Pytanie do konfederatow, proszę bez fikołków. Załóżmy że pis wygrywa wybory i Konfa ma te 9%. Jak zareagowalibyście gdyby weszli z pisem w koalicję? Bylibyście zaskoczeni, zli a może próbowalibyscolie jakos to usprawiedliwiać? A może bylibyście happy bo najważniejsze żeby lewaków dupa bolała? #konfederacja #bekazpisu #polityka
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 62
- Elijahu
- Imperator_Wladek
- niecodziennyszczon
- Aken
- BayzedMan
- +57 innych
- Imperator_Wladek
- Aken
- look997
- BayzedMan
- andrzej-roman
- +42 innych
@CrazyZdzich: Jaki śmietnik trzeba mieć we łbie, żeby chcieć być lekarzem i jarać się konfederacją jednocześnie?
- BayzedMan
- shudini
- ChristianHorner
- 13f14
- Napoleonid
- +61 innych
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: następnie kategoria energetyka, w takim razie drugie pytanie do przedstawiciela Konfederacji będzie dotyczyć: piontki mencela i wypowiedzi Korwina Mikke sprzed 15 lat. I dlaczego Konfederacja nienawidzi kobiet, ludzi i zwierząt. Psy chcecie jeść #!$%@?? Pan Wipler 30 sekund na odpowiedź, jedziesz
- Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz
- asaz1
- NewBlueSky
- SzubiDubiDu
- ApoIIo
- +79 innych
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz kategoria stoliki. W jaki sposób macie zamiar wywracać stolik biorąc na listy ludzi z PiS ( ͡º ͜ʖ͡º)
- zbigniew23
- Rad-X
- DudaChudeUda
- qusqui21
- okim
- +88 innych
#konfederacja #4konserwy #bekazpisu #bekazpo #polityka
PO: Konfederacja wejdzie w koalicję z PiS-em
PiS: Konfederacja wejdzie w koalicję z PO
Plot twist:
PO: Konfederacja wejdzie w koalicję z PiS-em
PiS: Konfederacja wejdzie w koalicję z PO
Plot twist:
- Kupamilosci
- Kopyto96
- xer90
- manowak2016
- grim_fandango
- +53 innych
@RepublikaFederalnaNiemiec: Konfederacja powinna teraz trąbić: Podejrzewamy że PIS wejdzie w koalicje z PO - mają ten sam program ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- RepublikaFederalnaNiemiec
- xer90
- 77023
- wariat89
- prostychuop
- +20 innych
@RepublikaFederalnaNiemiec: Co wy konfiarze bierzecie że macie taki odlot xD
- stannis
- wanghoi
- zbigniew23
- thylacine
- Pally
- +38 innych
@janjanuszziom:
Bez KPO przy PiS-ie to oznacza że innym partiom odjęto od kosztów pożyczkę z Unii? XDD
Bez KPO przy PiS-ie to oznacza że innym partiom odjęto od kosztów pożyczkę z Unii? XDD
#konfederacja
juz sie nie mogę doczekać roastu popisu z mownicy sejmowej przez Sz.P. Sławomira Mentzena (。◕‿‿◕。)(。◕‿‿◕。) #polityka
juz sie nie mogę doczekać roastu popisu z mownicy sejmowej przez Sz.P. Sławomira Mentzena (。◕‿‿◕。)(。◕‿‿◕。) #polityka
@prostychuop: tylko się nie posikaj przez ten sen (:
@Logan00 nie spałem :-)
- 12
#konfederacja #facebook #uniaeuropejska #polityka #4konserwy #neuropa
Argumenty w stylu - "przecież jest to prywatny przedsiębiorca i może robić, co chce" - moim zdaniem nie do końca są prawidłowe. Facebook, Twitter i inne portale społecznościowe zasadzie stały się nowym medium, tym za pośrednictwem czego są przekazywane lub wyrażane jakieś treści. Dzisiaj często już nawet nie używa się funkcji zwykłego telefonu w smartfonie, a aplikacji typu Messenger, WhatsApp. Taką samą funkcję pełniła telefonia.
Argumenty w stylu - "przecież jest to prywatny przedsiębiorca i może robić, co chce" - moim zdaniem nie do końca są prawidłowe. Facebook, Twitter i inne portale społecznościowe zasadzie stały się nowym medium, tym za pośrednictwem czego są przekazywane lub wyrażane jakieś treści. Dzisiaj często już nawet nie używa się funkcji zwykłego telefonu w smartfonie, a aplikacji typu Messenger, WhatsApp. Taką samą funkcję pełniła telefonia.
- The_Lost_Vikings
- Mezomorfix
- uncles
- MPTW
- NijuGMD
- +7 innych
@Serghio: Konfa może swoje przemyślenia postować na własnej stronie na własnych serwerach, jakby im ISP odmówili dostępu do internetu to bym może przyznał rację ale właściciele portalu powinni móc moderować treści według swojego uznania
@NijuGMD: bo tak sobie wymyśliłeś?
btw masz mnie chyba na czarnej liście obrońco wolności słowa, dlaczego mnie cenzurujesz?
btw masz mnie chyba na czarnej liście obrońco wolności słowa, dlaczego mnie cenzurujesz?
- MaszynaTrurla
- fervi
- Pally
- Skullc01
- hopeless21
- +2 innych
- 2
Właśnie przeczytałem wpis konfiarza odnośnie tej grafiki z kosztami. Oni myślą że te 190mld złotych zostanie w ich kieszeni i będą mogli samodzielnie to wydać
o w mordę
o w mordę
O kuźwa, ale fikuśny fikołek :D Przecież to wyliczenie opiera się na tym, że chcą zlikwidować część podatków i ten "koszt" to takie coś, że zostaną te pieniądze w kieszeniach podatników, czyli sam będę mógł sobie to rozdysponować.
Inne partie, które są tu zawarte,
- Jarusek
- Ayessare
- JV44
- makaronzjajkiem
- janjanuszziom
- +7 innych
- 0
#konfederacja słuchajcie nowa partia #sinfederacja obniżamy podatki, reszta #!$%@? nas obchodzi #polityka
Ej #konfederacja drogo kosztują te wasze obniżki podatków, już tańsze jest babciowe i 800+ ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#bekazprawakow #wybory #4konserwy #heheszki #humorobrazkowy #polityka
#bekazprawakow #wybory #4konserwy #heheszki #humorobrazkowy #polityka
- Ayessare
- markhausen
- Jarusek
- PLTR2016
- MyZy
- +19 innych
@poradnikspeleologiczny: pierwsi do obniżania podatków ostatni żeby powiedzieć skąd wezmą na to pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Jarusek
- NiewyspanaSowa
- Pally
- 13f14
- Aken
- +16 innych
@true-true: Państwo i Polaków, bo jest to równoznaczne. Jeśli chcesz obniżyć jakieś podatki, to któreś musisz podwyższyć, albo ciąć wydatki inaczej robi się deficyt - wtedy trzeba zaciągnąć kredyt. Widać jakimi analfabetami ekonomicznymi są wyznawcy konfederacji.
- kukurykuu
- makaronzjajkiem
- 13f14
- Aken
- JestemStudentemPrawa
- +6 innych
Prawda jest taka że każdy głosuje za ludźmi którym ufa a nie za ich kretyńską propozycją obniżki podatków, a jak jeszcze zaufana partia zaproponuje to samo co inni to jeszcze lepiej
#konfederacja #bekazlewactwa #wybory #polityka
#konfederacja #bekazlewactwa #wybory #polityka
O i leci okejka, tusk zaproponował w programie gospodarczym proste i stabilne podatki
Teraz możecie sobie w piz... wsadzić tą bandę oszołomów z konfederacji, idę głosować na tuska
( ͡° ͜ʖ ͡°)
beka z kuca, nawet jak tusk wydyma to przynajmniej wiemy że uporządkują ten bajzel podatkowy bo już to robili za swojej kadencji
#konfederacja #bekazlewactwa #wybory #polityka
Teraz możecie sobie w piz... wsadzić tą bandę oszołomów z konfederacji, idę głosować na tuska
( ͡° ͜ʖ ͡°)
beka z kuca, nawet jak tusk wydyma to przynajmniej wiemy że uporządkują ten bajzel podatkowy bo już to robili za swojej kadencji
#konfederacja #bekazlewactwa #wybory #polityka
@czasnawybory666: lepszy wróg znany niż fałszywy przyjaciel ¯\(ツ)/¯
- 0
Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska nie atakował #konfederacja tak jak twierdzą zwolennicy konfederacji więc #bekazkonfederacji a jako że próbowali przeforsować to kłamstwo to też #bekazlewactwa. No i #polityka ale to bardziej cyrk xD
Oczywiście przypominajka zniknie a ja przeproszę wszystkich jak ktoś pokaże prawdziwy atak ze strony PO na konfederację. Taki prawdziwy atak z uzasadnieniem.
Dziś w bonusie - ważne przypomnienie dla wszystkich - to kto zasiada
Oczywiście przypominajka zniknie a ja przeproszę wszystkich jak ktoś pokaże prawdziwy atak ze strony PO na konfederację. Taki prawdziwy atak z uzasadnieniem.
Dziś w bonusie - ważne przypomnienie dla wszystkich - to kto zasiada
- 10
#konfederacja #bekazkonfederacji #partiamem #mentzen #petru #petruchad #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #debata
Ryszard Petru zaprasza Sławomira Mentzena na debatę w Onecie. "Nie chce drugi raz przegrać" [WYWIAD]
Ryszard Petru zaprasza Sławomira Mentzena na debatę w Onecie. "Nie chce drugi raz przegrać" [WYWIAD]
Kaczyński i Mentzen mają następujące opcje. Mogą stworzyć formalną koalicję, ale może to też być to współpraca nieformalna, czyli koalicja programowa — cichego popierania ważnych dla PiS ustaw, za cenę przejmowania spółek skarbu państwa przez część konfederatów. Oni mają naprawdę różne warianty. Niewykluczone, że w ramach kolejnego
- Hrjk
- Aken
- Jarusek
- deziom
- Imperator_Wladek
- +5 innych
@EmDeCe: żeby drugi raz przegrać musiałby najpierw przegrać pierwszy raz. To po pierwsze. Po drugie Petru został zaproszony przez Bartyzela. Ciekawe czy stchórzy.
- The_Lost_Vikings
- Mezomorfix
- PoCoDomiNick
- ufo666
- sorek
- +2 innych
Komentarz usunięty przez moderatora
Dziś się dowiedziałem od wyborców konfy że to nie państwo zawiera umowy i realizuje inwestycje z budżetu tylko obywatele
tak tak, jak obniży się podatki to obywatele nam sfinansują atom
JAKA TO JEST BANDA IDIOTÓW OEZU Xdddddddddddddddddddddddddd
#konfederacja #bekazlewactwa #wybory #polityka
tak tak, jak obniży się podatki to obywatele nam sfinansują atom
JAKA TO JEST BANDA IDIOTÓW OEZU Xdddddddddddddddddddddddddd
#konfederacja #bekazlewactwa #wybory #polityka
@Avatar2000: a mi nie
Szczerze to mi się wydaje że te wszystkie partie jak lewica konfa czy trzecia droga to są tworzone na zamówienie polityczne, bo zawsze coś u nich jest radykalne
nie ma kasy? to podwyższymy podatki by była kasa na rozwój
jest kasa? to obniżymy podatki zamiast władować wszelkie oszczędności w rozwój
ten kraj nie ma przyszłości, tak samo było w 2019 roku, pis miał z vatu i innych 40mld zł wolnego to wyszedł
nie ma kasy? to podwyższymy podatki by była kasa na rozwój
jest kasa? to obniżymy podatki zamiast władować wszelkie oszczędności w rozwój
ten kraj nie ma przyszłości, tak samo było w 2019 roku, pis miał z vatu i innych 40mld zł wolnego to wyszedł
@czasnawybory666 ciężko mieć dzisiaj typowo centryczne poglądy. Dla jednych jesteś śmierdzącym lewakiem, komuchem, "neuropkiem", a dla drugich uchodzisz za prawaka, śmierdzącą konserwę, czy nawet faszystę, bo nie zgadzasz się akurat w tym czym oni chcieliby byś się zgadzał, albo nie popierasz tego, kogo oni chcą byś popierał. W tym kraju nie da się stawiać na kompromisy i konsensusy. Zawsze musi być skrajnie przełączona wajcha w jedną czy drugą stronę. Czy to gospodarczo,
nie ma kasy? to podwyższymy podatki by była kasa na rozwój
@czasnawybory666: W sumie ekonomiści sugerują, że jesteśmy ciągle po lewej stronie krzywy Laffera, więc podnoszenie podatków sprawiłoby wzrosty pieniędzy do budżetu. Pytanie oczywiście czy trzeba to robić























Proszę państwa. Większość komitetów i senatorów została zarejestrowana.
Listę znajdą Państwo wykopki w poniższym linku.
https://wybory.gov.pl/sejmsenat2023/pl/komitet/29615?elections=sejm
Przypomina mi się szarża tego patusa z grubym.
mocne słowa jak na konfederate
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: ty tak nie cwaniakuj na wykopie memiarzu, tylko zrób coś z grzegorzem "ruskim grzesiem" braunem, który od dawna wspiera tych patusów