Wpis z mikrobloga

@gejuszmapkt: nikt nie przegrał to po pierwsze (może poza pisem ale i tu można byłoby polemizowac) a po drugie taki obraz wasz sekciarze. "Nie muszom spełniać obietnic ważne żeby to nasi idole rządzili"

To nie wy przypadkiem wymyśliliście haslo w pierwszej na Bosaka w drugiej na Dudę żeby lefakuf dupa bolała? Tutaj uprawiacie to samo z czego się #!$%@?. Ha tfu na takich.
@saviola7: co to za różnica kto wymyślił skoro sami go używali do forsowania swojej narracji a teraz wychodzi na ze są tacy sami jak nie gorsi jak ci z których się #!$%@??

@Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen

Bardzo dobrze, chociaz jest szczery, pisdowcy sa gorszymi hipoktytami i udało im sie tylu ludzi ogłupić.


Jego nikt nie ogłupił? Mój idol jest lepszy niż twój, nie ważne jakie ma postulaty. Zwykle sekciarstwo

@Nighthuntero do tego otwarcie o
Głosować na partię z nadzieją, że cię okłamią, to chyba tylko wyborcy, tudzież sekta Tuska tak potrafi.


@Nighthuntero: Ale ja miałem w dupie ich obietnice typu "babciowe", "kredyty 0 %", "800+" itd. Zagłosowałem na opozycję, żeby odsunąć PiS od władzy i zakończyć demolowanie państwa polskiego oraz wypchnięcie nas na całkowite peryferia polityki międzynarodowej. Myślę, że 90 % elektoratu opozycji nie potrzebuje "plusów" i socjalu, żeby przeżyć, bo po prostu pracują. Znam