Pytanie do konfederatow, proszę bez fikołków. Załóżmy że pis wygrywa wybory i Konfa ma te 9%. Jak zareagowalibyście gdyby weszli z pisem w koalicję? Bylibyście zaskoczeni, zli a może próbowalibyscolie jakos to usprawiedliwiać? A może bylibyście happy bo najważniejsze żeby lewaków dupa bolała? #konfederacja #bekazpisu #polityka
Już zrobiłeś fikołek, że oni weszliby w koalicję, więc nie ma jak odpowiedzieć.


@look997: po 1) op zapytał o hipotetyczna sytuację więc mógłbyś się zachować jak człowiek inteligentny i odpowiedzieć "byłbym zszokowany straciliby moje poparcie" co by było godne podziwu (tak wiem że wtedy będą fikolki że to w sumie dobre ale pomarzyć można)

2) to się zdziwisz XDDDDD
#konfederacja #facebook #uniaeuropejska #polityka #4konserwy #neuropa

Argumenty w stylu - "przecież jest to prywatny przedsiębiorca i może robić, co chce" - moim zdaniem nie do końca są prawidłowe. Facebook, Twitter i inne portale społecznościowe zasadzie stały się nowym medium, tym za pośrednictwem czego są przekazywane lub wyrażane jakieś treści. Dzisiaj często już nawet nie używa się funkcji zwykłego telefonu w smartfonie, a aplikacji typu Messenger, WhatsApp. Taką samą funkcję pełniła telefonia.
Właśnie przeczytałem wpis konfiarza odnośnie tej grafiki z kosztami. Oni myślą że te 190mld złotych zostanie w ich kieszeni i będą mogli samodzielnie to wydać

o w mordę

O kuźwa, ale fikuśny fikołek :D Przecież to wyliczenie opiera się na tym, że chcą zlikwidować część podatków i ten "koszt" to takie coś, że zostaną te pieniądze w kieszeniach podatników, czyli sam będę mógł sobie to rozdysponować.

Inne partie, które są tu zawarte,
Pobierz czasnawybory666 - Właśnie przeczytałem wpis konfiarza odnośnie tej grafiki z kosztami...
źródło: d97
Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska nie atakował #konfederacja tak jak twierdzą zwolennicy konfederacji więc #bekazkonfederacji a jako że próbowali przeforsować to kłamstwo to też #bekazlewactwa. No i #polityka ale to bardziej cyrk xD

Oczywiście przypominajka zniknie a ja przeproszę wszystkich jak ktoś pokaże prawdziwy atak ze strony PO na konfederację. Taki prawdziwy atak z uzasadnieniem.

Dziś w bonusie - ważne przypomnienie dla wszystkich - to kto zasiada
#konfederacja #bekazkonfederacji #partiamem #mentzen #petru #petruchad #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #debata

Ryszard Petru zaprasza Sławomira Mentzena na debatę w Onecie. "Nie chce drugi raz przegrać" [WYWIAD]

Kaczyński i Mentzen mają następujące opcje. Mogą stworzyć formalną koalicję, ale może to też być to współpraca nieformalna, czyli koalicja programowa — cichego popierania ważnych dla PiS ustaw, za cenę przejmowania spółek skarbu państwa przez część konfederatów. Oni mają naprawdę różne warianty. Niewykluczone, że w ramach kolejnego
Szczerze to mi się wydaje że te wszystkie partie jak lewica konfa czy trzecia droga to są tworzone na zamówienie polityczne, bo zawsze coś u nich jest radykalne

nie ma kasy? to podwyższymy podatki by była kasa na rozwój
jest kasa? to obniżymy podatki zamiast władować wszelkie oszczędności w rozwój

ten kraj nie ma przyszłości, tak samo było w 2019 roku, pis miał z vatu i innych 40mld zł wolnego to wyszedł
@czasnawybory666 ciężko mieć dzisiaj typowo centryczne poglądy. Dla jednych jesteś śmierdzącym lewakiem, komuchem, "neuropkiem", a dla drugich uchodzisz za prawaka, śmierdzącą konserwę, czy nawet faszystę, bo nie zgadzasz się akurat w tym czym oni chcieliby byś się zgadzał, albo nie popierasz tego, kogo oni chcą byś popierał. W tym kraju nie da się stawiać na kompromisy i konsensusy. Zawsze musi być skrajnie przełączona wajcha w jedną czy drugą stronę. Czy to gospodarczo,
nie ma kasy? to podwyższymy podatki by była kasa na rozwój


@czasnawybory666: W sumie ekonomiści sugerują, że jesteśmy ciągle po lewej stronie krzywy Laffera, więc podnoszenie podatków sprawiłoby wzrosty pieniędzy do budżetu. Pytanie oczywiście czy trzeba to robić