
dzyndzla
#konfederacja dobra konwencja, tak jak poprzednia, widać że ktoś tam ma rękę do tego lub zatrudnili dobrych fachowców, no ale hajs z budżetu jest; bosak trochę przynudzał
- sotarKratos
- damienbudzik
- The_Lost_Vikings
- corello
- DonGebels
- +4 innych






















