@FanWichury: W praktyce nic. Ale śmiesznie brzmi. W Rosji korupcja jest częścią systemu władzy. Miejscowe prawo oczywiście zabrania korupcji i wszelakiego łapówkarstwa, ale w Rosji stosowane jest ono wtedy gdy np. trzeba kogoś wykończyć albo ktoś kradł ale się nie dzielił i trzeba pokazać innym jak to się kończy.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Morritz: CM711 zna się lepiej. Morawiecki jest w dużo prostsze sytuacji, bo ma kapitał i możliwości,które mocno ułatwiają mu możliwość korupcji w obydwie strony. Dzięki wpływom i władzy łatwiej mu coś ukryć czy znaleźć na kogoś haki. Czesiu za to musi kombinować, a jego jedyną tarczą ochronną jest Stanoski, poziom trudności zdecydowanie wyższy. Dlatego musiał ewoluować i zaadaptować się do panujących reguł, żeby móc sprawnie robi machlojki. Chociażby do perfekcji
  • Odpowiedz
Dziennikarze donoszą, że Czesław Michniewicz zostanie zwolniony. Pokrywa się to z informacjami z obozu selekcjonera, który przygotowując się do szukania nowej pracy przygotował już list motywacyjny, którego treść wyciekła do mediów:

Może i nie mam warsztatu, gram brzydko, mam niewykwalifikowany sztab potakiwaczy, niszczę mental zawodników, rozbijam szatnię, sabotuje współpracowników, obrażam dziennikarzy i załatwiam swoim posady, ale za to wyjebię cię na hajs przy pierwszej okazji.”

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mundial mundial i po mundialu.

Ile było emocji... a ile trupów?

Że też szejk śpi spokojnie w nocy i nie gryzie go sumienie?

Ciekawe
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Juz widze jak kapitanowie będą zarabiali na ,,odwołaniach" od ćwiczeń i myśli komu co rok wysyłać wezwania

Mirek #programista15k , poklika taki główniarz w kąkuter i już zarobia dużo, a ja bronie kraju i nic z tego nie mam. Niech się trochę podzieli, i tak bogaty jest, mój syn też chcialby iść na dobre studia

Janusz, pewnie nakradł się i teraz wyzyskuje młodych. I na pewno nie płaci pidatków
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wspierałem Ukraińców w różnych zrzutkach jednak wychodzi na to, że ludzie wpłacający hajs na takie zbiórki jak ja są dymani przez handlarzy


@Aquamen: Ty, Aquamen wpierałeś na zrzutkach? Jakoś ci nie wierzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz