miał i nie odbierzesz w oddziale.
4. Nic nie działa inaczej z okazji Sylwestra to nie święto tylko normalny dzień pracujący.
1. Dobrze, jest wyraźnie napisane (o ile nie umawiałeś innego terminu).
2. Zaraz może się status zmienić jak sobie Kurier zeskanuje paczkę.
3. Możesz, ale polecam dzwonić teraz na oddział bo jak później paczki pojadą w rejon to Kurier ją będzie miał i nie odbierzesz w oddziale.
4. Nic nie działa inaczej z okazji Sylwestra to nie święto tylko normalny dzień pracujący.
- 0
A ty dalej swoje :D Skoro kobitka z działu gada, że tylko do 14 robią, a kurier nie wziął nawet mojej paki na samochód. A już jest po 11 to nie ma szans, że dziś przyjedzie. Może i twój sąsiad jeździ do oporu, ale do momentu aż samochód opróżni a nie aż magazyn na mecie opróżni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Premier_Tux: No to dopiero paczka dojdzie w Środę jako IIga próba doręczenia :D






















Potrzebowałem paczkę na szybko więc myślałem, że #inpost da radę. Już ponad tydzień i ciągle nie ma...
Potrzebuję je max jutro. Jak myślicie, dojdą?
#paczkomaty #kurier #przesylki
źródło: comment_z3cMmnxnH4yp0aFnVWznOyrtmROaE6vw.jpg
Pobierzźródło: comment_y91XcTrTa7l1I4OI946vkeXHES5L6r8Z.jpg
PobierzNie polecam!