@Greensie: Tylko status "próba doręczenia" nie oznacza, że faktycznie był u Ciebie w domu i próbował paczkę doręczyć - tylko że wziął ja na samochód z urzędu a doręczyć mogło się nie udać np ze względu na zbyt dużą liczbę paczek którą miał tego dnia. I będzie powtórna próba następnego dnia pracującego
  • Odpowiedz
Odsyłam Oculusa na reklamację i otrzymałem od nich etykietę wysyłkową "UPS STANDARD" , w mailu napisali że mam dostarczyć wysyłkę do najbliższego przewoźnika pocztowego.
Czyli mogę ją podrzucić na pocztę, czy do najbliższego punktu UPS, czy UPS Access Point?
#pytanie #pytaniedoeksperta #oculusrift #kurier
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czesc, mam male pytanie. Leci do mnie przesylka z holandii dostalem tracking. Na niemieckim ten track wyglada tak, na polskiej stronie na tracku mi pisze se przesylka nie wyslana. Da rade ktos okreslic co sie dzieje z przesylka? I kiedy moge jej oczekiwać? Place w cebulionach( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dpd
#kurier
#holandia
malypsiak - czesc, mam male pytanie. Leci do mnie przesylka z holandii dostalem track...

źródło: comment_7mqtUkaFld1N454pYo4vvixlXB4tHMbl.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach