W konfederacji stabilnie:

że nie po to Jezus Chrystus umarł na krzyżu, by pis wygrał kolejne wybory.

Ja pier... Już pomijam to co podkreślone na czerwono bo to tak niewiarygodna abstrakcja że słów brakuje, ale dezawuowanie zdrowia psychicznego, które przecież jak najbardziej mieści się w pojęciu "zdrowia kobiety" to już wyższy poziom idiotyzmu.

#neuropa #bekazkatoli #bekazprawakow #medycyna #psychiatria #konfederacja #polityka #polska
Pobierz saakaszi - W konfederacji stabilnie:
że nie po to Jezus Chrystus umarł na krzyżu, by ...
źródło: Bez tytułu
Zastanawia mnie, że jeszcze nikt nie wpadł na pomysł wprowadzenia opłat za studia. Taka opłata mogła mogłaby być symboliczna na przykład 500zł za semestr. Nie powinno to przeszkadzać politycznemu centrum, bo taka mała kwota nie odbierze osobom z biednych domów szansy, a w olbrzymim stopniu zlikwiduje problem udawanych studentów i zwiększy poziom edukacji wyższej w Polsce.
Aktualnie mamy masę osób, które studiują, żeby mieć zniżki studenckie(kebab, mpk), miejsce w akademiku, stypendium socjalne
@cordianss: Powinno być tak, że "darmowe" są studia STEM plus medycyna i inne przydatne gospodarce, a humanistyczne gówno typu socjologia, hotelarstwo czy inne filozofie mocno limitowane w zależności od estymowanych potrzeb rynku.

Wtedy jak ktoś za głupi z matmy albo by dostać się na humana to szedłby do roboty albo na krótkie kursy zawodowe zamiast marnować 5 lat pieniądze podatników. Z konstytucją też by się to zgadzało, bo w końcu państwo
@Tytanowy_Lucjan: Skończenie studiów z dziedziny STEM/medycznych samo w sobie jest dużą nagrodą, gdyby taki student zapłacił 3000zł czesnego za całe studia to w ogóle by tego nie odczuł, a wyłudzaczy by to odsiało.

humanistyczne gówno typu socjologia, hotelarstwo czy inne filozofie mocno limitowane w zależności od estymowanych potrzeb rynku.

To też prawda.

Wszystkie te problemy rozwiązałaby całkowita prywatyzacja, ale wiem, że to raczej nierealne.
Hej!

Od jakiegoś czasu buduję bazę danych na temat polskich polityków – podsumowuję ich aktywność, koszty działalności, a także cyfryzuję oświadczenia majątkowe i prezentuję je w czytelnej dla wszystkich formie. To wszystko dzieje się w ramach Skrótu politycznego.

Ze względu na to, że zbliżają się wybory, postanowiłem przyjrzeć się posłom starającym się o reelekcję. Baza jest w trakcie budowy, ale już teraz znajduje się w niej 85 polityków. Całość jest podzielona na
Pobierz Goods - Hej!

Od jakiegoś czasu buduję bazę danych na temat polskich polityków – pods...
źródło: skrot-polityczny
Polecam świetną książkę opisującą cały przekrój patologii związanych z Sanacją, Piłsudskim i jego chłopcami (w większości zwykłymi bandziorami). Dużo w niej zwłaszcza o prześladowaniu przeciwników politycznych, na czele z endecją i obozem w Berezie. Tak, współczesne seanse nienawiści sączone przez pis przeciwko Konfederacji to żadna nowość, tak samo piłsudczyki traktowały Endeków. Najlepszym przykładem jest osoba Tadeusza Dołęgi-Mostowicza, endeckiego publicysty i autora szeregu książek w międzywojniu, okazujących prawdziwe oblicze obozu rządzącego.
#polityka #
Pobierz Ryneczek - Polecam świetną książkę opisującą cały przekrój patologii związanych z San...
źródło: snc
@czasnawybory666: No jest kilka wad takiego "przenoszenia" składki.
-Wyobraź sobie że ktoś przeniesie składkę, po miesiącu ma poważny drogi zabiek chwila moment i znów przeniesie.
-Kruczki w umowach z innymi podmiotami.
-Mimo wszystko rozbicie tych składek zmniejszy jakość usług
-Czy skoro jest dobrowolne przenoszenie to nadal jest obowiązkowa? No jeśli tak to powoduje kolejne problemy
@Ayessare: no ale w sumie do takich podstawowych rzeczy to raczej powinno zdać egzamin bo to w zasadzie jest miesięczna kwota jaką się płaci przy rocznej umowie z daną placówką, wiadomo że nikt nie choruje na tysiąc różnych chorób tego samego miesiąca, internista tylko rozpoznaje co i jak i daje skierowanie i elo, idziesz na wizytę gdzie sobie tam chcesz, resztę można finansować z NFZtu, największym problemem jest dostęp do lekarzy
Dobra skoro już wiemy że te wasze kasy chorych to błazenada i państwo i tak będzie musiało finansować zabiegi to o wiele lepiej jest po prostu zrobić cennik usług i niech pacjenci dopłacają do wizyty z krótszym terminem, nic się biednemu panu lekarzowi nie stanie jak sobie posiedzi w robocie do 21

też można wprowadzić funkcjonowanie przychodni 7 dni w tygodniu, a w niektórych placówkach 24/7

to jest miliard razy lepsze i