Kochani moi, znacie może jakąś stronkę/apkę gdzie zaznaczę miejsce początkowe, punkty w których mogę się zatrzymać i miejsce końcowe, a to mi znajdzie kolejność odwiedzania punktów i ogólną drogę, aby była jak najkrótsza/szybsza?
#kiciochpyta i wybaczcie, ale myślę że będziecie znać odpowiedź xD #kurier
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#dhl #kurier #pytanie
Siemano, w piątek nadałem trzy paczki (pakiet ciężki x2, pakiet lekki x1) w żabce DHL. Dodatkowo po wpisaniu numerów listów przewozowych na stronie śledzenia wywala informację o tym że na dzień kolejny nie zastało odbiorcy w domu (sobota), dodatkowo jest to w miejscowości, w której paczka została nadana. Docelowa miejscowość jest na drugim końcu kraju. Miał ktoś podobną sytuację ? *pic related*
supinnn - #dhl #kurier #pytanie
Siemano, w piątek nadałem trzy paczki (pakiet ciężki...

źródło: comment_tBTNB259m3V0AB5h7VDljGZ2z76yNer4.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@djocznik: ja śledzę przesyłkę, którą mam otrzymać
pierwdzy dzień w którym została nadana:

13:42 Przesyłka nadana w punkcie DHL Parcel oczekuje na odbiór przez kuriera DHL.
  • Odpowiedz
#dhl #kurier #kurierzy #pocztapolska #tajlandia

Hej, wie ktoś może czy jest jakiś numer DHL, pod którym można porozmawiać z człowiekiem, a nie z maszyną?
Albo w ogóle, wysyłał ktoś kiedyś paczkę z Tajlandii do Polski? Jeśli tak, to za pomocą jakiej firmy? Istnieją tam jacyś inni kurierzy, którzy są w stanie to zrobić?
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przestrzegam wszystkich odbierających swoje przesyłki w #dhl parcelshop w #zabka

W żabce na Szczesliwickiej 59 w #warszawa

Nie chcieli wydać przesyłki i przesyłka była OTWIERANA

Najpierw
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Aceupmysleeve: niestety, redukcja liczby pracowników, automatyzacja.

Ja kiedyś zgłaszałem reklamacje do Poczty Polskiej to też śmieszne ograniczenie liczby słów. Ale reklamacja się zajęli. To znaczy ja nie dostałem nic w zamian ale problem rozwiązali - bo występował od nagminnie.

  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Mireczki jak najlepiej wysłać paczkę do stanów? Chodzi o koszulkę zespołu dla fana xd Można zaufać poczcie polskiej? Warto doinwestować w priorytet? Nie chce typa naciągać na kuriera za 200zł jak paczki pocztowe zaczynają się od 57zł.

#pocztapolska #kurier #pomocy #kiciochpyta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zamówiłem w sklepie Avans dwa małe kosze na śmieci, wysyłka paczkomat. Na trackingu mam teraz info, że paczka ponadgabarytowa.Co teraz mogę zrobić i po czyjej stronie jest odpowiedzialność za zbyt dużą paczkę (jak mniemam nie po mojej). Czy da radę zdobyć nr. do lokalnego kuriera i się umówić na odbiór gdzieś w terenie? (Choćby przy tym paczkomacie)? Czy nie naliczy mi jakiejś "kary"?
#kurier #kurierzy #paczkomaty
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, inpost zgubił paczkę, która była do mnie zaadresowana. Ktoś wie jak wygląda rozwiązanie sprawy i ile zajmuje? Do nadawcy przesyłki napisałem przed chwilą mejla. Pierwszy raz mam taką sytuację i przyznam, że jestem zasmucony.
#inpost #paczkomaty #kurier #kiciochpyta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Paayor: Gdy nadawca zgłosi będzie wyjaśniane. Poszukają i w zależności co się stało może to zająć kilka dni lub kilkanaście. W przypadku utraty reklamacja ze strony nadawcy.
  • Odpowiedz
#dhl #kurier

DHL dowozi paczki w soboty w standardowej opcji? Kiedyś dostałem paczkę z amazonu od DHL w sobotę i się zastanawiam teraz czy oni mieli jakąś dodatkową opcję wykupioną czy to jest standardowa praktyka DHLu.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki
Sytuacja wygląda tak
Zamówiłem przesyłkę
#kurier #dhl miał dostarczyć przesyłkę w środę. A z racji, że mieszkam na górze to podjął decyzję, że nie chce mu się podejść stu metrów do mnie więc wystawił awizo i opinie, że "osiedle zamknięte". Zaczęły wyskakiwać komunikaty o niepełnym adresie. Wątpię że adres w formie imię + nazwisko, adres domu, kod pocztowy + miejscowość pocztowa to jest niewystarczający format. Ponownie paczka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Gumispam kuzwa zapomniałem napisać ze chodzi z dzisiaj na jutro czyli w nocy i jeśli dojdzie na docelowa sortownie to czy mogę ją odebrać wcześniej czyli jutro? Bo kurierzy jutro nie jeżdżą a zależy mi by to mieć jak najwcześniej.
  • Odpowiedz